2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bende de çatlak yok ama doğumdan sonra göbekler sününce görücez hiç önem vermiyorum çatlasa da olur çatlamasa da.. ben sezaryen dikiş izinin bile aşırı altta olmasını istemiyorum idrar torbasını kesme riski olmasın varsın yukarıda olsun sorun değil 🤭

Bende de çatlak yok ama doğumdan sonra göbekler sününce görücez hiç önem vermiyorum çatlasa da olur çatlamasa da.. ben sezaryen dikiş izinin bile aşırı altta olmasını istemiyorum idrar torbasını kesme riski olmasın varsın yukarıda olsun sorun değil 🤭
Ben sezeryan dikişine aylardır o kadar takıl biri olarak şunu söyleyebilirim ki o an hiç umurumda olmadı.Saglık olsun bebişlerimiz de biz de iyi olalım.Gerisi gerçekten hiç önemli değil.Bunlar bir süreç.Çatlak da göbek de.Hepsi geçici 🙏🏻

Kızlar bende 3. Aydan beri biooil çatlama önleyici serumu kullanıyorum 2. Kutum bitti 3. Ye başladım annemde kardeşimde olmadı inşallah bende de olmaz. Hindistan Cevizi yağı ile de destek atıyorum arada ama kuruyunca kıyafette kötü kokulu yikansa bile, sürerken de göbek bel sırt baldır basen iç bacak meme çevresi her yerime sürüyorum. Doğumdan sonra da sürmeye devam edicem inşallah
Doğumdan sonra catlayabiliyor muyuz tekrar

Kızlar çatlağı hiç olmayan var mı acaba ya 19 kilo almışım ama sadece yani kilo aldığım yanaklarım ve popomdan kalcadan belli kalcamdan belime doğru catlamisim hep baya doğumdan sonrada hep böyle mi kalacak acaba damar gibi 😔
Malesef kalıyor 😟

Kizlar dogum sonrasi icin korse arastirdiniz mi? Sezeryan olucam ama sikinti olur mu ne kullanmam lazim tecrubeli annelerden fikir alabilir miyiz

Ayyy evet beni de 37 de alacam dedi sonra 38 gibi de olur dedi doktorum ama o civarlarda alacak böyle Ocak 20 den itibaren tabloyu da atsan baksak seni yormuş olur muyuz ki 🙈🙈🤣
Merhaba yanlış hatırlamıyorsam sizde damarda çentik vardı değil mi? Kan sulandırıcı kullandınız mı?

Kızlar hem astrolojik hem numerolojik olarak inceledim günleri. Astrolojik olarak sadece olumlu olanları yazdım bugünler dışında olumsuz açılar mevcut diğer günlerde ancak buna takılmayın aşağıda numerolojik olarak kişilik analizine de bakın o da önemli onu baz alabilirsiniz ...

Astrolojik olarak olumlu günler;
18 ocak perşembe 10 üzerinden 7
19 ocak cuma 10 üzerinden 8
20 ocak cumartesi 10 üzerinden 7
26 ocak cuma Dolunay günü 10 üzerinden 8
29 ocak pazartesi 10 üzerinden 8
30 ocak salı 10 üzerinden 7
5 Şubat pazartesi 10 üzerinden 8
7 Şubat Çarşamba 10 üzerinden 9
8 Şubat Perşembe 10 üzerinden 9 bereket günü
9 Şubat Cuma yeni ay yeni baslangıclar enerjisi cok güzel dilek günü 10 üzerinden 9
10 Şubat cumartesi 10 üzerinden 8
12 Şubat pazartesi 10 üzerinden 8
13 Şubat Salı 10 üzerinden 7
17 subat cumartesi 10 üzerinden 7
19 subat pazartesi (balık burcu) 10 üzerinden 7
21 subat carsamba (balık burcu) 10 üzerinden 7
28 şubat carsamba ( balık burcu) 10 üzerinden 8
29 şubat (4 yılda bir gelen tarih) 10 üzerinden 8

Numerolojik olarak ; kişilik analizi tarihler
Kişilik sayısı 2024 bebişleri

22 ocak ,31 ocak, 3,12 ,21 şubat ; sayı 4
23 ocak, 4,13,22 şubat; sayı 5
24 ocak,5, 14, 23 şubat ; sayı 6
25 ocak 6,15,24 şubat; sayı 7
26 ocak , 7,16,25 şubat ; sayı 8
18ocak ,27 ocak, 8,17,26 şubat; sayı 9
19ocak,28 ocak, 9,18,27 şubat; sayı 1
20ocak,29 ocak,1,10, 19, 28 şubat ; sayı 2
21ocak ,30 ocak 2,11,20,29 şubat ,1 mart; sayı 3

Numeroloji kişilik sayısı;
1; Lider, girişimci, cesur,güçlü, yaratıcı, bağımsız, orjinal, yönetici
2; İşbirlikçi, uyumlu, şefkatli, nazik, romantik, duygusal
3; Sanatsal, entellektüel, duyarlı, yaratıcı, organizatör
4; Sabırlı, garantici, inşa eden, hırslı, azimli, başarı odaklı, mücadeleci, sadık
5; Sosyal, özgür, hareketli ,maceracı, keşfetmeyi seven, zeki , sabırsız
6; Aileye düşkün, anaç, düzen kuran, sadık, sorumluluk sahibi, romantik, estetik zevkli, çekip çeviren
7; Hisleri kuvvetli, şifacı, mantıksal, adil, erdemli, saygılı
8; Bereketli, başarılı, güçlü, maddiyatı seven, sorumlu, finansal zeki
9; İnsancıl, yardımsever, terapist, dinleyici ,hakka önem veren, dürüst sanatçı

Numeroloji sayısına göre meslekler;
1)Ticaret, liderlik
2)Çocuk bakımı, anaokulu öğretmenliği, gıda sektörü, restoranlar
3)Organizasyon, sahne sanatları, yazarlık, oyunculuk
4)Memur, kurumsal çalışan, toprakla ilgilenme, çiftçilik, müteahhit
5)Emlakçılık, iletişim gerektiren her türlü iş, sosyal, seyahat, medya, gezi
6)Öğretmen, psikolog, estetik, güzellik, marka yaratma, moda
7)Akademi, uzmanlık, tarih, rakamlar, finans, bankacılık, spiritüel, astroloji
8)Üst düzey yöneticilik, CEO, komuta eden, yönetici, siyaset
9)Doktor, hemşire, şifacılar,psikolog
Ellerine kollarına sağlık teşekkür ederiz 🙏🏻😊🤲🏻

Hayda idrar torbası kesme riski de mi var 😱 yeni korku yükledin kız bana😅😭😂

Hayda idrar torbası kesme riski de mi var 😱 yeni korku yükledin kız bana😅😭😂
Ay sorma ya varmış öyle bir riskte kestiklerinde dikiyorlarmış 😅 bana arkadaşım anlattı onun kesmişler dikmişler farkedip çok asağıdan görünmesin demiş diye
Ondan travma oldu hiç demem çok asagıdan yapın diye hatta baştan diyeyim idrar torbama bagırsaklara dikkat edin diye

Ay sorma ya varmış öyle bir riskte kestiklerinde dikiyorlarmış 😅 bana arkadaşım anlattı onun kesmişler dikmişler farkedip çok asağıdan görünmesin demiş diye
Ondan travma oldu hiç demem çok asagıdan yapın diye hatta baştan diyeyim idrar torbama bagırsaklara dikkat edin diye
Ayy bende söylerim o zaman sezeryana girmeden doktoruma 🥲

Yok çentik yoktu direncim vardı
Evet doktorum 12. Haftadan başladı hala coraspirin kullanıyorum 36 da keseceğim 😊🙏🏻🤲🏻
Ben strese girmemek için çok ayrıntılı araştırmaktan kaçındım hep. Çentik ve direnç aynı diye kalmış aklımda şimdi baktım çentik bir tık ilerisiymiş sanırım🥲 doktorum 33 te coraspini bıraktıracak bana da, ya beslenemezse diye endişe etmeye başladım o yüzden sormak istedim.

Dedim belki gozume denk gelmistiir diye sordum 🙈keske onceden haberimiz olsaydi birbirimizden orda tanisirdik🥹birdaha ne zamna gidiyorsun bnnhaftaya gidecegim 15nde
Ben 22sinde gideceğim canım sen benden önde gidiyorsun hafta olarak🙈 senin üzerinde ne vardı belki benim dikkatimi çekmiştir 😂 gerçi ana baba günüydü resmen😒 kadın doğuma yoğunlaşmış bir hastane için kadın doğum katı ve koridoru küçücük doğumhanede öyle gözüküyor. Yalnız ben hiç ordan bebekle çıkan hamile görmedim içeride asansör mü var doğumdan sonra ordan mı çıkılıyor acabaa
Kızlar çatlağı hiç olmayan var mı acaba ya 19 kilo almışım ama sadece yani kilo aldığım yanaklarım ve popomdan kalcadan belli kalcamdan belime doğru catlamisim hep baya doğumdan sonrada hep böyle mi kalacak acaba damar gibi 😔
Henüz olmadı bende -1kilo ile devam ediyorum bir de sanırım çok su içiyor olmamın etkisi de var ama doğuma kadar ne olacak bilmem 🤷🏼‍♀️

Yok be ya kaç tane şeyden geçiyorlar uterusa ulaşmak için. Derisi fasyası rectus kası falan ohooo😂 mesane kesmek ilk kez duydum o yüzden pek mantıklı gelmedi. Bi eşime sorayım o bilir

Yok be ya kaç tane şeyden geçiyorlar uterusa ulaşmak için. Derisi fasyası rectus kası falan ohooo😂 mesane kesmek ilk kez duydum o yüzden pek mantıklı gelmedi. Bi eşime sorayım o bilir
B Buffalosos Aboo valla varmış, eşim genel cerrah, olabilir uterusun önündeki kadar engel yok en önde mesane var dedi. Hoş geldin yeni fobi shfjjsksk neyse artık biliyorlardır illa ki ya yılların uzmanları hocaları 😅

X