2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar Moni moni Moni moni ve G Gecekusum999 iyimisiniz ? Son durumlar nasıl?
Teşekkürler sorduğunuz için 🙏🏻 Bebeğimin durumu iyi çok şükür 2 kiloyu geçtik 34.haftayı atlatmayı bekliyorum.Bu hafta neredeyse her gün acildeydim.Karnım çok sert bel ağrılarım devam ediyor.Salı günü kontrolüm var.Şuan gittiğim hastane 34.haftadan önce doğuma almıyormuş.Bu iki haftalık riski atlatsak bile Allah korusun doğum esnasında olası bir durum olursa risk almayalım diye aynı hastanenin yeni doğan ünitesi olan farklı semtteki Hastanesi'ne geçmeye karar verdik eşimle.Doktorumuz da bu şekilde tavsiye etti.Salı günü netleşecek inşallah 🙏🏻🤲🏻

Şikayetlerim devam ediyor. Bebek kanala yerleşmiş. 1 gecelik takip yatisim daha oldu. Hafta doldurmayı bekliyoruz evde. Açılma 2 parmağa yakınlaşmis. Sürekli yatiyorum
Bebeğin kilosu ne durumda canım sanırım 34 de olacak doğum bu gidişle 35 i bekleseydi küveze de girmezdi ama nasip canını sıkma kalırsa da en fazla 1 hafta kalır çıkar sen de o zamana kadar toparlarsin tüm odagini bebeğine verirsin

Teşekkürler sorduğunuz için 🙏🏻 Bebeğimin durumu iyi çok şükür 2 kiloyu geçtik 34.haftayı atlatmayı bekliyorum.Bu hafta neredeyse her gün acildeydim.Karnım çok sert bel ağrılarım devam ediyor.Salı günü kontrolüm var.Şuan gittiğim hastane 34.haftadan önce doğuma almıyormuş.Bu iki haftalık riski atlatsak bile Allah korusun doğum esnasında olası bir durum olursa risk almayalım diye aynı hastanenin yeni doğan ünitesi olan farklı semtteki Hastanesi'ne geçmeye karar verdik eşimle.Doktorumuz da bu şekilde tavsiye etti.Salı günü netleşecek inşallah 🙏🏻🤲🏻
Çok iyi yapmışsınız hayırlısı olsun inşallah

Şikayetlerim devam ediyor. Bebek kanala yerleşmiş. 1 gecelik takip yatisim daha oldu. Hafta doldurmayı bekliyoruz evde. Açılma 2 parmağa yakınlaşmis. Sürekli yatiyorum
Günlerimiz aynı Salı 34 oluyoruz şurda 1-2 gün kaldı 34 e ciğer geliştirici de olmuştun riskli zamanlar geçti az kalır küvözde 🙏🏻🙏🏻

Bende şöyle takım yaptım odasını 🥰

Eklentiler

• IMG_7682.jpeg
    IMG_7682.jpeg
    70,3 KB · Görüntüleme: 106
Bebeğin kilosu ne durumda canım sanırım 34 de olacak doğum bu gidişle 35 i bekleseydi küveze de girmezdi ama nasip canını sıkma kalırsa da en fazla 1 hafta kalır çıkar sen de o zamana kadar toparlarsin tüm odagini bebeğine verirsin
Çarş günüydü sanirim acillik olmuştum o zaman 2 kiloydu. Salı 34. Haftaya girecek. Malesef yavaş kiloydum aliyo. Aslinda haftasına göre tam olması gerektiği gibi ilerliyor elhamdülillah. Eşimde bende zayıf doğmuşuz zamanında dogmamiza rağmen haliyle bize çekti bebiste. Erken doğum riskinden dolayı kilo alımı bizi biraz endişelendiriyor. İnşallah 36. Görmeyi umuyorum. Cunku burada kuvez yok. Yakın şehirlerde de ne yazikki boş kuvez bulmak çok zor. 1 hafta önce 2 buçuk aylık yeğenim zamanında tedaviye baslamadigi icin kuveze geç girdi ve hayatını kaybetti. Yakinen şahit olduk malesef kuvez bulmak çok çok zor. Dua ile mevlamizin yazdığı çizgi neyse onu bekliyoruz.

Kızlar ben iki gecedir cok zorlanıyorum daha da kilo almış olabilir bebek sağa sola acıyla dönüyorum kasıklarım felaket ağrıyor gece dönerken nefesim zaten kesiliyor sürekli kesik kesik alıyorum dayanamıyorum 36-37 de alsın çok kötüyüm 🥺😔
Ben de Salı tam 35 oluyorum. Randevum var. Ne zaman doğsa küveze girmez diye sormayı düşünüyorum 😅 önceden 39dan önce almayın iyice gelişsin diyordum doktor da boş yere sancı çekme 38lerde alalım diyordu. Şimdi 37de alır mı acaba demeye başladım böyle bencillik yapınca üzülüyorum ama artık yoruldum hamilelikten gece dönerken bile binbir çabayla dönüyorum

Kuvez sıkıntısı var ulkede. Şehrimde yok. Yeğenim geç müdahale sonucunda kaybettik.
Of of aynı bizim de burada öyle benim ilçemde hiç yok civar yerler aydın İzmir muhtemelen zaten oralar da boş bulmak zordur inşallah en az 36 yı görürler de gerek kalmaz arkadaşımın bebişi 35 de doğdu girmedi küvöze 🙏🏻

Benim evde oda yok malesef bebeğe vereke yatak odasi salon oturma odasi tugranin odasi büyük.oglanin ki zaten orası da kucuuck bebeğin oda yok

Benim evde oda yok malesef bebeğe vereke yatak odasi salon oturma odasi tugranin odasi büyük.oglanin ki zaten orası da kucuuck bebeğin oda yok
Zaten bizimle yatacak oda çokta lazım değil canım yatakodasında olacak beşiği büyüyünce de abisiyle aynı odayı paylaşır ranzalı yaparsınız mecbur

X