2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar günaydın, baskalari rüyalarında doğum yaptığını vs görür ben ise bebegim doğmuş ama beni sevmiyo istemiyo onu görüyorum psikolojim bozuldu 2dir ustuste aynı rüyayı görünce birinde diyoki bana beni niye doğurdum sen, ağlıyorum üzülüyorum falan. Bu gece de ben seni istemiyorum diyo teyzesinin adını soyluyo durmuyo bende. Uyaninca da etkileniyorum😥😢
Adı üstünde rüya belki de bu konuda bilinçaltında korku vardır 🤗 hiç sevmez olur mu canım o senin bir parçan otomatik yükleniyor annecilik bebeklere 😍😍 kokunu alır almaz bağlanacak sana

Adı üstünde rüya belki de bu konuda bilinçaltında korku vardır 🤗 hiç sevmez olur mu canım o senin bir parçan otomatik yükleniyor annecilik bebeklere 😍😍 kokunu alır almaz bağlanacak sana
Ay valla bende biliyorum kabus oldugunu ama insan etkileniyor işte, doğru korkum olabilir bu konuda niyeyse😓

Günaydınlar herkese 36+0da doğum iznine ayrıldım, mesleğim mağazacılık aksama kadar ayak üstüne deli tepek bir sürü insan sonuna kadar dayanamadım artık 🤦🏻‍♀️ yeni nesil grip virüsüne yakalanmışım meğer son zamanlarımda nerdeyse 1 haftadır onunla uğraşıyorum 2 kere korona geçirdim; hamilelikten midir bilmem bu grip daha kötü vurdu beni😥 aman güzel kadınlar dışarı çıkarken mutlaka koruyun kendinizi. Çarşıda pazarda vs gerekirse maske takın.
Allah’a çok şükür bebeğim içerde çok hareketli onun için endişelenmiyorum 🙏 en son 35+5de 2700 gramdı.1 hafta civarı geri diyor doktorumuz Ufak bi kız olacak sanırım çünkü günde 3 öğün protein tüketmeme rağmen haftada 150-200 gramdan fazlasını almıyor 🤦🏻‍♀️ boya gidiyor 51 cm ölçüldü en son🤭
36. Hafta için buradaki günlükler ve kitaplar 2700 gösteriyor aslında

Kızlar günaydın, baskalari rüyalarında doğum yaptığını vs görür ben ise bebegim doğmuş ama beni sevmiyo istemiyo onu görüyorum psikolojim bozuldu 2dir ustuste aynı rüyayı görünce birinde diyoki bana beni niye doğurdum sen, ağlıyorum üzülüyorum falan. Bu gece de ben seni istemiyorum diyo teyzesinin adını soyluyo durmuyo bende. Uyaninca da etkileniyorum😥😢
Canım rüyaların tersi çıkar. Bebişin annesini çok sevecek demek ki 🥰

36. Hafta için buradaki günlükler ve kitaplar 2700 gösteriyor aslında
Evet bazı kaynaklar haftasıyla uyumlu gösteriyor ancak bizim ultrasonumuza göre geride 🤦🏻‍♀️🤭 sağlığına engel bir durum yok ise tombik bir bebek olmayacağını kabullendim, boyu haftasından ileride olduğu için az daha kilolu olsa içim rahat edecek ama olmuyor, ne yaptıysam kilo aldırmadım😥

Evet bazı kaynaklar haftasıyla uyumlu gösteriyor ancak bizim ultrasonumuza göre geride 🤦🏻‍♀️🤭 sağlığına engel bir durum yok ise tombik bir bebek olmayacağını kabullendim, boyu haftasından ileride olduğu için az daha kilolu olsa içim rahat edecek ama olmuyor, ne yaptıysam kilo aldırmadım😥
Hayırlısıyla doğup sağlıklı olsunlarda tombiklenirler🤗

İnşallah canım ay biliyorum da işte duymaya ihtiyacı olur ya insanın öyle bir hal iste😊🌺
O senin kokunu bir alsın bak bırakıyor mu yakanı😍😍 ki ben bu koku mevzusuna çok inanmazdım🙈🙈 biz oğlumla hep yanana yattık emzirdiğim için, babayı salona atmıştık 😅😅 ben korona oldum. Oğlum eşimle yattı ve 25 aylık falandı. Gece uyku arası anne sen bugün değişik kokuyorsun demiş 🤭🤭🤭 babasına.

Bizimkide kisa😂 topaç oğlum.
Sağlıklı olsunda gerisi hiç önemli değil ya..
Kilo alınır, boy içinde baskete göndeririz nasip neyse o artık 😬

Porodica Porodica canım nasılsın, hani ben kan için ilaç almıştım ve bir ay sonra sadece 1 derece artmıştı ya, 15 gün sonraki kontrolde doktorum tekrar kana baktırdı. 1 derece daha yükselmişti. Yani ilacın etkisi devam ediyormuş demekki... Sana da yazayım dedim.

Canım bir yanlışın olmasın benim iki çocuğunda 36.haftada 2600 dü ve doktorum haftasına göre kilosunun çok iyi olduğunu söyledi ikisindede bende devamlı protein besleniyorum normal gelişimi gayet doğana kadar 3 ü geçicekler he tabi 4 kilo tombik birşey olmaz ama olsada olmasada bunun sağlıkla alakası yok genetik tamamen sağlıklı olsunlar kilolu veya zayıf önemi yok

X