2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar bende iki gündür farkındayım vajina kısmı biraz şişmiş etli gibi genel olarak normal midir böyle olan var mı 35.hfataya yaklaştık doğum vs belirtisi değildir dimi karın ağrılarım var ara ara ama çok sık değil dayanılmicak gibi değil doktoruma sorucam gidince de

Biraz daha rahatladim yazdigini okuyunca saglikli olsunlarda bi sekilde olur elbet

16 aylık cüce gozumun icine baka baka inatla yapiyor birseyleri simdikiler cok skıntılı kizima denesem inadina agzina alir kesin

16 aylık cüce gozumun icine baka baka inatla yapiyor birseyleri simdikiler cok skıntılı kizima denesem inadina agzina alir kesin
Olabilir bu dönemin bebeleri sıkıntılı gerçekten bakalım bu gelenler nasıl olacak

23 de karşıt açılar var biraz 21 - 22 ya da 27 olma şansı olur mu acaba aslında bilmemek daha iyi bunları ya benim gibi kafaya takmayın hiç
Ben burçlara inanırım ve senelik de yorum alırım hep tek soru danışmanlıkları falan doktorum 37 de alacağım dedi damar direnci ve tansiyonumdan tam 37 23 u oluyor kova olsun istiyorum ve 23.01.24 de böyle uyumlu gibi geldi ondan dedim ama karşıt acılar ne demek yani

23 ü ay, mars venüs merkür ile karşıt açıda genel olarak ayın rahat olduğu ya hiç açı olmadığı ya da olumlu açı olduğu günü seçmek daha iyi olur
Ay duygularımızı
Mars mücadelemizi , Venüs estetik güzellik nezaketi, merkür iletişimi temsil ettiği için ay bunlara karşıt olduğunda yeterince potansiyel gösteremeyebilir 23 ü de ayarlamış gibi üçüne kafa tutmuş ay

Bir de Mars cerrahın ellerini de ifade eder güne bakınca karşıt ya da kare açıda olmaması daha iyi olur

Canım 12-14 ve 19 Şubatı da yorumlar mısın zahmet olmazsa

Canım 12-14 ve 19 Şubatı da yorumlar mısın zahmet olmazsa
12 Şubat iyi olumsuz açı yok ay açısı iyi destekleyici

14 Şubat ay mars venüs kare olumsuz açısı var ameliyat konusunda mars cerrahi işlemleri de temsil ettiği için daha rahat kolay olması için kare açı olmamalı 14ü eledim

19 Şubat çok daha iyi güzel açılar var ay enerjisi de çok güzel

Ay aynısı işte zaten dayanılmayacak gibi olsa koşar giderim ama dün duş alınca rahatladım mesela p.tesi kontrolüm var inşallah soracağım alt karın ağrılarını. Sona geldikçe bi korku sardı beni hastanelerden falan hep korkardım ben gitmezdim de pek hamilelikte koşa koşa gidiyorum ama şimdi doğumu düşündükce korkuyorum ağlayasım geliyor
Kızlar montlar 330₺ Waikikiden bile kat kat ucuz ben hemen aldım
Evet beden yakalayabilen olursa fiyatlar çok iyi aynı zamanda zara indirimi de var ben kaptım birkaç şey özellikle yazlık salopetler falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…