2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bu kasık ağrısı normal mi ya ? Bir anda başladı yarım saat önce yürürken falan bile zorlanıyorum oturduğumda sıkıntı yokta yaşayan var mı ?
Ara ara bende de oluyor iki büklüm oluyorum ayaktayken 1-2 saate geçiyor bir bak bakalım geçerse sorun yok

Bol bol dua edelim inşallah sapa sağlam dogucaktır bebişin bu kadae dayanmışsınız🙏🏻 kaç haftalıksınız bebişinn kilosu falan kaç oldu?
İnşallah şuan 34+5 günlük kilosu boyu falan iyi ama bugün sancım çok en son böyle sancı çektiğim de oğluma doğuma gitmiştim ve daha doğum çantam bile hazır değil 😭

İnşallah şuan 34+5 günlük kilosu boyu falan iyi ama bugün sancım çok en son böyle sancı çektiğim de oğluma doğuma gitmiştim ve daha doğum çantam bile hazır değil 😭
Bugün yarın hazırla canım daha da bekleme son zamanlarımız hepimiz her an gidebiliriz 🙏🏻

Bi şey dicem biz regl olmayı unuttuk ama olacağız fiyatlar uçmuş ondan da stok yapsaydık keşke 😀 niye düşünmedik hiç 😁😁 indirim bulursam alacağım paylaşırım sizinle de
Ben gratiste Migros’ta indirim buldukça almıştım aralık ayında 😂😂

kızlar bebeklere emziği ne zaman vermemiz gerek bazıları ilk 28 gün verilmez diyor kimi de hastaneye götürün diyor çok kararsız kaldım
ben ilkinde hiç vermeme taraftarı olduğum için vermemiştim ama bunda hastaneye götüreceğim. Bir de zamanında doğanlarda çok sorun olmuyor ama erken olursa emme refleksi tam gelişmiyor emzik gelişmesini destekliyor. Meme reddi de yenidoğanlarda olmuyor canım korkmayın ilk zamanlar hem biberon hem emzik hem meme alıyor 3. aya yakın onu ayırt ediyor ve 3 4 ay arası meme reddi için riiskli dönem genelde emziği/biberonu ya da memeyi bırakan o dönemde bırakıyor o döneme dikkat edin.

X