2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
haklısın canım az kaldı inşallah daha rahat geçer bundan sonrası

24 cü haftadan sonra ilk defa dr gittim çalışabilir raporu almak için ve aldım. Dr şeker yüklemesi yapmak gerektiğini söyledi çünkü bebeği 2800 gr gibi ölçtü . Şansıma benden önceki hastanın bebeğinde aylardır gelişim geriliği varmış takipteymiş benimkini görünce biraz şok yaşadı. Bu arada bu aldığım rapor da doğum sonrası hakkında bir bilgi yok ilk çocuğumda işe ne zaman başlayacağım vardı. Demek ki sistemi değiştirdiler diye düşündüm

dün instada görmüştüm bu haftalarda artık şeker yüklemesi olmadığını yazmıştı bi dr normal mi acaba yapılması herkes farklı düşünüyor. Belki de ölçüm kaynaklıdır

dün instada görmüştüm bu haftalarda artık şeker yüklemesi olmadığını yazmıştı bi dr normal mi acaba yapılması herkes farklı düşünüyor. Belki de ölçüm kaynaklıdır
İlk çocuğuma da 34 hafta da yapıldı iri olduğu için zaten yapmam lazım şeker çıkarsa müdahale etmek lazım vs dedi bende tamam dedim. Tek sıkıntı ben o içeceği hiç sevmiyorum midem bulanıyor

Yenidoğanlarda da meme reddi oluyor sizin ya da etrafınızdakilerin başına gelmemiş olabilir ama oluyor.4. ay da çok riskli bir dönem ama ondan önce de oluyor

Enfeksiyonu küçümseme ben bebeğimi enfeksiyondan dolayı kaybettim doktorun önermiş sana antibiyotiği hamilelikte içilen antibiyotik grupları var . Hamilelik sürecimde günde 4 kez damardan antibiyotik aldım sen düşün .

Kızlar bugün kontrolüm vardı 32+6 yüz 1800 gr olmuşuz tansiyonlar için tahlil yaptı protein kaçağı yokmuş tansiyon ilacı başlattı 10 gün sonra tekrar bakacak ilaç kullandığım halde kaç çıkacak halayüksek çıkarsa riske atmam dedi orda ne demek istediğini pek anlamadım 10 gün daha ölçmeye devam

Maşallah Riske atmam derken sezaryenle erken alırım demek istemiş olabilir ben öyle anladım açıkçası.

Geçmiş olsun İnşallah vakitlice sağ salim kavuşursunuz bebeğinize başınız sağolsun ama vefat eden kardeşinizin adını koymasanız

Şu züberin nohut cipslerinden yedim biraz ama gerçekten biraz . Bi kase kadar. Yani bi paket değil em azından şekerim 175 çıktı ! Şeytan diyor çık izne yeter artık. Anneme yerleşir keyfime bakarım

Günlük yediklerime çok dikkat ediyorum mesela sabah avuç içi kadar tam buğday ekmeği yiyiorum 1 dilim yumurta peynir zeytin o kadar.
Ara öğün ekşi elma vb bir meyve yanında kefir
Öğlen yemeği ekmeksiz karnabahar ıspanak türü bir yemek ve yoğurt yiyorum. Ara öğün kuruyemiş yiyorum. Akşm yemeği de salata ve yoğurt ekmeksiz…. Tüm günüm bu şekilde sıfır kaçamak…. Kırk yılın başı nohut cips yiyim dedim içeriği de temiz ve şeker un yok içinde gel gelelim nohut bile yükseltiyor . Allah yardım etsin gerçekten bebeğim sağlıkla doğsun diye endişe içindeyim artık

Çok geçmiş olsun inşallah vakitlice gelir bebeğiniz bende kilo alsın diye yoğurt süt peynir muz havuç tüketiyorum.Biraz zor bir sürece girdik ama moralimizi yüksek tutmalıyız sağ Salim vakitlice kavuşacağız inşallah bebeklerimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…