2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benimde bir kaç seferdir yüzüm şişiyor dikkat ettim başım da ağrıyor şişken evde tansiyon aletim yok hastane ölçümlerinde de henüz öyle çok yüksek bir ölçüm çıkmadı.Tansiyondan şüphelenmelimiyim sizce?

Töbe yarabbim ya insan kendi yapar evine çağırır gelin yiyin diye ne garip insanlar var ya.. stres yapma canım bebiş etkilenmesin at fırına pişsin bebeğe de vitamin olsun

Tansiyonu hep sol koldan ölçüyorum sağdan da mı ölçelim bu aralar çok düşük çıkıyor çok halsizim

Benim de tansiyon cikti gibi sanki bas agrisi var şekerim de yükselmiş hemen
Kuzum senin çoğu stresten salla valla evlattan daha değerli bisey yok hiç büyütme içinde şekerin tansiyonun oynuyor stres yüzünden.. sal gitsin balığı da bebişin ve çocuğun için yaptığını düşün vitamin olsun yoksa iyice stres oluyorsun boşver surda az kaldı kucağımıza almaya evlattan ötesi boş dün hafif eşimle gerildik bizde amannnn oğlusumdan değerli değil dedim sesli olarak yumuşadık hemen oluyor arada normal son zamanlarımız takmayalım hiçbir şeyi

Benim de randevu haftaya Salı acaba kaç para oldu doğum ocakta zam gelir şubatta gelmez dimi iki kez zam gelir mi kafam gitti

Aynen valla yakın oturmak tan hepsi herkes le arasi 1.5 saat biri.izmiede oturuyor ben 2.bjna ötede allahimmmmm hayırlısıyla sağlıkla.sihhqtle bir doguraydim kazasiz belasiz inşallah eşim evin en küçüğü sanki.herkesi toplayan o evin büyüğü gibi tüm.sorimluluk.onda gelen bende kalır helen bana yıkılır bu ne ya eşim.diyirki.kapiya geleni ne yapalım muaait değil diveksin eşim.hamile sıkıntılı doceksin diyorum nasıl.deyim onların düşünmesi.lazim bide benim.kaynanada mantık.nasilsa pişiyor bir tabak.fazla kontak yokkk ben seni beslemek.istemiyirum seni sevmiyorum.ne yaptin 15 yıldır bana kaçarak evlendim.kendi ayagi.ile.gelen gelincik.ne incik.ister ne boncuk dedi bir bık.yapmadi torunu oldu bir bok.yapmadi anan yapsın dedi bide utanmasa bana kendine bastıracak.pis kadin bide aksi bi de köpek.ki.nefrwt ettim nefret benim.her8f herseyi biliyor ama merhameti yok.mu ona karşı

Hastane organizasyonu fiyatı aldım. 2500, 5500, 8500. Şaka gibi fiyatlar içinde ikramlık falan da yok odaya pano balon kapı dışına ayı balon falan
Çok fazla evet bende çok istemiştim fiyat aldım 5 bin demişti içinde çok da bişi yoktu açıkçası eşimi zar zor ikna ettim sonraaa hastane kabul etmediğini öğrenince eşim çok sevindi bu duruma gönülsüz evet demişki olmadı

Hastane belli firmaları kabul ediyormuş dışarıdan kabul etmiyormuş ama kendim bile yaparım yani zaten kapı süsü beşik süsü yastık hazır. Ama abartı yani 2500 olan bile bomboş paket

Kızlar böyle sag tarafınızdan şiddetli.agri.oluyormu doktor bebek dönerken pozisyon alirken şiddetli ağrı olur demişti şu an anlatamam bel.agrisini ve karnımın sag tarafını batıyor.siddetli degisik bir ağrı bir.kere daha olmuştu hastanelik.olmusyjm ayyyyyy çok.fena

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…