2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
En son kaç ölçtüler? Kısalma olmuyosa bşraz daha ferahlsr içiniz belki ben en azından kendimi ferahlatmaya çalışıyorum. 18 mm den sonra 28-29 mm ye sabitlendi 23+6 dan beri şu an 31+4 üm

En son kaç ölçtüler? Kısalma olmuyosa bşraz daha ferahlsr içiniz belki ben en azından kendimi ferahlatmaya çalışıyorum. 18 mm den sonra 28-29 mm ye sabitlendi 23+6 dan beri şu an 31+4 üm
2 seferdir 25 mm diyor 10 gün önce randevum vardı bi 10 gün sonra bakalım bir daha ölçmeyiz dedi bakalım yarın randevum ne diyecek

Benim de oğluşum minik 32+2de 1800 gram. Haftaya perşembe bir daha kontrolüm var. Protein ağırlıklı beslenmeye çok dikkat ediyorum
Benim 28 den beri aheste aheste buyuyor günlük 30 gram alıyor persentel 10-90 arası ileri tetkik de de sknti yok artık yapısal minik dedik
Ama damar direncim olunca yine de doktorum 10
Günlük takip yapıyor ne olur ne olmaz diye az bi zamanımız kaldı diye yakın tansiyon takibi ve dua ile ilerliyoruz artık

Ben de kendimi yorduğumda aynısını yaşadım malesef. Kendini yormamaya çalış iyice dinlen bol su iç. Eğer geçmezse doktora git canım. İnşallah geçicektir.
Sabah uyandığımda geçmişti. Evet kendimi yorduğum için olmuş. Yemekli misafir almıştım. Ayyy demek ki dikkat etmek gerekiyor artık

32de çalışabilir raporu alınca 37ye kadar çalışırsak 37de otomatik olarak izin mi başlıyor yoksa çalışamaz raporu mu almamız gerekiyor , bilen var mı
ben 32. haftada çalışabilir raporu aldım. aldığım kağıtta ve sgk sisteminde otomatik izin başlangıç tarihim yazıyordu yani 37. hafta canım başka bir evrağa gerek yok sanırım.

Merhaba kızlar aktif değildim ama ara ara grubu takip edip okudum. 34+5 olduk 2 gün önce kontrole gittim 48 cm 2380 gr olmuş. Baş aşağı da inmiş bebek. Sona doğru yaklaşıyoruz çok heyecanlı :) size bişey sorucam doğum odası süsletmeyi düşünen var mı napmayı düşünüyosunuz ? Bildiğiniz uygun fiyatlı organizasyon var mı?

Şehire ve hastaneye göre değişiyor. Bazı hastaneler kendisi süslüyor ya da anlaşmalı şirketleri oluyor. bazıları organizasyona izin vermiyor. Hastane ile görüştünüz mü

Benim normal ilerliyordu hatta bir ara bir hafta öndeydi ama tansiyon problemi yaşadım ben de. Hatta bugün kardiyolojiye gidicem taşikardim de oluyor. Kd doktorum muhakkak kardiyoloji önerdi son 2 kontrolde. Önce 34 sonra 37. Hafta da bitse hayırlısıyla rahat bir nefes alsak inşallah sıkıntımız olmaz bir daha yükselmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…