2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar şeker aletini değiştirdik.funnbenim 200 lerde gezen tokluk şekeri 126 geldi sabah 150lerde gezen aclik şekeri 96 geldi ana sağlık doktorundan tahliller de aclik 86 gelmişti ayrı şekilde parmakta kan aldi 87 geldi düşünün makineniz bozuk.olabilir dedi yeni makine aldim 96 yi aclik görünce sevindim inanın bugün kontrolde ne çıkacak efem ne alemde

Sağ ol canım evet ya aciller hasta dolu herkes kırılıyor hastalıktan inşallah sizler hiç yakalanmazsınız 🙏🏻

Amin inşallah Allah hepimize şifa versin 🙏🏻

Çok sağ ol canım benim bende hep bitti gözüyle bakıyordum hatta ilk başta basit bir üşütme diye önemsemedim bile 🥺 bebek çok şükür iyi çok ağır geçirdiğim dönem hareketleri azalmıştı dün doktoruma gittim iyiydi çok şükür covid bebeğe geçebilir ama korkma bir şey olmaz dedi inşallah olmaz
Çok çok geçmiş olsun canım. Bu dönemde covid geçirmek gerçekten zor ama atlatacağına inanıyorum. Rabbim bebeğine de sana da sağlık şifa versin inşallah. 🙏 Bu illet de bir an önce yok olup gitsin inşallah senelerdir bitmedi. 😬

İyi geceler kızlar. Kasık bel ve sırt ağrım var özellikle geceleri. Sizde de böyle mi? Normal mi? Misafir ağırladım yemekli biraz fazla ayakta durdum galiba
Ben de kendimi yorduğumda aynısını yaşadım malesef. Kendini yormamaya çalış iyice dinlen bol su iç. Eğer geçmezse doktora git canım. İnşallah geçicektir.

39 cm civarı , haftasına göre boyu kilosu anormal değil kesinlikle , büyük farklar yok
Akşamları mutlaka süt iç peynir ye canım hızlı kilo aldırıyor bebeğe
29+3 ken benim 1200 dü alt sınırdı herkes 1500 lerden bahsediyor 32 de gittim 2000 civarı oldu sıkma canını bu sırada ceviz ve süt ürünlerine ağırlık verdim

Ya kızlar hiç su içemiyorum doğru düzgün iki gündür, yanıma kocaman bardakla falan su alayım diyorum ama nafile o bitince yine unutuyorum işteyken yine içiyordum evde iyice saldım iki gündür 🥲
Uygulama indir canım, çok faydası oluyor. Ben diyettetyken kullanıyordum. Her ne kadar doktorlar yeme içme ile alakalı değil dese de ben bebeğin suyunu etkilediğini düşünüyorum.

Benim erken doğum riskim var rahim ağzı kısalmasından dolayı ve dediğiniz gibi insanın doğum yapıp yavrusunu o halde hastanelerde bıraktığını düşünmesi bile canını yakıyor. Ama onları en çok etkileyen şey üzülüp strese girmemiz elimizden geleni yapıyorsak onlarında yazılmış bir kaderi var. İçimizi ferah tutalım iyi düşünelim. Zamanında sağlıkla gelecekler 🤲
Bebeklerimizi saglik bir şekilde kucağımıza alıp evimize dönelim inşallah 🤲

Canım inşallah öyle olmaz. Sen iyi düşün ❤️
Bolca süt, kaşar peyniri, portakal, protein ağırlıklı beslen..
Haftada bir nohut ya da fasulye.
Yeşillik ve Sebze ağırlıklı besinler.
Et,balik.
Insallah kilo alır daha sen üzme. Kendini
Çok teşekkür ederim öyle iyi geldiki yazdıklarınız hepiniz iyi ki varsınız 🌸
Yeme içmeye çok daha dikkat edeceğim inşallah sağlıkla gelir bebeklerimiz 🥰

İyi geceler kızlar. Kasık bel ve sırt ağrım var özellikle geceleri. Sizde de böyle mi? Normal mi? Misafir ağırladım yemekli biraz fazla ayakta durdum galiba
Bu bel kasık ve sırt ağrısı normal değil maalesef lütfen dikkat edin kendinize😔 bende umursamadım saçma sapan enerjiyle evi temizledim misafir ağırladım gezdim ettim inan şimdi çok pişmanım 🥺

X