2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bu uygulamaları nerde indiriyoruz
İlkini netten indirdim canım, kk yıda bizim altımızda haftalarımız yazıyor görüyor musun? Görüyorsan oradan tıklayıp sende yapabilirsin görmüyorsan bilen bir arkadaş nasıl yapıldığını tarif etsin bende çok bilmiyorum...

Son düzenleme:
Benim ilk çocuğumda aynı problem vardı hatta ayaklar da 2 hafta geri vs dediler. Ama doğum ettiğim dr şunu demişti bu çocuk kafa bir tık büyük ama aşırı değil kilo normal olur dedi. Son güne kadar bekleyelim normal de doğum yapabilirsin demişti çünkü ölçümler de hata payı oluyor 3,5 kg gibi doğanlar oluyor bu durumlarda demişti. Ben sezeryan oldum ve çocuk 4 kilonun üstündeydi boy 53cm kafa da normaldi dr dedi iyi ki normal olmamışsın. Şunu ifade edeyim bende iri doğmuşum genetik genelde ve erkek çocukları kızlara göre kafa olarak daha büyük doğuyormuş . 37+1 de doğum yapmıştım

Çok geçmiş olsun sağ salim vaktinde kavuşursunuz inşallah hepimiz birbirimize destek oluyoruz öyle düşünmeyin.
G Gecekusum999 size de çok geçmiş olsun şimdi nasılsınız sancı var mı hastanede misiniz hala, yatış mı verdiler

Banada şuan kilosuna 2950 dedi yani haftasina göre önden demisti iki hafta ama kafa 4-5 hafta önden deyince kac kez endise ettim.yalan yok buraya yazdiktan sonra rahatladim ve ozeldeki doktorumda sizin dediginiz gibi 37olabilir bu sekilde onden gidersek demisti yasayarak gorucez bakalim

Diyete uyuyomusunuz peki
Açlık diyetle düşmez ama toklugun diyete ve insüline karşı bu kadar yüksek olması enteresan
Kaç haftalıksınız doktor doğum konusunda ne diyor peki

Teşekkürler ağrılarım baya hafifledi çok şükür düne göre çok daha iyiyim.Hastanedeyim hâlâ son nst yi de alıp çıkışımı yapacaklar duruma göre inşallah iki gün sonra tekrar bakılacak.

Ya arkadaşlar merhaba gebeliğin ortalarında bir göründüm sonra kayboldum buradan çok takip edemiyorum benimle aynı durumda olan varmı diye sormak istedim 34+1 deyim gecen hafta doktorum boynunda 2tur kordon dolanmış dedi çok kafama takıyorum hareketlerini takip et dedi normal doguma engel değilmiş ama sancılar sırasında vs kalp atışı azalır riske girerse sezryan da olunabiliyormuş benimle ayno durumda olan var mı arkadaşlar ?

genelde genetik oluyormuş bu
Bizimkininde kafası büyük doktor hep genetik diyor
Görümcemin oğlununda kafası öndeydi kv sordum eşimin ve erkek kardeşininde kafası büyükmüş

Bugün kontrole gittim vajinada karında elektriklenme hissini falan sordum normal olur dedi karnımda yırtılıyormuş hissi oldu bikaç kere dedim magnezyumunu kullan dedi. 31+4teyiz bugün haftaya nst için çağırdı ilk defa giricem bakalım sancı olayını çok merak ediyorum

Cok cok geçmiş olsun size de çok üzüldüm strese girmeyin inşallah herşey yokuna girecek ve zamanında saglıkla alacaksınız kucagınıza

Bebişlerimiz yaramaz biraz inşallah sıkıntılı bir durum olmaz dua edeceğim

Kızlar Moni moni G Gecekusum999 ve görmediğim başka arkadaşlar var ise çok geçmiş olsun Allah Şafi ismiyle şifa versin hem sizlere hem bebişlere dualarım sizinle

Ne yazık ki bende covid geçiriyormuşum günlerdir acillerdeyim bugün biraz gözümü açabildim çok ciddi salgın var inşallah hiçbiriniz yakalanmazsınız çok ağır geçiyor gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…