2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar çok geçmiş olsun okudum tüm mesajları
Allah’ın izniyle çok az kaldı zorlu bir yoldayız ağrılarım benim de devam ediyor söküldü sökülecek ağrısı dün doktorum önemsemedi açıkçası ben de artık çok takmıyorum sınırı geçtik gibi hissediyorum moralimiz çok önemli , neye inanırsak onu çekeriz pozitif düşünün minnoslarımız iyi şükürler olsun biz de analık hakkı işte çekiyoruz napalım azıcık daha dayanalım
Küçücük bir yerdeyim değil bebek yoğun bakımı küvöz bile olduğundan emin değilim ama şükür civar illerimiz var 1 saate gidilir takmıyorum çok fazla 35 de doğum yaptı arkadaşım bebiş küvöze girmedi koynuna verdiler hemen o gün bugündür yaka iğnesi oldu sıpa

Ah canim keske yuklenmeseydin bende kasilmalarim artdigindan beri evi falan toplamiyorum korktum oysa bende 2haftaya kadar kendimi yuklemisdim banyo temizle balkon temizle falan filan bencede yuklenmeyelim el alem ne derse bos verelim
Ay valla elalemden değil gebelikten mi ne saçma sapan işe sardım temiz olsun kafam rahat olsun bebek gelicek heyacanindan birazda heralde ama pişmanım tabi

Haklısınız tevekkül etmek lazım birazda işte annelik böyleymiş bugün daha iyi hissediyorum ama çok şükür teşekkürler

Geçmiş olsun çıktınız mı hastaneden doktorunuz ne kadar süre arayla cagiriyor birde?

Aminn sizde üzülmeyin etkilemek istemiyorum buradaki herkesi ama paylaşınca iyi geliyor

Gercekten bole seyleri okudukca icim rahatladi benimkide erkek bebek.kimileri perinatolojiye git demis tektar ama bana anlamsiz geldi bu saatten sonra artik n olursa kabulumuz ama yinede insan uzuluyor

Geçmiş olsun çıktınız mı hastaneden doktorunuz ne kadar süre arayla cagiriyor birde?
Hastaneden çıktık cuma günü dün de nts çektirdik biraz sancilar inmiş assagiya ama yine sancı var biz yaşadığımız şehirden başka ile gittiğimiz için doktora iletişim halinde olalım bisi olursa acile gidin haber verin dedi 2 hafta sonra kendi doktorumuza gidicez Bi sıkıntı olmazsa

Aminn inşallah teşekkürler

Allah böyle insanların şerrinden korusun. Her şey yoluna girecek olumsuz düşünmeyin verdikleri ilaçlarla çok kişinin doğumunun engellenip zamanını beklediğini gördük. Sabır ve dua
Aminnn aminn

Kızlar umutsuz olmayın dualarımız kalbimiz sizinle Allah'ım süreci kolaylastirsin inşallah çok geçmiş olsun
Aminn çok teşekkürler

İnşallah bir sıkıntı olmaz sizin içinde ilerleyen dönemlerde dua edeceğim

Aminn Allah razı olsun tabi öyle yani böyle birşeyin lafı sözü bile geçmemeli ama işte maalesef bazı insanlar böyleymiş Rabbim şerlerinden korusun teşekkürler güzel dualarınız için

İşte ne güzel böyle güzel yaşanmışlıkları duymak da iyi geliyor

Çok üzüldüm Moni moni canım benim dualarım seninle ve bebişinle içinde bulunduğun psikolojik durumdan kendini tutup çıkaracak gücün olduğuna inanıyorum sen yaparsın bebişine de sana da hiçbir şey olmayacak tüm kalbimle hissediyorum kaldı ki kendini endişelere boğacak bir haftada değilsiniz çok şükür hayati sınırlar aşıldı,olacak olan bir şey varsa her şekilde olur 40.haftaya geldiğinde de olur ve sen hiçbir şekilde kontrol edemezsin çünkü her şeyin karar vericisi Allah ve o bizi bizden daha iyi biliyor

Ben hala avlik.sekeri.140 tokluk.200 ustu insülin ise yaramıyor mu şeker bebeğime vurdumu anomali yarattı mi deli sorular kafamda dün vatanı hazırladık 2 tane pijama takimi bir tane terlik 1 tane esofman takim bir tane hirka ic vamasirlari bol bol.ped koyduk kendim için bebek için de hemşireye vermek.icjn iç zibin takimi kundak battaniyesi yeni dogan takimi bir tane ağız bezi bez koyduk ayrı bir şekilde 3 takim yeni dogan 2 tane islak mendil pişik kremi 15 tane bez çorapları ağız silme mendiller koyduk emzik koyduk.biberona gerek yok dediler ben onu da koyacaktır bir küçük.bavul bir anne bebek bakim cantasi oldu birde pusetini götürcez tek eksik külot seklinde hasta bezi kaldi

Ben hala avlik.sekeri.140 tokluk.200 ustu insülin ise yaramıyor mu şeker bebeğime vurdumu anomali yarattı mi deli sorular kafamda dün vatanı hazırladık 2 tane pijama takimi bir tane terlik 1 tane esofman takim bir tane hirka ic vamasirlari bol bol.ped koyduk kendim için bebek için de hemşireye vermek.icjn iç zibin takimi kundak battaniyesi yeni dogan takimi bir tane ağız bezi bez koyduk ayrı bir şekilde 3 takim yeni dogan 2 tane islak mendil pişik kremi 15 tane bez çorapları ağız silme mendiller koyduk emzik koyduk.biberona gerek yok dediler ben onu da koyacaktır bir küçük.bavul bir anne bebek bakim cantasi oldu birde pusetini götürcez tek eksik külot seklinde hasta bezi

Suan sevk olmadı kastamonu da takipteyim canim. Ama doktor ileriye gidin derse cebeci tipa gideriz murat hocaya. Sen ankarada misin
İnşallah gerek kalmaz herşey yoluna girer üzme kendini bebekte senle strese gidiyordur eğer ki cebeciye gelme durumunuz olursa murat hoca cebeci tıp çok iyi ilgilenceklerdir inşallah ihtiyaç olmaz sağlıcakla ilerler son zamanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…