2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Adet olacakmış gibi kasık ağrılarınız oluyor mu
Canım bugün bütün gün oldu bende kasıklarım hafif ağrıdı yürürken evde falan ama yormadim.kendimi geriliyor herhalde oradaki kaslar anlamadım sürekli ağrı acı olmadigi için takilmadim. 33.hafta

Canım bugün bütün gün oldu bende kasıklarım hafif ağrıdı yürürken evde falan ama yormadim.kendimi geriliyor herhalde oradaki kaslar anlamadım sürekli ağrı acı olmadigi için takilmadim. 33.hafta
Artık bu haftalarda başka belirtiler olmadıkça normal kabul etmek gerek herhalde

Artık bu haftalarda başka belirtiler olmadıkça normal kabul etmek gerek herhalde
Dr bana her zman olan şey oluyorsa korkma dedi ne demekse eşimle birlikte dalga geçer gibi ben biraz panik kişiliğe sahibim. Akşam yemeği sonrasında kasiliyorum sürekli tamam bebek de hareketli ama bazen duruyo kaskatı oluyor o zman korkuyorum şaşırıyorum napcami. Normaldir diyorum geciyo zaten bı sure sonra ama bugün bı kaç kere olunca kasık ağrısı takip ediyorum gecmesee yazarım Dr a

Karnımın sertleşmesi benim de akşam yemeğinden sonra başlıyor genellikle

İnşallah ya şu Ocak ayını da hayırlısıyla atlatsaydık hepimiz bende popişten çıkaracağım bunların acısını böbreğime ayaklarını yaslıyor zaten ağrım var diyorum doktorum da bari böbreği bırak eşek sıpası dedi o ayaklar ısırılacak inşallah

Hiç korkma yumuşama vardı bende de 23+6 ydım. Normalmiş zaten biraz yumuşama olması hamile olduğumuz için. Ama benim doktor da panik yapmıştı. 4 serum takılmıştı. Telaş yapma düzelcek
İnşallah teşekkürler

Evet haklısınız.Tesekkur ederim

İnşallah canım bak aktif ağrı da yokmuş
Aktif ağrı varmış maalesef akşam iyiydim serumdan sonra ama şimdi çok sancım çıktı nst de

Geçmiş olsun canım inşallah bi sorun olmadan çıkarsın hastaneden. Bebiş vakitlice gelir inşallah
Teşekkür ederim aminn inşallah

İnşallah teşekkürler

Evet haklısınız.Tesekkur ederim

Aktif ağrı varmış maalesef akşam iyiydim serumdan sonra ama şimdi çok sancım çıktı nst de

Teşekkür ederim aminn inşallah
Canım senin ağrın nasıldı. Benim de şu anda sağ kasığımda ağrım var. Ara sıra gidip geliyo. Belime de vuruyor sanki

Ay kızlar yanlış yazmışım 30+6 dayım

İki dakikada bir oluyor diyebilirim ama bel ağrısı sürekli sadece kasılma esnasında artıyor.
G Gecekusum999 çok geçmiş olsun, şifa olsun inşallah bencede doktorun önlem almak istemiş, vakitlice gelsin kuzucuk
Aminn teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…