2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hastaneden yazıyorum bende yatış verdiler🥺 doktorum alttan muayene etti karnımın sertliğini görünce bu iyi değil dedi.Alttan muayene çok kötüydü biraz bağırdım istemeden 🥺Açılma yok ama yumuşama olmuş çok iyi konuşmadı üzüntüden hatırlamıyorum bile doktorun söylediklerini😔bebeğimin kilosu 1950 Gr 30+1 im ama önden gidiyormuş.2 doz ciğer geliştirici iğne yapacaklar.Dua edin lütfen 😔
Hiç korkma yumuşama vardı bende de 23+6 ydım. Normalmiş zaten biraz yumuşama olması hamile olduğumuz için. Ama benim doktor da panik yapmıştı. 4 serum takılmıştı. Telaş yapma düzelcek

Kızlar hastaneden yazıyorum bende yatış verdiler🥺 doktorum alttan muayene etti karnımın sertliğini görünce bu iyi değil dedi.Alttan muayene çok kötüydü biraz bağırdım istemeden 🥺Açılma yok ama yumuşama olmuş çok iyi konuşmadı üzüntüden hatırlamıyorum bile doktorun söylediklerini😔bebeğimin kilosu 1950 Gr 30+1 im ama önden gidiyormuş.2 doz ciğer geliştirici iğne yapacaklar.Dua edin lütfen 😔
Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda hastanede yatmanıza gerek kalmayacak kadar risk azalır ama doktorlar sanırım her türlü ihtimali söylemeleri ve tedbir almaları gerektiği için biz bundan endişelenebiliyoruz. Dualarım sizinle 🤲🏻

Aminn inşallah 🤲🏻

Benim son bir haftadır bel ağrılarım oluyordu ama adet olacakmışım gibi.Dün gece de karnım sertleşti ve belimden kasıklarıma vurdu ağrı öyle geldim doktoruma🙁 Nst de 40 larda çıkıyor sancı ama aktif ağrın yok bu iyi birşey dedi inşallah serumlar felan iyi gelir de toparlarım🤲🏻
İnşallah canım bak aktif ağrı da yokmuş

Evet sancım yok canımm sukur..
Benim yeni başladı yaa 2haftadir falan.
Çok Sukur kuzum sağlıkla gelsinler ❤️🤲, yaa çok fena bu bebişler bizimkide en son gittiğimizde uyuyordu, ayak yüzünde 😂😂
Bi daha gitmeden iyice şeker yicem.
Ya dimi.. Nst de bende öyle oldum çok oynadı 👯👯
Birde şekerden kuduruklanırsa yine göremezsin ay bunun hiç ortası yok 😂😂
Evet ya bu kontrolde şansımıza elleri popoya uzatmıştı
Plasentanın konumu da çok etkiliyor ya ön duvardaysa eğer yüzünü görmek zor olabiliyor.

Geçmiş olsun canım inşallah bi sorun olmadan çıkarsın hastaneden. Bebiş vakitlice gelir inşallah 🙏

G Gecekusum999 çok geçmiş olsun. Sizin bebiş benimkinden 2 hafta küçük ama maşallah 150 gram daha fazla 🧿 moralinizi hiç bozmayın önlem amaçlı diye düşünün 🌸 inşallah vaktinde gelir bebiş, dualarımız sizinle.
Karnınızın sertliği kaç dakika sürüyordu, birkaç dakikadan daha mı uzun

Ben 40mg içiyordum yetmedi 80e çıktık, yarın kontrol tahlillerim yapılacak çok merak ediyorum inşallah yükselmiştir 🙏🏻 doktorumuzdan daha iyi bilemeyiz

Maşallah 🧿 ne güzel yüzünü göstermiş kuzu, benim kızımı hala doğru düzgün göremedik eller hep yumruk yüzünde
Yarın son durumu bana da yazarsanız çok sevinirim🙏

Kızlar benim sağ gögsümden sarı akıntı gelmeye devam ediyo ve gogsumde agri hissediyorum ara ara korkmaya basladim artik 31.hafta daha

Ayağa bakın teyzoslar 😂😂❤️❤️🧿🧿

Eklentiler

• IMG-20231223-WA0033.jpg
    IMG-20231223-WA0033.jpg
    58 KB · Görüntüleme: 87
Gecmis olsun G Gecekusum999 iyi ki yatis vermis emin ellerdesin🙏🏻
Ayağa bakın teyzoslar 😂😂❤️❤️🧿🧿
Yerim ya ben o ayaklari 😍😘 bezelye gibi. Masallah🧿

Kizlar benimde bugun kasilmam cok oldu biraz bazen korkuyorum agri sizi yok amma bazen 10dakikadan 12 dakikadan bir falan karnimjn iki tarafi kumeleniyor sertlesiyor yaricapraz seklinde. Amma gecen nstde bisey cikmadi bosunami endiseleniyorum?

Gecmis olsun G Gecekusum999 iyi ki yatis vermis emin ellerdesin🙏🏻

Yerim ya ben o ayaklari 😍😘 bezelye gibi. Masallah🧿

Kizlar benimde bugun kasilmam cok oldu biraz bazen korkuyorum agri sizi yok amma bazen 10dakikadan 12 dakikadan bir falan karnimjn iki tarafi kumeleniyor sertlesiyor yaricapraz seklinde. Amma gecen nstde bisey cikmadi bosunami endiseleniyorum?
Canım benim öyleydi cumartesi gittim sancı vs çıkmadı şükür..
Kasılma Olabilir dedi doktor, özellikle gece olur dedi..

X