2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bunkasılma olayını okudum bende korkmaya basladim ya bendede karnimin bir tarafı şişiyor acı hiss etmiyorum biraz nefes darlıgı oluyor amma bebegin o tarafa gittiyini zannediyordum ben beni doktorum gecen yokladi karnim yumusak dedi o kasilmaları say 10 u geçse bana soyle dedi.

Ben wellgro aldım gayet güzel tok bir kumaşı var rengi tam siyah ışıktan dolayı böyle çıktı, çok bölmeli kullanışlı olacağa benziyor alanlar çok memnunmus

Eklentiler

• 17031708537169070750606587897005.jpg
    84,9 KB · Görüntüleme: 48
kızlar merhaba. yine siz tecrübeli annelere sormak istiyorum içinizde alan vardır. anne-bebek çantası olarak hangisinden aldınız ve beğendiniz mi :)
Ben almadım devletin hoşgeldin bebek kampanyasına başvurdum çok güzel bir çanta getirdiler onu kullanacağım ama almayı düşündüğüm bir çanta vardı link bırakayım hoşunuza gider belki.

Ona nasıl başvurdun canım herkese veriyorlarmış bende alsam diyorum

Ona nasıl başvurdun canım herkese veriyorlarmış bende alsam diyorum
153’ü arıyorsun hoşgeldin bebek kampanyasından faydalanmak istiyorum diyorsun kaç haftalık hamile olduğunu soruyorlar sonra hangi gün geleceği mesaj olarak geliyor. Benimki başvurudan 1 hafta sonra gelmişti.

Kızlar bende böbreğim için kontrole gittim bugün.Böbrek 24 mm taş 5 mm olmuş doktorum takibe devam ama sana birşey yapmayacağım diyor stent konusunda Muhtemelen çok evhamlı ve panik olduğumu gördü bu saatten sonra bende takılsın istemem zaten inşallah son haftalarımda sıkıntı yaşamam su ve parola devam yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…