2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Hayırlısı olsun. İnşallah bir an önce toparlanırsınız bebek de siz de

Çok geçmiş olsun tez zamanda yoğun bakımdan çıkar inşallah

Hem gözünüzaydın hem geçmiş olsun rabbim hayırlısıyla kavuştursun inşallah Kilosu da iyi maşallah Allahın izniyle hızlıca toparlar

Rabbim şifa versin ikinize de tez zamanda sağlıkla kavuşursunuz inşallah canım

Gözünüzaydın canım Allah analı babalı büyütsün hayırlısıyla güzel haberlerle evinize geçersiniz inşallah

Normal doğum da belden vurmuyorlar mı ben hep belden vuruyorlar ve yıllarca bel ağrısı çeken var diye duymuştum
Ben hiç belden duymadım ya ilkkez burada duyuyorum omuz veya kol biliyorum duyuyorum görüyorum çünkü ulaşılması kolay yer olması gerekiyormuş ara ara veriyorlarmış ya hem normal olup hem beldn sezaryendeki gibi sürekli ağrıyı çekmek saçma olur aslında gittğimde sorucam doktoruma bakalım nerden veriyorlarmış hastane hastanemi değişiyorki veya özel devlet diyemi değişiyorki

Rabbim tez zamanda hayrlisyla bebeğinizi sağlıcakla alıp beraber hastaneden çıkmayı nasip etsin Rabbim acil şifalar versin

Çok geçmiş olsun canım

Dediğin de olabilir ucu uzun oluyorsa ama yanlış bilmek değil bizzat normal doğumda epidural alan arkadaşımdan duydum yani
Bence kendisi nerden takıldığını anlayamamış. Çünkü belden aşağı uyuşturulan bir anestezi türünde belden katater takılır. Koldan belki başka bir şey vermişlerdir ki zaten damar yolu açık oluyor. Koldan verildiğini sanmış olabilir. Siz doktorunuza da danışın.

Gözünüz aydın inşallah en kısa sürede toparlar oğluşunuz ile evinize dönersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…