2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
benim uykusuzluk şimdiden başladı, gözüm korkuyor :)

Birde nasıl doğuracaksın sorusu var hepten sinir krizi geçirmelik sanane nasıl doğuracaksam sezaryen doğum yapan da doğum yaptım deyecekmiş ne diyecekse yavruladım mi diyelim
Ahahah ben direk sezeryan olucam ay hiç çekemem agri acı felan kolayı var herseyin hih yapiyorum inat olsun diye

Ahahah ben direk sezeryan olucam ay hiç çekemem agri acı felan kolayı var herseyin hih yapiyorum inat olsun diye
Bende sorduklarında sezaryen olacağım diyorum neden sorularına da ben öyle uygun gördüm çünkü diyorum sinir oluyorlar

Birde nasıl doğuracaksın sorusu var hepten sinir krizi geçirmelik sanane nasıl doğuracaksam sezaryen doğum yapan da doğum yaptım deyecekmiş ne diyecekse yavruladım mi diyelim
Bide bu lafları diyenler genelde 60 yaş civari üstü. Onların zamaninda yoktu yada yaygın değildi. Olsaydı eğer eminim yarısından çoğu yatardı masaya isteyerek. Simdi öyle havadan konuşuyorlar.

Bende sorduklarında sezaryen olacağım diyorum neden sorularına da ben öyle uygun gördüm çünkü diyorum sinir oluyorlar
Bende öyleyim. Daha 2 aylıktan baslamislardi kestircem aldircam diyodum. Ama şimdi yalan yok biraz tırsıyorum yaklastikca işin ciddiyetini fark ediyorum

Kızlar beni. Karnım yırtılcak gibi içten acıyor böyle olan var mı sürekli o yerleri ovuşturmak istiyorum
İlk gebeliğimde çok oldu bunda hiç olmuyor kaslar içerden yırtılıyor bence
Ayak ayak üstüne atamayınca diye biliyorum ben de denedim yapabiliyorum neyseki yarın kontrolüm var
Ben ne zamandır atamıyorum ama miniş kızım hala yukarda kafasını kaburgama dayamakla meşgul
Ben uyumuyorum yastığa da gerek kalmıyor oğlumdan kıskançlıklara şimdiden başladı sabaha kadar asker ediyor beni başında

çok teşekkür ederim. evet temkinli olmak da fayda var. tecrübeli hamişlerden bilgi almak çok kıymetli, iyi ki varsınız

Ben nerdeyse en basindan bu yana kullaniyorum memnunum da ebebekten almistik. Kilifi cikarilip yikaniyor. Birkac yastikla da işini görürsün aslinda ama tek parca olunca oraya buraya kaymiyor. Bence en güzel yani sirt üstü yatmamizi engellemesi.

Maşallah canım böyle devam etsin. Bende de enfeksiyon çıktı galiba daha doktora görünmedim. Sana hap antibiyotik mi veriyor yoksa tek kullanımlık olanlardan mı canım. İşe yaramıyorsa ben hiç kullanmiyim diye düşündüm.

Bana da hastane önlüğü giydirmişlerdi. Ama hiç dolandırmadılar. Öylece nst odasında uzanıp yatıyodum. Zaten sancıdan bağırıp çağırmaktan hiç halim kalmıyordu. Nst ye giren hamile kadınlar beni görünce sezeryana karar veriyolardı. Sancı gidince uyuyakalıyordum. Sanki rüyadaymışım gibi geliyordu. En son doğumhanede çektim sancıları sonra doğum oldu. Valla bana kalk yürü de deseler o sancılarla kimseyi dinlemem heralde

Ben yoruma kapalıyım diyorum doğum şekli konusunda kimseyi memnun edemezsin normal desen sezaryen överler sezaryen desen normal bu sefer ben genel anestezi istiyorum dediğimde ay saçmalama diyen oldu baya dik konuşuyorum bende tutamayıp kimse bisey diyemiyor artık

Genelde sert konuşunca ve tersleyince bir daha pek birşey diyemiyorlar ya zorla kendilerini terslettiriyorlar. Herkesin kendi çocuğu istediği gibi doğurur istediği gibi büyütür kime ne

Genelde sert konuşunca ve tersleyince bir daha pek birşey diyemiyorlar ya zorla kendilerini terslettiriyorlar. Herkesin kendi çocuğu istediği gibi doğurur istediği gibi büyütür kime ne
Bu arada kim istemez ki kesisiz dikişsiz hızlıca bir normal doğumu hepimiz isteriz mis gibi ama işte öyle olmuyor herkeste , zaten panik başladı son zamanlarımız benim bile fikrim gün içinde hep değişiyor

Bu arada kim istemez ki kesisiz dikişsiz hızlıca bir normal doğumu hepimiz isteriz mis gibi ama işte öyle olmuyor herkeste , zaten panik başladı son zamanlarımız benim bile fikrim gün içinde hep değişiyor
Evet herşeyin doğal olanı güzel ama kendimizi en iyi biz biliriz boşuna heyecan aramaya gerek yok diye düşünüyorum hatta babalar bile bu doğum yöntemine karışmamalı. Bende de bir panik başladı bir yandan da aynı bedende olmayacağız diye de üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…