2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar bi sey sorucam size. Normal mi bi sıkıntı mı var anlamak ıstiyorum.
Kasilma bebeğin bi yere toplanması vs gibi durumlar dışında benim karnım yumuşaktı. Ama dün bütün gün ve suan da dahil karnımın her yeri sert halde. Kasilma olmadığı zaman onceden bebeğin nerde olduğunu bulabilirdim ama artık heryer taş gibi. Bu normal mi sizin nasıldı nasıl oldu
2 gün benim de öyle oldu nedenini hiç bilmiyorum. Hiç olmadı yatınca yumuşardı ama yatınca bile taş gibiydi sonra düzeldi

Ben Allah nasip ederse ahustos Eylül gbi düşünüyorum hem bebek mevludu hem de 6 ay kınası bi arada ilk kızımda 23 gunlukkkn yaptk kızım sonrasında çok hasta oldu
Ay 23 günlük de çok erken olmuş ya 🥺🥺 ben ilk zamanlar hep bi bahane bulup gelecek olanları engellemeyi bile düşünüyorum. Fakat ne kadar başarılı olurum bilmiyorum. Eşimin tarafından tamamen ilk torun bide kız olucak hep erkek doğmuş naparim bilmem nasıl zapdederim insanları 🤦‍♀️🤦‍♀️ bide gelip de altın gümüş takacak olsalar kuru kuru bebek görmeye geleceklerdir kesin 🤣

Ben internette melodi çikolataya yaptırdım. İsimli şekilde. Tadı efsane. Birkaç desen seçeneği de var. Birkaç günde teslim ediliyor. Birkaç çikolata seçeneği var bakmanızı tavsiye ederim
Evet melodi markayı bende seviyorum oraya baktım ama etiketleri kendimiz tasarlama gibi bişey yok heralde. Instagram da bir sayfa gördüm çikolatalar kendi imalatlarıymış kötü çıkarsa tadı rezil olmak istemiyorum ama istediğin baskıyı yapıyorlar üstüne Login • Instagram

Kasilma bebeğin bi yere toplanması vs gibi durumlar dışında benim karnım yumuşaktı. Ama dün bütün gün ve suan da dahil karnımın her yeri sert halde. Kasilma olmadığı zaman onceden bebeğin nerde olduğunu bulabilirdim ama artık heryer taş gibi. Bu normal mi sizin nasıldı nasıl oldu
Normalde yumuşak ama ayakta fazla kalırsam ya da yorulursam öyle oluyor benim de

Benim de yemeklerden sonra genelde öyle oluyor. Tuvalete çıktın mı canım eğer çıkarsan yumuşar karnın.

İyileşirsin canım Allahın izniyle, hiç onu düşünüp stres yapma kendine. Bende geçen sınava girdim baya stresliydim ağrım kasılmam olursa naparım diye çok şükür geçti bitti boşuna stres yapmışım 🌺

Haftasını doldurunca sezaryenle alırlar canım eğer doğum şeklin belliyse 25 şubatlara kadar kalmaz bence sisteminde 32 hafta içersinde yazıyor sende 31 haftalık bile olsan yine kalmaz o tarihe sadece yarı kırklı olmuş olursun kimi mesela yarı kırkım çıkmadan veya kırkım çıkmadan dışarı çıkma taraftarı değilim diyen oluyor hastane mecburiyeti dışında öyle bir düşüncede değilsen bebeğini doyurursun eşin bi yakının annen kv vs aşağıda bekler sende sınavına girersin hayırlısıyla kazanırsın bebişin şans getirir sana🙏
İnşallah kızlar sağ Salim vaktinde gelsin yeter sınava yetişirim Allahın izniyle ☺️☺️

Kasılmalar için burada normal diyor kızlar

Eklentiler

• C7CBD09F-82E9-40F7-8A7D-35214B8DC816.png
    C7CBD09F-82E9-40F7-8A7D-35214B8DC816.png
    161,4 KB · Görüntüleme: 46
Biz bugün tam 32+0 olduk yeni güncelleme gelmiş gibi bebek resmen organlarıma Vuruyor oturma pozisyonunda dışardan kolu mu bacağı mı emin değilim görünüyor çok sert vurmaya başladı 🥹🥹 sanırım artık yavaştan doğum pozisyonu alıyor hem doğsun istiyorum hem onu benden almasınlar istiyorum annelik delilik :confused:

2,5 3 lt içiyorum ama atletim kısa geliyor göbeğim açılıyor gece yorganda olmuyor üstüm hep açılıyor deli yatıyorum biraz ondan olabilir o zaman🥺
Evet atlet bu dönemde çok fark ediyo. Evdeyken eşinin atletlerinj giyebilirsin ben bi ara çok terliyodum kalmayınca esiminkileri giydim. Yorgan olmuyorsa pike gibi bi sey al. Böbrek usutmesi çok can yakıyor. Ayaktan da usuyebilirsin. Ne kadar hissetmesen de ince de olsa çorap olsun gün içinde. Bel kısmına evdeyken yünlü gibi bi şeyler koy sıcak oldukça ağrısı da hafifler.

Benim de yemeklerden sonra genelde öyle oluyor. Tuvalete çıktın mı canım eğer çıkarsan yumuşar karnın.
Dun ciktim bu sabah çıkmadım ama onunla ilgili değildir ya. Gecende hastahanede kalırken uzun süre kabız olmuştum o zaman yumusakti. Galiba normal değil ben yarın sorayım doktoruma en iyisi 😔😔🥺🥺

X