2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kızlar eve gelenlere ya da hastaneye çikolata aldınız mı alacak mısınız tam karar veremedim hastaneye çok gelen olmaz eve de çok gelen olacağını sanmıyorum ama dağıtmaya gerek olur mu bilemedim

Kızlar kimi tanıdıysam tüp bebekten sonra kendiliğinden süpriz hamilelikler yaşadılar 🤭 iki arkadaşımda da oldu bu durum hatta bir tanesi 3. Denemede ilk bebişi kucağına aldı nasılsa olmuyor diye korunmak yok tabi bebek 2 yaşındaydı hop hamile kendiliğinden 😅😅
Bende onlardanım 😂😍
Sukur Rabbime..
5 YIL sonra, tup bebek, asilama sayısız yumurta takibi vs.. Sonrasında doğal gebelik 👶🏻❤️🤲🪽
Bizde olmuyor nasılsa diye bir iki ay rahattık, ikinci transferi de 3.4 Ay sonra yaparız diyorduk. Nasip

Acilden geliyorum 14 8 tansiyon 3 tane serum taktılar nst bağladılar eşimle kavga ettik çok.fenq kasilma agri girdi hastanede bile birbirimize girdik annemi falan aramış kızına akıl ver beni bunaltıyor bu gidişle biz boşaniriz diye ben ağrıdan kasilmadqn kıvranırken hiç oralı olmadı

Ben hatalıhmism suratından bıkmış bunalmış o da insanmış küfürler hakaretler evin içinde döndü kaynimdq vardı seni istemiyor evde dedi döndü adama

Onyuzden bana eziyet ediyor dedi evded3 koptu kıyametler ya sabır ya bismillah gidecek.yerim olsa koyacam bu saatten sonra 2 çocukla baba evinde olmaz çalışan biri değilim ev tutayım düzen kurayım biliyor bunlari hakkımı helal etmeyeceğim bu son aylarında beni bu kadar sinir etti

Ben hatalıhmism suratından bıkmış bunalmış o da insanmış küfürler hakaretler evin içinde döndü kaynimdq vardı seni istemiyor evde dedi döndü adama
O kaynın hala sizde mi canım pes artık ya. Bu kadar düşüncesiz rahat insanlara ayar oluyorum. Kavgalar da hep bu yüzden çıkıyor. Ama eşin de çok hatalı ilk seni ve bebeğinizi düşünmesi gerekirken yaptığı şeyler çok saçma. Neyse canım inşallah düzelir sen bebeğine ve kendine dikkat et.

O kaynın hala sizde mi canım pes artık ya. Bu kadar düşüncesiz rahat insanlara ayar oluyorum. Kavgalar da hep bu yüzden çıkıyor. Ama eşin de çok hatalı ilk seni ve bebeğinizi düşünmesi gerekirken yaptığı şeyler çok saçma. Neyse canım inşallah düzelir sen bebeğine ve kendine dikkat et.
Evet bende hala bana fiyor ki anam abim i istemeyen kafini boşarım ben ne demek istemeyecek diyo ben seninkilere geldiği böyle yapıyorum benimkiler gelmiyor bile sayesinde geldiklerinde de 3 gun ancazor

Acilden geliyorum 14 8 tansiyon 3 tane serum taktılar nst bağladılar eşimle kavga ettik çok.fenq kasilma agri girdi hastanede bile birbirimize girdik annemi falan aramış kızına akıl ver beni bunaltıyor bu gidişle biz boşaniriz diye ben ağrıdan kasilmadqn kıvranırken hiç oralı olmadı
Ooyy oyy keşke hiç yaşanmasa böyle şeyler ya Allah akıl fikir versin kocana canım sen sadece bebişine çocuğuna odaklanmaya çalış bak çok yükleniyosun kendine bi şeyler sen çabalamasan da olacak kontrol edemediğin şeyler için ne kadar çabalarsan çabala bi değişim olmayacak kendini yorduğunla kalacaksın Allaha havale et akışa bırakmaya çalış inşallah sağlıkla çıkarsınız hastaneden bebişin zarar görmeden 🤲🏻

İmkanım.olsa neler yaparım ben ikinci çocuğu bu adama değil.oglum.ocin yaptim çok.istedi ikinci çocuğu kesinlikle yapmadim yıllarca ohlum.12 yaşına geldi istemedim bide kayiptann sonra ama çocuğum bir kardeşim olsun deyince yaotim böyle bir adam.hic birsey hakermiyir

Ooyy oyy keşke hiç yaşanmasa böyle şeyler ya Allah akıl fikir versin kocana canım sen sadece bebişine çocuğuna odaklanmaya çalış bak çok yükleniyosun kendine bi şeyler sen çabalamasan da olacak kontrol edemediğin şeyler için ne kadar çabalarsan çabala bi değişim olmayacak kendini yorduğunla kalacaksın Allaha havale et akışa bırakmaya çalış inşallah sağlıkla çıkarsınız hastaneden bebişin zarar görmeden 🤲🏻
Tansiyon düşürdüler çıktım ben ağladıkça o nst yavrumun kalp atışları nasıl.arrti yükseldi

Serumlarsqn sonra ayakkabi girmedi ayağıma kadin.dogumcum ole irtibata geçtiler falan sancı cikmadi ama kadin dogumcu sikintimolursa ambulansla sevk edin dedi direk dedi çok.sukur düştü seker falan fırladı

Evet bende hala bana fiyor ki anam abim i istemeyen kafini boşarım ben ne demek istemeyecek diyo ben seninkilere geldiği böyle yapıyorum benimkiler gelmiyor bile sayesinde geldiklerinde de 3 gun ancazor
Allah bildiği gibi etsin şu kayınları bende çok çektim ilk çocuğumda doğurdum doğuracağım adam habire bizim evde bir çıkıp gitmezdi eşim bir pazar günü evde olurdu evliliğimizin ilk 1 senesi yanlız haftasonu geçirdiğimizi hatırlamam daha neler neler yaşadım onun yüzünden . Şimdi evli çocuklu abisi randevu vermeden evine gidemezdi ay da max 2 gün müsait olur şu gün gel derdi bir bahane buldu ( eşin eşimi aramıyor bizim bağımız yürümez diyip ) tüm bağları koparttı buda eşime kapak olsun beni okadar ezdirdi. Şimdi çok pişman bende burnundan getiriyorum. Seninki de anlayacak da geç oluyor işte sen kendine bebeğine çocuğuna iyi bak üzme kendini değmiyor inan ki bırak eşin hizmetini yapsın sen dinlenmene bak şunu geç öğrendim ama iyi ki öğrendim sen kendine değer vermezsen kimse sana değer vermiyor önceliğin hep kendin olsun . Geçmiş olsun

Bende bi ara 2 hafta da bir gidiyordum doktor her gittiğimde 1 ay sonra görüşürüz diyip beni 2 hafta sonra karşısında görünce bi şaşırıyordu bişey mi oldu niye erken geldin diyordu 😅 bende utancımdan artık 1 ayı tamamlamaya çalışıyorum
Ayyy bende ahahah😂😂😂 eğer acile gitmemi saymazsak bu ayın 28 inde ilk defa bir ayı geçirmiş olacağım oda artık bende utanıyorum gerçekten 😅 muayane araları en fazla 3 hafta oluyor dhdhdh

X