2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Kesinlikle bende dayanayım diyordum sonrası için ama sonrasını sonra düşünürüm diye karar aldım hastanede tansiyonum 13/8 oluyor evde 11/7 demek ki yorulup strese girip sinirleniyorum ne gerek var oğlumun hakkına girmeye 😔
Manuel ölçüm yapmanızı öneririm daha dıgru sonuçlar için

Kızlar dün kontrolüm vardı 30+3 kilosu 1700 Gr olmuş makat gelişi duruyor dedi yani daha dönmemiş 34. Haftaya kadar dönmesini bekleriz dedi birde artık 2 haftada bir görüşelim dedi az kalmis gibi hissettim 🙈🙈 kalcam aşırı derece ağrıyor pelvik ağrım var birde sol kolum uyuşuyor parmaklarim karincalaniyor diyince bu takviyeleri verdi bunları kullancam inşallah faydası olur
17028047997816384086177067426182.jpg

Kızlar dün kontrolüm vardı 30+3 kilosu 1700 Gr olmuş makat gelişi duruyor dedi yani daha dönmemiş 34. Haftaya kadar dönmesini bekleriz dedi birde artık 2 haftada bir görüşelim dedi az kalmis gibi hissettim 🙈🙈 kalcam aşırı derece ağrıyor pelvik ağrım var birde sol kolum uyuşuyor parmaklarim karincalaniyor diyince bu takviyeleri verdi bunları kullancam inşallah faydası olur
Eki Görüntüle 3353699
Soldaki ise yaramıyor pek ama sagdaki çok iyi geliyor. Geçmiş olsun

Oy kuzu magnezyum bende kullanıyorum benimde oluyor ağrım özellikle haftasonu evdeyken..
İşteyken daha iyiyim hareket vs ediyorum diye mi bilmiyorum.
Şifa olsun inşallah ❤️🤲
Son 1 haftadır böyle sorma ya aşırı ağrım var sağ kalçamı hissetmiyorum 😬 insallah ilaçlar fayda eder hemen bakalım😇

Evet melodi markayı bende seviyorum oraya baktım ama etiketleri kendimiz tasarlama gibi bişey yok heralde. Instagram da bir sayfa gördüm çikolatalar kendi imalatlarıymış kötü çıkarsa tadı rezil olmak istemiyorum ama istediğin baskıyı yapıyorlar üstüne Login • Instagram
İstenilen yazı yazılıyor 12 çeşit de tasarım var. Melodi çikolatada isimli olana bakmak lazım. Ben prens çikolata olanından yaptırdım daha kalın daha güzel fıstıklı

Eklentiler

• IMG_4950.png
    IMG_4950.png
    95,7 KB · Görüntüleme: 70
Herkese iyi pazarlar sallanan ana kucağı almayı düşünen ya da alan var mı ? Bebekleri sallamadan uyutulmasını önerenler oluyor ya bu ana kucağı ile sallanmaya alışır mı uyutmada herhangi bir sıkıntı olur mu bilenler ya da tecrübesi olanlar lütfen yazabilir mi 🙏🏻🙏🏻

Herkese iyi pazarlar sallanan ana kucağı almayı düşünen ya da alan var mı ? Bebekleri sallamadan uyutulmasını önerenler oluyor ya bu ana kucağı ile sallanmaya alışır mı uyutmada herhangi bir sıkıntı olur mu bilenler ya da tecrübesi olanlar lütfen yazabilir mi 🙏🏻🙏🏻
Ben de sallayarak uyutmamak istiyorum. Desteksiz uykuya alışsın istiyorum. Geçen gün arkadaşıma gittim 5 aylık bebeği var ana kucağına koyuyor çocuğu gün içinde. Sallama modlarını çalıştırmıyor. İyi oluyor dedi. Düz kafa açısından da iyi bebek tam yatmamış oluyor, mutfakta iş yaparken beni izliyor dedi hoşuma gitti. Ben de çok kararsız kaldım.

Ben de sallayarak uyutmamak istiyorum. Desteksiz uykuya alışsın istiyorum. Geçen gün arkadaşıma gittim 5 aylık bebeği var ana kucağına koyuyor çocuğu gün içinde. Sallama modlarını çalıştırmıyor. İyi oluyor dedi. Düz kafa açısından da iyi bebek tam yatmamış oluyor, mutfakta iş yaparken beni izliyor dedi hoşuma gitti. Ben de çok kararsız kaldım.
Elektrikli olanı var bir de babyjörn tarzı kendi hareketiyle sallananlar var ben de çok kararsız kaldım

Sallanmaya alışırsa belimiz bacaklarımız kopar bir yerde bu sefer ayakta sallamak gerekir ben de manuel aldım koyucam duracak öyle sallamaya fiziksel ve zihinsel gücüm pek yok hemen yoruluyorum her şeyde 😀

X