2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
İşte o kişilerden biri benim. Uzun yıllar sonra gebelik oldu. Rahat olucam umudum vardı yıllarca çok çektim diye. Ama cikss malesef öyle olmadı. Korkusuz sorunsuz sadece 1 ay geçirdim. Ve şimdi psikolojik olarak kendimi hazırlamaya çalışıyorum doğum sonrası da başka şeyler olabilir aman çok da şikayet etme diye.. güle oynaya gebe kalıp süreci de kolay geçiren kişilere giptayla bakıyorum.

Tüm yaşadıklarımız aynı gerçekten bir de bunlar olurken acaba kötü bir şey mi var korkusu başlıyor

Bugün benim de çok kasılmam var ya sürekli toplanıyor karnım bir tarafa tedirgin ediyor gerçekten. Evdeyken de sürekli bebeği dinliyorum hareket etmiyor aman şöyle böyle diye diye kendimi yiyorum ya

Ya ben ayağını elliyorum itip geriniyor sanırım elimle ölçüyorum minicik ayakları

Kızlar benim de göğüslerim yara olmuştu bunu kullandım geçti sonrasında her duştan sonra sürmeye başladım bir daha olmadı

Eklentiler

• IMG_7582.jpeg
    122 KB · Görüntüleme: 43
Rabbim nasip etmiş canım tüp bebekmiydi

Çok teşekkür ederim sağolun gerçekten az kaldı rabbim sağlık sıhhatle hepimizi hayırlı zamanda evlatlarımızla kavuştursun insallah

Benim baştan itibaren zor bi hamilelikti. Bazıları diyor hamileliğin tadını çıkar doğunca daha çok kötü olacaksın diyor ama ben de nedense doğunca rahatlayacağıma inanıyorum. Tabi onunda zorluğu vardır ama ben 7. Haftamdan 20. Haftama kadar yoğun mide bulantısı kusma yaşadım şimdi de hamilelik reflüsü oldum hala devam ediyor bulantılarım. Ağrı var hareket kısıtlılığı var nasıl tadını çıkarayım bilemiyorum bana doğunca daha iyi gelecek sanırım

Öyle ters davranınca hazir pozisyon da müsait tekmeyi vurucan ağzına
Ay valla zaten hassasız biraz sıcaklık bekliyoruz bide özel hastane olunca çok şaşırdım tepkisine. Çok kaba ve ilgisiz davrandı orda bıraktı gitti beni üstünüze giyinin dedi kalkamadım ordan tek başıma. Çok zorlandım

Acilde yetkili biri vardı ona şikayet ettik. Aslında benim şikayetimin sebebi ben o hastanede doğum yapmayı düşünüyorum o ebe ile bir daha doğumda denk gelirim diye korktum. Bu ebe doğumuma girsin istemiyorum dedim raporunuza ekleyeceğiz dedi. Sen nst ücreti ne kadar ödüyorsun?

İyi yapmışsın öyle ebeyle doğuma girilmez zaten doğum bittikten sonra kalkabilirsin de diyebilirdi bizim nst 650 miş ya içim yanıyor şaka gibi daha burda yaptırmadım hiç ödemedik ama mecbur burda yaptırcağım zamanda olcak herzaman devlete gidemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…