2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Benim 27 de. Dönmüş bebek Demişti doktor o Gün baya ağrı hissettim belki psikolojik bilmiyorum..
Zaten baskı vs yapsa bilgi veriyor doktor

Aynısını benim doktorum da söyledi dinlenmeye geçiyorsa yalancı sancıdır gerçek sancı regl ağrısına benzer belden vurur dedi.Suyun geldiğinde de idrar gibi tutamazsın akar gider dedi.

Evet 2.3 doğurma konusunda katılıyorum .Mesela normal doğum yapan herkes evet bir sancı çektim ama hatırlamıyorum diyor .Çok mucizevi değil mi resmen o sancı hafızadan siliniyor .

Evet 2.3 doğurma konusunda katılıyorum .Mesela normal doğum yapan herkes evet bir sancı çektim ama hatırlamıyorum diyor .Çok mucizevi değil mi resmen o sancı hafızadan siliniyor .
5-6 çocuğu olan bir sürü kadın var hepsi normal doğum valla helal olsun hep çok sasırmısımdır nasıl yaptılar o acılara rağmen diye demek unutuluyor gerçekten

Kızlar yazdıklarınlzı okudumda ben de sıksık bebek bir tarafa toplanıyor yuvarlak sekilde bir sagda bir solda karnimdan baya gorunuyor. Ben bunun kotu bişey oldugunu bilmiyordum neden oluyorki? Amma sanci falan hiss etmiyorum. Evet biraz rahatsiz edici oluyor nefesim kesiıecekmiş gibi

Oda Allahın bir hikmeti olsa gerek gerçekten hatırlanmıyor. Acı çektiğini hatırlıyorsun ama acıyı değil

Şöyle bir okudum da hazırlıklardan korkacak hiçbir şey yok. Bizim için ikişer üçer takım gecelik pijama, atlet külot sutyen çorap, diş fırçası tarak toka parfüm terlik ped vs bebek için 2 3 tane hastane çıkışı zıbın alt açma örtüsü battaniye 10 20 tane bebek bezi oldu bitti. Bence acil hastane çantası dışında her şey ayrıntı. Daha sonra olsa da olur hiç üzülmeyin. Hastane çantasını da daha sonra ayrıntılı hale getirebilirsiniz. Hele bakım ürünleri 1 günlük şeyler. Saatler içinde gidip a dan z ye alınabilir her şey.

Bende de bugün sancı gibi ağrı vardı nst ye girdim ama sancı çıkmadı.

Ben bir kere agda yaptirdim.derimi kaldirdi kiz resmen ondan sonra korktum tam lazere baslicaktim.hamile kaldim.ben jiletle ve aynayla yapiyorum canim.pisik kremi aldiysan onu kullan faydasi oluyor ben bazen fito krem kullaniyorum
betnovate kullanayım ozaman çok tşkler aynı yere 3 4 kez sürüp kaldırdığı için oldu galiba bu göbeklede artık aynaylada yapamadım birde doğuma kadar artık ağda yaptırmak istiyorum eğer normal olursa doğum en azından temiz olur geçen facede bi gönderi okudum kadın jiletle yapmış gitmiş dikiş alınma zamanında da çıkmış çok utanıyorum dr gidemem ne yapcam diye yazmış o duruma düşmek istemem utanırım çünkü jiletle hemen çıkıyor

Eklentiler

• 1A7F2A5F-C0A2-4B63-A026-7FE35FB3CA8D.jpeg
    122,7 KB · Görüntüleme: 89
  • C420DE59-0FED-455E-B7AE-FDBFE3842F5A.jpeg
    109,7 KB · Görüntüleme: 82
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…