2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Parça parça soruyorum ama şampuan , bebek kremi ne aldınız kızlar alayım ben onları hiç almamışım ya 🤭

sabah 1 akşam 2 de koyabilirsin dr bana rahimdeki kasları yumuşatıyor ve erken doğum riskini azaltıyor demişti ben wc ve yemek dışında kalkmadım şimdi çokşükür hep ayaktayım biliyorum yatmak çok sıkıcı ama bebeğin idin herşey güzel olacak
Onlar için elimizden geleni yapıyoruz 🙏

Hastanede 29 haftalık doğan ikizlerle karşılaştım. 2.5 ay kuvözde kalmışlar. Birinin sorunu yokmuş ama biri çok hayati olmayan bir operasyon geçirmesi gerekiyordu. Çok zordur ya 2.5 ay aile için gerçekten
Arkadaşım geçen hafta 30 haftalık doğum yaptı ama bebiş 28 haftalıkla uyumluydu 2 ay hastanede kalıcak
Bu dünyada yiycek ekmegi varsa 23te doğup yasayanda oluyor😊

Canım ben depend aldım. Birde e bebekten 10’lu lohusa pedi aldım depend’in içine koymak için. İlk 1-3 gün biraz yoğun kanama oluyor ve hemşirelerde kanama takibi ve rahim toplanma kontrolü yapıyorlar o sırada da kanama oluyor. Açıkçası pijamalarım kan olsun istemediğim için ben bu şekilde yapacağım.
Bende depend aldım iki paket sonrasında da normal pede geçerim diye düşündüm

kızlar instada gezinirken gördüm uygun geldi bana metal kutu çok güzel üstelik ama şimdiden alsak bayatlar mı

Eklentiler

• 9EDAD2C0-F4D2-4F1E-9D05-EA124B2FE6F0.png
    9EDAD2C0-F4D2-4F1E-9D05-EA124B2FE6F0.png
    703,4 KB · Görüntüleme: 65
  • 317B46D6-3936-46BF-BBFE-9F015F72BA1B.png
    317B46D6-3936-46BF-BBFE-9F015F72BA1B.png
    356,2 KB · Görüntüleme: 66
Bebe şampuanı , nemlendirici krem, pişik kremi alacağım bebe yağı lazım mı

Kızlar bir şey sorucam ya h&mden bebek odası için duvar rafı sipariş etmiştim ama açık gri renk geldi beyaza boyamam lazım duvar boyasından kalmıştı duvar boyasıyla metal şey boyanır mı?
Yoksa sprey boya mı almalıyım

Ben bugün Gürcan hocadan aldım rapor verdiği raporda tarihle beraber tüm bilgilerim yazıyor 1 hafta ya da 10 gün geçerli dedi tam hatırlamıyorum
Ben de özel geçerli olmaz diye devletten aldım ama özelden bi kıyaslayalım mı ? Süresi yazmıyor ki ama

Kızlar bir şey sorucam ya h&mden bebek odası için duvar rafı sipariş etmiştim ama açık gri renk geldi beyaza boyamam lazım duvar boyasından kalmıştı duvar boyasıyla metal şey boyanır mı?
Yoksa sprey boya mı almalıyım
Boyansa bile bir süre sonra renk atıyor biz de metal merdiven boyamıştık. metal boyası daha sağlıklı olur

Merhabalar, mart annelerinden geliyorum. Çarşamba günü çapada amniyosentez oldum. Acaba aranızda çapada amniyosentez olan var mı? Sonuç ne zaman geldi. İnsallah hepimiz bekleyen tüm anneler kucaklarımıza sağlıklı alırız bebeklerimizi.

Merhabalar, mart annelerinden geliyorum. Çarşamba günü çapada amniyosentez oldum. Acaba aranızda çapada amniyosentez olan var mı? Sonuç ne zaman geldi. İnsallah hepimiz bekleyen tüm anneler kucaklarımıza sağlıklı alırız bebeklerimizi.
Sorunuzun cevabını bilmiyorum. Neden amniyosentez yapıldı acaba ?

X