2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Kızlar ben daha önce bir kere bogazim icin bir kere de idrar yolu için antibiyotik kullandim şimdi bogazim yine kotu doktor kullanabilirsin dedi ama erken doguma falan sebep olur mu bu antibiyotikler biraz fazla içmiş olmuyo muyum ya çok kararsız kaldım kendi kendine iyileşmesini mi beklesem

Kızlar msjlara tek tek dönüş yapamıyorum aklım sizlerde çok da giremiyorum suan için. Umarım yakın zamanda muhabbete katılacam.
Bugun taburcu olduk yarın ise ankaraya gidiyoruz. Peritanolog takibi gerekiyormuş. Benim tuo bebek doktorum da Peritanolog imiş riskli gebelik uzmanı. Tüp doktorumla görüş olucak ardından 34. Haftaya kadar gibi yatış ile takip istiycem doktorumdan. Suan için stabil ilerliyoruz ileri geri bi durum yok. Yaradana bol dua ediyoruz. Bizleri ayırmasın diye. İlk hedef 32 34. Haftaları anne karnında görebilmek.. aslinda böyle buraya girip negatif limoni haberler verip sizleri etkilemek de istemiyorum ama merak edenler olur diye de arada yazarim. Hepimizin yolu ayrı benden etkilenmeyin ama kendinize de dikkat edin. Umarım güzel haberler vermek nasip olur. Aklınıza düştüğümde dualarınızi esirgemeyin. İnşallah hepimiz sağlık ve hayırla evlatlarimiza kavuşuruz.

Üç yere sordum 3000-2500-1500 dediler 1500 olanı değerlendirebilirim 32. Haftada iyi oluyormuş yeni doğanı kesin istiyorum çok güzel bir anı pamuk gibi oluyorlar
Evet albümde isteyince fiyat çok daha fazla oluyor. Anne baba olunca ekstra istiyor falan. Bende fiyatı uygun olana gideyim diyorum ama 40 km falan yol var. Bebek için zor olursa diye düşünüyorum

Kızlar doktora gittim bugün. Böbreğimde büyüme devam ediyor maalesef takipli olcaz hala. Enfeksiyon var bende akıntı ve kaşıntı başladı . bugün çok detaylı muayene etti alttanda elle de muayene etti ağrılarım olduğu için yumuşama var mı açıklık var mı diye şunu farkettim alt muayene de içe girince o baskı ile kakan geliyormuş hissi oluyor demek bebek kanala girince tuvaletin var hissi o anladım..
37+1 itibari ile tarih seçebilirsin dedi 30 Ocak itibari oluyor 02.02.2024 olur inşallah
Bir de bebeğin kafası 1 hafta önde , karnı 1 hafta geride kilosu 1250 doktor bunlara hiç takılma çok normal dedi biraz ilk korktum kafa büyük mü diye de yapısı herkesin farklı dedi bebek iyi. Bugün yan profil göremedik sinirlendi bize uyuyordu uyandırdık yüzü siyah beyaz ekranda bize dönüktü korkunc göründü öyle bize dönük olunca

Bir de 10 gün önce 48 mm olan rahim ağzı bugün ilk 32 ölçtü sonra 38 ölçtü kısalmaya başlamış bile. Normal yapabilir miyim dedim 37 de bakalım istersen çatına dedi ama iki parmak sokunca bile canım çok yandı zaten ilişki hiç yok aylardır bizde kapanmıştır orası

Geçmiş olsun hayırlısıyla daha güzel haberlerini alırız inşallah

Kizlar sabahta beri baş agri cekiyorum sizede oldumu.agri kesici içebilirmiym parolda baska.nasil gecicek agrim
Tansiyon ölçtün mü ben de çok kötüyüm sabahtan beri başım çatlıyor şimdi de çarpıntı başladı tansiyonum düşmüş çok fenayım bugün parol dışında ağrı kesici içemiyoruz diye biliyorum ben

Bende 36-37 ye kadar calisacaktim
Ama dayanamıyorum artık yoğunluğa o yüzden yüksek ihtimal aralık ayini kapatıp 33-34 de ayrılacağım izne

ben boğaz agrım oldugunda zencefıl,bal,limon içiyorum canım eger tabı cok cok kotu degılsem

Ayyy o elle muayeneden nefret ettim bir kere yapmıştı korkutıyo beni

canımm cok gecmıs olsunn, ınsallahh bır sorun yaşamadan gelır mınnoş..
normal degıl sezeryan olcak dımı?ıstege baglı oluyor mu?
o kafa muhabbetini bana detaylı ulturasondaki doktorda demıstı 22haftada .. ama şuan ilerleyiş normal şükür..
yapıdan bıle olabılıyormus o, hıc takılma ona ..

Bende 36-37 ye kadar calisacaktim
Ama dayanamıyorum artık yoğunluğa o yüzden yüksek ihtimal aralık ayini kapatıp 33-34 de ayrılacağım izne
bende ya, yururken vs çok zor gelıyor bakalım şu 4 haftamızı da gecırelımde ınsallah doguma kadarda saglıkla evımızde olalım dıyorum..
bende 33.34 dıyorum bakalım

O geri ileri olayını bende araştırdım kızlar bebek bebeğe giden kan akımı ve bebeğin suyu iyiyse bebek artık kendi boy kilosuna göre ilerleyecek yememiz tabiki etkileyecek ama artık genetik yapısı durumuna göre boy ve kilo da doğacakmış
Rabbim hepimizin sağlıkla sıhhatle kucağımıza almamızı nasip etsin inşallah

bende ya, yururken vs çok zor gelıyor bakalım şu 4 haftamızı da gecırelımde ınsallah doguma kadarda saglıkla evımızde olalım dıyorum..
bende 33.34 dıyorum bakalım
Hekimim ben pol yapıyorum pol o yoğunlukta çalışmak bi de anlatmak aynı şeyleri 4-5 kere artık beni çok yıprattı dayanamayacağım yani ayrılacağım yüksek ihtimalle izne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…