2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Yaa bu konu benimde aklımda öyle çok abartı olmadan belki evde bile insandan bakıp pozları yapsam mı diyorum ani sonuçta ve bir daha bu zamana geri dönmeyeceğiz çekilelim bence
Şimdi düşündüm evde kendim denesem mi diye odası hazır boş bir duvarı ışık koysam ama elbise nerden bulcam diyorum evdekiler S beden içine giremem artık

günaydınnn, benımde aynı yaa..
1 botum oluyo,1 de spor ayakkabım..
ödem var ..
32. haftayı iple cekıyorum artık işe gel ,git ne giycem vs sıkıntı .havalarda sogudu..
Bende de aynı durum var cnm spor ayakkabı ve 1 botum skmadan oluyor ben Allah nasipe derse 37.haftaya kadar çalışmayı düşünüyorum bakalım ne olur yine insan bilemiyor ama

Çok begendim Leo ve aslani ismiyle yaşasın Aslan parçası çok güzel seçim

Şimdi düşündüm evde kendim denesem mi diye odası hazır boş bir duvarı ışık koysam ama elbise nerden bulcam diyorum evdekiler S beden içine giremem artık
Ben kayinvalidemin organzeli bir elbisesi vardi onu deneyeceğim kesin olur ..dene bence de bazen çok güzel şeyler çıkıyor ortaya benimde bebegin odasının duvarı boş orda bi kac deneme yaparım bakalım paylaşırım yapınca

16 hafta bile değil ki 32de ayrılırsam 39da doğum yapsam doğum sonrası bebeğimle 9 hafta iznim kalıyor geriye hayırlısı olsun düşünmek zorunda kaldığımız şeylere bak yurtdışında ücretli izin veriyorlar insanlar bebeklerine kendisi rahatça bakabiliyor ne güzel

evet ne kadar erken çıkarsak o kadar azalıyor izin ..
ahh ahh gercekten ne zor yaa hem çalışmak istemek hem bebeğimizle ilgilenmek istemek..
bencede cok kısa izinler.. Annelere ekstra haklar tanınması lazım ..

Tüm anneler doğum sonrası 6 ay , ek gıdaya geçene kadar ücretli izinde olsa keşke

Ya inanılmaz vicdan azabı çekiyorum. Gece sırt ağrısından uyuyamadım sağa döndüm bi yerim ağrıdı sola döndüm başka yerim ağrıdı. Oturdum ağladım resmen isyan ettim. Şu an o kadar üzgünüm ki anlatamam sanki bebeğimi kırdım ya da verilen hediyeye isyan etmiş gibi hissediyorum

Hiç öyle düşünme neler neler diyorum ben de böbrek ağrısı sırt ağrısı minnosların keyfi yerinde valla olan bize oluyor hamilelik kolay değil sağa sola dönerken zorlanıyorum ağrı içindeyim üzülmüyor onlar valla bir de pişkinler ağrım var diyorum basıyor tekmeyi böbreğe

Ben hamile değil de yeni doğan fotoğraf çekimi yaptırmayı düşünüyorum. Fiyatlarını sordum baya çok ama yapacak bişey yok bir kere yapılacak birşey
Kızlar hamile fotoğraf çekimi yaptıracak olan var mı? Normalde düşünmemiştim hiç ama 1-2 tane anı olsun elbise giyip çektirsem mi hayatta belki de bir kez yaşadığım şey hamilelik

Ben hamile değil de yeni doğan fotoğraf çekimi yaptırmayı düşünüyorum. Fiyatlarını sordum baya çok ama yapacak bişey yok bir kere yapılacak birşey
Üç yere sordum 3000-2500-1500 dediler 1500 olanı değerlendirebilirim 32. Haftada iyi oluyormuş yeni doğanı kesin istiyorum çok güzel bir anı pamuk gibi oluyorlar

Canım bende 32 de izine ayrılmayı düşünüyorum doğum sonrasına izin aktaramayacağım böyle olunca. Sen ne yapacaksın rapor mu alacaksın .
Canım 32. de rapor ıcın gıdecegım calısabılır almak ıcın, 1 hafta daha gelmem gerekebılır yerıme eleman alınacak, onunla 4 hafta gecırmem lazım ama bakalım doktorum ne dıyecek..
dogum sonrası nisanda bitiyor ya izin, mart gibi konuşacağım sonrasında 2 sene çalışamayacagım beni işten çıkarırlarsa süper olur bakalım ne olacak..

Canım hormonlardan bu,
Allah içini biliyor isyan etmek sayılmaz bunu oyle kabul görmez.
hiç sıkma canını konus mınnoşunla
bir süt ,muz gönder keyfi yerine gelsin yarasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…