2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Canım benim yapabildiğin zaman yaz inşallah umduğun beklediğin gibi olur her şey ikinizde iyi olun

Kızlar birşey soracağım şu korbell çöp kovalarından aldınız mı gerekli mi gerçekten boşa para vermek istemiyorum emin olamadım
Ben ilk bebeğimde almamıştım o zaman 150 tl filandı. Ek gıdaya geçtikten sonra zor oluyor bez çöpü. Onu da günlük atarsanız problem olmuyor. İkinci bebeğe hamile kalınca arkadaşlar niye almadın aa dediler baktım 1000 tl olmuş. Dolaptan ikinci el 400e bulup aldım. Ne olur ne olmaz diye balkona koydum ama baya kullanışlı koku sızdırmıyor. Poşeti uzun süre gidiyor. Temiz ikinci el tavsiye ederim yani.

Hekimim ben pol yapıyorum pol o yoğunlukta çalışmak bi de anlatmak aynı şeyleri 4-5 kere artık beni çok yıprattı dayanamayacağım yani ayrılacağım yüksek ihtimalle izne
canım yaa, Allah yardımcın olsun doktorların ,hemşirelerin işi bizden zor ya .
haklısın..

Almıyorum.bugun pregnom basladim gunde kac kere icilecegini yazmamislar1 aydır bakılmıyor d vitamini midemi kaldırıyor diye damlatamadjm hic
Ben d vitamini olarak kapsül kullanıyorum haftada bir gün dahiliye doktorum vermişti d-colefor. Hap gibi yutuyorsun mide bulantısı yapmıyor, doktorunuza sorun isterseniz

Evet isteğe bağlı sezaryen olacak doktorum iki doğumunda aslında kadın için zor olduğunu anlattı normalin de eksisi idrar torbası sorunları yaratıyor ilerleyen dönemlerde dedi sezaryen zaten ameliyat başlı başına analık zor her türlü bir cesaret dedim normal yapabilir miyim diye , muayene için iki parmağını soktu yumuşama var mı diye böyle kakan varmış hissi oldu resmen bağırsak acısı yaşadım çok garipti bu tam muayene değil istersen 37 de çatı muayenesi yapalım dedi de bir fena oldum el girince de acıdı sezaryen istersen 37 itibari ile yapalım dedi ama öncesi bebek gelirse durdurmayız normal gelir dedi

Ay çok tesekkur ederim işte bu yüzden buradaki canım annelere sormak istedim ben kesinlikle isimin karakter taşıdığını düşünüyorum çok teşekkürler

Üç yere sordum 3000-2500-1500 dediler 1500 olanı değerlendirebilirim 32. Haftada iyi oluyormuş yeni doğanı kesin istiyorum çok güzel bir anı pamuk gibi oluyorlar
Yenidogan çekimi hastane için sordum ben dogum ani vs hastanede sonrasında yeni dogan çekimi hepsi içinde 10 bin fiyat verdiler bana sizin fiyatlar çok iyi valla

Yenidogan çekimi hastane için sordum ben dogum ani vs hastanede sonrasında yeni dogan çekimi hepsi içinde 10 bin fiyat verdiler bana sizin fiyatlar çok iyi valla
Yok bu fiyat hamile çekimi için yenidoğan fiyat almadım hastanede istemiyorum açıkçası ameliyat sonrası modum olmuyor migrenim de var tutarsa boşa gider diye bebiş doğunca stüdyo çekimi istiyorum konsept olarak ilk haftası

Diğer çekimleri yaptıracaksan hastane çekimi de mutlaka yaptır kuzum pişman olursun harika bir anı oluyor modum olmaz deme ertesi gün oluyor çekimin büyük kısmı

Günaydın benim ayakkabılarım botlarım çizmelerim hepsi dar geliyor ayaklarımı sıkıyor sizin de öyle mifazla kilo almadım ödem de yok neden öyle anlamadım normal mi
Çizmelerimin hiçbiri olmuyor sadece çorap çizme oluyor o da sıkıyor. ben de öyle kilo almadım ödemim de yok ama

Kızlar iki gündür karnım çok gergin bebek aanki biryere kendini dayıyor gibi kasıyor normalmidir doktor randevum haftaya magnezyumla alakalı bi durum olabilirmi acaba bilemedim

Kızlar iki gündür karnım çok gergin bebek aanki biryere kendini dayıyor gibi kasıyor normalmidir doktor randevum haftaya magnezyumla alakalı bi durum olabilirmi acaba bilemedim
Canım senin de haftan ileri sanırım ondandır. Peki doktor 2 haftada bir kontrole çağırıyor mu seni?

Anladım canım, doğru her ikiside zor yani bir can dünyaya geliyor.. Insallah en güzel şekilde geçirelim..

Canım senin de haftan ileri sanırım ondandır. Peki doktor 2 haftada bir kontrole çağırıyor mu seni?
Aslında gitmem gerekiyor 31 im şuan en son 1 ay oldu gideli doktorumdan zor ramdevu bulabiliyorum birazda
Benimde öyle oluyor, geriliyor ve vuruyor.. Magnezyum da içiyorum ama bilemedim
ya öylemi ben bugün 31 oldum üç gündür hep gergin haftam ileri diyemi böyle mide yanmam vardı o bitti pozisyon değiştirdi sanırım bebek şimdide bu başladı korkuyorum erken doğum olurmu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…