2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Günaydın benim ayakkabılarım botlarım çizmelerim hepsi dar geliyor ayaklarımı sıkıyor sizin de öyle mi🙄fazla kilo almadım ödem de yok neden öyle anlamadım normal mi
Benim bir arkadaşımın her iki doğumda ayak numarası 1 numara büyümüştür. 36 giyerken şimdi 38 giyiyor. Başkalarından da duymuştum.

Kızlar hamile fotoğraf çekimi yaptıracak olan var mı? Normalde düşünmemiştim hiç ama 1-2 tane anı olsun elbise giyip çektirsem mi hayatta belki de bir kez yaşadığım şey hamilelik 🤭🥹
Ben bu hafta sonu inşallah yağmur yagmazsa yapicaz😅3hafta beri erteleyip durduk. Elbise aldım.ikisi bı ara olucak Hem cinsiyet parti balon aldım ve foto çekim olucak.sagolsun eltim foto cekicek bize 😇

Hiç öyle düşünme neler neler diyorum ben de böbrek ağrısı sırt ağrısı minnosların keyfi yerinde valla olan bize oluyor hamilelik kolay değil 🥺 sağa sola dönerken zorlanıyorum ağrı içindeyim üzülmüyor onlar valla bir de pişkinler ağrım var diyorum basıyor tekmeyi böbreğe 😅😅
Aynen onların keyfi yerinde aman olsun keyifleri yerinde ben de vicdan azabı çekerek dersimi aldım daha da isyan etmem

Selam canım anneler 29. Haftaya girdik cok şükür bundan sonrası tatlı hazırlıklar ile geçecek ben bu hafta oğlumun kıyafetlerini yıkamaya başlayacağım inşallah..
Sizlere sormak istediğim bir şey var ben isim konusunda çok kararsız kaldım sizlere aklımda olan isimleri yazıyorum belki fikir verirsiniz yada bu isimde tanıdığınız bebekler varsa isim hayatı şekillendirir sonuçta bana yardımcı olur musunuz
1.can
2.aren
3.bartu
Sizin önereceğiniz isim varsa önerilere açığım hepinizi sevgi ile sarmalarim ❤️🙏🏻
Merhabalar. Bartuyu asla önermem anaokulunda çalışıyorum bu isme sahip olup sıkıntısı olmayan çocukla daha karşılaşmadım isimlerin ortak bir karakter taşıdığını düşünüyrum hiç tavsiye etmem diğerlerini düşünebilirsiniz

Aynen onların keyfi yerinde aman olsun keyifleri yerinde ben de vicdan azabı çekerek dersimi aldım daha da isyan etmem
İsyan da edebilirsiniz bu çok normal. Kendi duygularımızı, hissettiklerimizi bu kadar bastırırsak çok sıkıntı yaşarız ve ilerde bu baskılama çocuklara da yansır emin olun. Fedakarlık tabi ki yapılacak ama bir çocuk taşımak, doğurmak, büyütmek hiç kolay değil. Zaman zaman şikayet etmek de tamamen de insancıl bir durum.

Kızlar doktorum bu testlwei istedi ne isteidğini okuyamıyorum bilgisi olan varmı

Eklentiler

• 3E7B329F-C2BE-458D-951B-3E2111A5692B.jpeg
    3E7B329F-C2BE-458D-951B-3E2111A5692B.jpeg
    116,5 KB · Görüntüleme: 63
İsyan da edebilirsiniz bu çok normal. Kendi duygularımızı, hissettiklerimizi bu kadar bastırırsak çok sıkıntı yaşarız ve ilerde bu baskılama çocuklara da yansır emin olun. Fedakarlık tabi ki yapılacak ama bir çocuk taşımak, doğurmak, büyütmek hiç kolay değil. Zaman zaman şikayet etmek de tamamen de insancıl bir durum.
Öyle de aklım çıkıyor bir şey olcak diye bir de üstüne isyan ediyorum

15.50 ye randevu buldum aksehir devlet hastanesinde kendi doktorum ayin 10 una kadar dolu bakalim benim bebis ne kadar büyüdü Epson 25 jaftalikken 770 gramdi simdi 28+3 olmam.lazim

X