2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    305
Canım benimkide yüksek 27 falandı en son doktor normal dedi.
Bnmde 21 di 1 kutu augmentin kulandirdi gogus hastanesi uzmanı 13e düştü 1 kutu daha verdi ben kullanmadım ins tekrar cikmamstr sağlık ocağına yine tahlil vercem gebelikte ztn bı miktar artrmis kadın dogumcum öle demişti ama bnm öksürügum 1 ay gecmeyince yinede tedbir amacli içtim hala geçmedi gercide öksürük

Kızlar şimdi fark ettim bir şey bana alerji yapmış alnım kırmızı kırmızı benek olmuş. Doktora gitmem gerekir mi çocuğa bir etkisi var mıdır

Allah razı olsun sisme var sirkeyle gargara yapıyorum tutuklu suyla falan rahatlatin mi bugün randevu alabilirsem bende önce kadin doğuma gidicem sonra dişçiye

Bende pıhtılaşma bozukluğundan dolayı iğne ve coraspin kullanıyorum doktorum hiç böyle bir şeyden bahsetmedi. Hatta tıbbi bir gereklilik olmadıkça sezeryan olmayacağım. Sadece birkaç hafta sonra (tam net hafta söyledi ama hatırlamıyorum) coraspini keseceğiz doğum yaklaştığı icin ancak iğne doğumdan sonra 15 gün kadar yapmaya devam edeceğim

Günaydın benim ayakkabılarım botlarım çizmelerim hepsi dar geliyor ayaklarımı sıkıyor sizin de öyle mifazla kilo almadım ödem de yok neden öyle anlamadım normal mi

Allah gönlüne göre versin canım

işe yararsa bana da haber verir misiniz ona göre bende başlarım denerim en azından
canım uzme kendını, bende 1 aydır dıyetteyım yani makarna,pilav sekerli seyler yemıyorum..
bi sorun olsa soylerdı doktorum bu muayanede pek bıseyden bahsetmedı..
diyete devam ediyorum.
içini ferah tut inşallah bir sorun cıkmayacak

Günaydın benim ayakkabılarım botlarım çizmelerim hepsi dar geliyor ayaklarımı sıkıyor sizin de öyle mifazla kilo almadım ödem de yok neden öyle anlamadım normal mi
günaydınnn, benımde aynı yaa..
1 botum oluyo,1 de spor ayakkabım..
ödem var ..
32. haftayı iple cekıyorum artık işe gel ,git ne giycem vs sıkıntı .havalarda sogudu..

günaydınnn, benımde aynı yaa..
1 botum oluyo,1 de spor ayakkabım..
ödem var ..
32. haftayı iple cekıyorum artık işe gel ,git ne giycem vs sıkıntı .havalarda sogudu..
Aslında ben 32den sonra da çalışmak istiyordum ücretsiz izin alamayacağım doğum izni de çok kısarapor işleri de çok sıkıntılı malum.Nasıl olacak bilmiyorum böyle yayeni ayakkabı mı alacağız 2ay için bilemedim

Selam canım anneler 29. Haftaya girdik cok şükür bundan sonrası tatlı hazırlıklar ile geçecek ben bu hafta oğlumun kıyafetlerini yıkamaya başlayacağım inşallah..
Sizlere sormak istediğim bir şey var ben isim konusunda çok kararsız kaldım sizlere aklımda olan isimleri yazıyorum belki fikir verirsiniz yada bu isimde tanıdığınız bebekler varsa isim hayatı şekillendirir sonuçta bana yardımcı olur musunuz
1.can
2.aren
3.bartu
Sizin önereceğiniz isim varsa önerilere açığım hepinizi sevgi ile sarmalarim

ben çalışmak istiyordum 2-3 hafta daha ama doktorum nereye çalısyorsun gecmıs öykün kötü dedi :))
biraz karısık kayıplarım vs oldu..
birde zaten zor oluyor artık, doğum sonrasıda çalışmıycam 2sene o yüzden erken rapor alsamda sorun olmayacak ..
ama evet haklısın calısacak olsam gelebıldıgım kadar gelırdım cunku 16hafta cok cok kısa ..
ucretsız ızın vs 1seneye cıkaranlar oluyor sanırım.
ben baktım ama 40 numara bıle olmadı ayağıma bot, almadım..
sonrasında giyemem vs dıye bakalım 4 hafta idare edeceğim..

Her zaman oyumu Can’dan yana kullanırım aşırı cool bir isim yurtdışında da çok rahat kullanır bana doğana kadar erkek demişler adım hazırmış Can diye bir doğmuşum kız , 4 ay isimsizmişim

Kızlar hamile fotoğraf çekimi yaptıracak olan var mı? Normalde düşünmemiştim hiç ama 1-2 tane anı olsun elbise giyip çektirsem mi hayatta belki de bir kez yaşadığım şey hamilelik

Yaaa benimde hikaye aynı gibi erkek beklemişler ama kız isimsiz kalmışım bende 1 ay en çok içimden geçen can eşimde universal heryerde can okunacak diyor bakalım birde bizim bir ayağımız yurt dışında hep en güzelini onun için en hayırlısını seçelim inşallah

Kızlar hamile fotoğraf çekimi yaptıracak olan var mı? Normalde düşünmemiştim hiç ama 1-2 tane anı olsun elbise giyip çektirsem mi hayatta belki de bir kez yaşadığım şey hamilelik
Yaa bu konu benimde aklımda öyle çok abartı olmadan belki evde bile insandan bakıp pozları yapsam mı diyorum ani sonuçta ve bir daha bu zamana geri dönmeyeceğiz çekilelim bence

Bartuyu söylerken yurtdışında zorlanırlar aren’e ise eyrın falan diyebilirler Can harika biz de yurtdışında olması ihtimali çok yüksek diye Leo koyuyoruz Aslan diyen de var ailede ama kimlikte Leo yazsın Aslan da deseler sorun değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…