2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Bence daha da uzayacak süreç içime öyle doğuyor sende içini ferah tut

Gönlünü ferah tut 20 mm olan biri vardı serkaj yaptılar bu gün taburcu oldu daha dayanır senin bebeşin allhn izniyle en azından 34 ü görür benxe

Doktor ne açıdan böyle söyledi bende tam anlamadım suyu iyi bebek iyi kaç kiloydu sizin kaç haftaydı bi de
Kasılmalar sıklaştı serviks kısalığı var çok değil ama sabit de kalmıyor. Enf var 2 haftada bir kontrol için gidiyorum serum artı ilac veriyo doktor. Bu hafta bel ağrısı da başladı. Doktor bunu iyi gormedi erken başlamış dedi. Suyum son 1 aydır fazla çıkıyor. 27+3 bugun kilo910 gr di. Doktorun öngörüsü. Hani bana açıkça erken doğum olur söyle böyle demedi. 2 hafta önce 32 bu hafta 30. Haftayı görebilsek dedi. Yani bunu da normal bi hastaya söylemez düşününce. Sabrediyoruz dua ile ne olacağını ancak yaradan bilir

Burdada cok şahit oldum 25 haftalık doğup yasayan bebek var hatta ameliyat bile oldu maşallah subanallah onlar bizden daha güçlüler

Doktorlar her zaman en kötü ihtimalleri söylüyorlar hastaya ümit vermemek için canım

Rabbimin mücizesi

Gönlünü ferah tut 20 mm olan biri vardı serkaj yaptılar bu gün taburcu oldu daha dayanır senin bebeşin allhn izniyle en azından 34 ü görür benxe
Kaçıncı haftadaydi hasta? Bize bu haftalardan sonra yapılmaz sanirim. Bide doktorum çok onermiyo risklerden dolayı. 32 34 u felan görürsek allahin izniyle serklaj yerine doğumu tercih eder sanirim doktor. Bakalim hayırlısı. Senden de güzel haberler almaya devam edelim inşallah. Biraz daha dayansın minnoş inşallah.

Bence de öyle söylediği gibi erken gelmicek bebeişiniz. Sizin doktor baya karamsar

Doktorlar her zaman en kötü ihtimalleri söylüyorlar hastaya ümit vermemek için canım
Aynen canım. Allaha dayaniyoruz her zaman olduğu gibi. Herseyin hayırlısı rabbimizden. O en doğrusunu bilir bizim için. Evlatlarımızı bizlere bağışlasın sağ saglim zamanında inşallah

Bence de öyle söylediği gibi erken gelmicek bebeişiniz. Sizin doktor baya karamsar
Ay doktorum çok iyi ama ya deme öyle karamsar felan hiç suratının asık olduğunu görmedim hep gülüyor çok içten biri. Hatta benim gibi evhamli birine göre çok iyi idare ediyor herseyi. O ne derse ne ön görürse görsün hersey yaradanin izninde. Bana 38 de diyebilir ama 34 de dogum yapabilirim. 34 der 38 de yaparım. Doktor sadece ön görüyor

Burdada cok şahit oldum 25 haftalık doğup yasayan bebek var hatta ameliyat bile oldu maşallah subanallah onlar bizden daha güçlüler
Kesinlikle bebekler güçlü onları melekler korkuyor ama sen sakın hissettirme hissediyorlar tedirgin olmasın . Ben çok erken doğacağını sanmıyorum içini ferah tut. Allah’ın dediği oluyor dr larından sonuçta yanılma payı var. Sıkma canını

23 haftalıktı o bi haftada birden kısalmış serkajı yaptılar daha sonra doktor 4 gün sonra cıkış verdi

İnşallah en azından 30 32 görelim gelişimleri anne karnında ilerlesn istiyorum

Yaaa ay ne bileyim öyleymiş gibi geldi. Öyle canım öngörüyor. bir şey olursa hazırlıyordur belki psikolojik olarak ama durumunuza göre bu kadar erkenci davranması garip gibi. Kasılmalar için magnezyum kullanıyor musun? İnanılmaz rahatlatıyor beni kullanmasam yerimden kalkamam heralde. Hele magnezyumumu değiştirdiğimden beri inanılmaz rahat uyuyorum

Anladim canım ama bence daha gidecek senin miniğin insallah grubumuzda herkes sağ Salim bebesini kucağına alir inşallah inşallah dualarım o yönde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…