2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
İlerleyen haftalarda tekrar yaparlar canım ortalama 1-2 hafta daha dayansa çok iyi olur şimdi bile yaşam sınırını geçmiş maşallah 🙏🏼
Yarın 27 +0 olacaz bakalım kilosu bşraz toparlasa korkmıycam
Gecen hafta dopum yaptı benim gibi suyu gelen bri cok şğkğr bebeği iyi kğvezde 27 +1doğdu

Bizim ki salı günü 656 gram dedi ama bebek su olmadıgı için cok büzülüyormuş tam tartamıyorum takılma dedi doktorum
300 gr doğan bebekler bile yaşıyor allahın izniyle için rahat olsun inşallah dayanacak bebiş 🙏🏼 Sen pozitif düşün kötü hiçbir şey getirme aklına sen stres olursan bebişte stres olur o yüzden hiç stres yapma sağ salim büyüyecek inşallah 🙏🏼

Gecen hafta dopum yaptı benim gibi suyu gelen bri cok şğkğr bebeği iyi kğvezde 27 +1doğdu
Ay bizim arkadaş 25 inci haftada doğum yaptı yengemde 28 hafta da şükür hiç bir problemleri yok hiç korkma teknoloji artık çok gelişti iyi düşün iyi olsun. Nasipten öteye zaten gidilmiyor süreç evet çok zor ama üzülme .

Kızlar h&m black friday indirimlerinden emzirme südyeni ve alt takımını almıştım şimdi geldi çok kaliteli ve rahat tavsiye ederim
Hastane için 2 tane aldım yeter umarım
Bence hastane için yeterli olur. Çünkü doğumdan bi kaç gün sonra süt göğüslere tamamen inip süt üretimi aktifleştikten sonra göğüsler bazen dahada büyüyebiliyor. Tabi bu kişiden kişiye değişebiliyor. Bende öyle olmuştu mesela. İlk etapta aldığım emzirme südyenlerini kullanamamıştım. Küçük gelmeye başlamıştı

Erken beklemesinin sebebi ne tam olarak serviks 30 du sizin çünkü normal yani aslında. Başka bi sebebi mi var
Evet ilaçlara rağmen yavaş yavaş kısalıyor. 2 haftada 33 den 30 a indi. Enf da var ve 16. Haftalarda beri kasilmalarim var. Onun dışında bu hafta bel agrim başladı dedim. Bu hiç iyi değil çok erken başlamış dedi makat fitili verdi tek doz aldim ayrıca erken doğum olmasın diye kasilma önleyici de ilac alıyorum. Kesin değil erken olacağı elbette ama hani yol da çok uzun değil gibi görünüyor suanlik.

X