2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
canım bu arada senin cinsiyet işin ne oldu çok merak ettim ilk doğumda benim de başıma aynısı gelmişti de kızım 3 ay mavi giyindi Selim beklerken Mevamız oldu
Yaa doktoruma başka doktora gittim demeye çekindim niyeyse soramadım ama sürekli oğlummm oğlum yaptım tepkisi ne olacak diye bir şey demedi erkektir herhalde yaa. Benimkinin hiç mavi bir şeyi yok genelde soft yeşil almışım ama oyun matı arabalı

Kan verdim aç karni şekeri 77cikti.seker yüklemesi tavsiye etmedi yemeği yiyin dedi 2saat sonra bidaha kan verdim 160 cikti. 14gun sonra kontrolüm var ozaman gostericem

Kızlar 24 tane ıslak mendil 480e düşüyor sizce uygun mu? Artık indirim var mı yok mu algım gitti

Eklentiler

• IMG_6664.png
    117,4 KB · Görüntüleme: 48
Bir de mesaj saatlerinize baktım da geceleri uyuyamayan çok galiba. Ben de güzel uyuyordum dün gece sancıdan yatamadım sonra geçti

Kan verdim aç karni şekeri 77cikti.seker yüklemesi tavsiye etmedi yemeği yiyin dedi 2saat sonra bidaha kan verdim 160 cikti. 14gun sonra kontrolüm var ozaman gostericem
Parmagınızdan mı verdiniz parmaktan alındıysa 2saat sonraki çok yüksek çıkmış sınır 120
Ve bu şekilde şeker olup olmadıgı asla anlaşılmıyor

Ayy kızlar farkettiniz mi mesajların altındaki bebelerimiz ters dönmüşşşş ayy heyecanlandım sona doğru yaklaşıyor muyuz
Bu sabah aşırı bir hareketle uyandırdı beni çok garipti dönmüş olabilir mi acaba sabah çünkü normalde çok daha farklıydı içimde savaş çıktı sandım uyandırdı resmen öyle hararetli biseyler yapıyordu bir de idrar torbamın orda baskı hissediyorum

Kızlar h&m black friday indirimlerinden emzirme südyeni ve alt takımını almıştım şimdi geldi çok kaliteli ve rahat tavsiye ederim
Hastane için 2 tane aldım yeter umarım

Ay ben bisi almadım.kendim.icin ya bebeğin hastane çıkışları tamm hamagida geldi küvet takimida geldi besik uok.sigonyer yok jic bisi yok.sanki bir kasabamız var 20 aylik oğlu var besik almışlar bebek hiç yatmamış kurulu duruyo dedi ama besik bursada ben konyada

Bana da park yatak tanıdıktan geldi temiz sildim iyice kullanıcam otobüse versinler otogardan alın eğer büyükse ya da kargo ödersiniz en fazla

Anne karnında istenmeyen bebekler hissediyormuş hep karnımı seviyorum seni seviyoruz bekliyoruz diye sürekli konuşuyorum bi de

Anne karnında istenmeyen bebekler hissediyormuş hep karnımı seviyorum seni seviyoruz bekliyoruz diye sürekli konuşuyorum bi de
Benim bebişim babasının sesine tepki veriyor hatta annemler inanmıyordu kaç kez videoya geçtim eşim babişko dedikçe vuruyor
Artık bebeklerimiz sesimizden bizi tanıyorlarmış ben hep konusuyorum evde zaten hep tekim bütün gün onunla konusuyorum biri görse deli zanneder

Bizimki de öyle kafasını koyup konusuyor oğluyla tepki veriyor vuruyor hissediyor resmen Allahım hepimizin yavrusunu analı babalı büyütsün

Kızlar benim meme uçlarım yara oldu anlamadım niye cok hassas tişörte değince bile hassas acıyor pütür pütür yara oldu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…