2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kendi yolunu kendileri seçmeli ben buna inanıyorum sanki kaderine etki ediyormuşuz gibi geliyor🤭❤️ bakalım nasıl ne şekilde gelcekler bebisler🥰
Evet ya sezeryan bana çok acayip geliyor. Zorunluluk durumları harıiç tabi. Düşünsene bebek orda uyuyo daha hiç niyeti yok gelmeye sonra birden kesilip hoop alınıyor. Ne olduğunu anlamaz heralde. Her ne kadar normal doğumdan taraf olsam da fikrim değişebilir gerçi

Kızlar normal doğumda acıdan bayılan var mıdır? Ağrıdan acıdan tansiyon çıkması ya da düşmesi gibi sizce

Evet ya sezeryan bana çok acayip geliyor. Zorunluluk durumları harıiç tabi. Düşünsene bebek orda uyuyo daha hiç niyeti yok gelmeye sonra birden kesilip hoop alınıyor. Ne olduğunu anlamaz heralde. Her ne kadar normal doğumdan taraf olsam da fikrim değişebilir gerçi
Aynen öyle oluyor 🤭🤭 birde sezeryan doğumda bebekler ortama adapte olamıyormus hazıra konuyormus hep bı arkadan iteklemek gerekiyormuş enerji işlerinden bir kadın anlatmıştı 🤭🤭

Kızlar normal doğumda acıdan bayılan var mıdır? Ağrıdan acıdan tansiyon çıkması ya da düşmesi gibi sizce
Burda genel olarak herkes normal doğum yapıyor ama hiç bayılan felan duymadım
Kuzenimin ikizlere doğumunda bebegin teki doğduktan sonra tansiyonu yükselmişti ama yine normal doğuma devam ettiler

Kızlar ben gece uykuda ayaklarımı uzatıp gerinmek istiyorum baldırıma kıramp giriyor acı içinde uyanıyorum bu 2 oldu. Sanki kaslar üst üste biniyor ne oluyor tam anlayamadım. Çok canım yanıyor yalnız. Bi dokunuyorum baldırım taş gibi olmuş masaj yaparak açmaya çalışıyorum 🥹
TAM OLARAK DÜN AKŞAM AYNISINI BENDE YAŞADIM

Kızlar ben aylar öncesinden heveslenip niketan takılmlar tulumlar almıştım geldiler ama teki aşırı minik 0-3 yazıyor ama çok küçük üstündede max4,5 kg yazıyor hastane çıkısı takımlarıyla karşılaştırdım ondan bile küçük acaba hastane çıkışlarımı büyük anlamadım😜🤣🤣

Benim annem kardeşimi doğururken bayılmış ama herkeste olacak diye bir şey yok kardeşim 6 kilo doğduğu için annem baya enerji kaybetmiş o yüzden bayılmış :KK57:

Ay foto atsan da görsek keşke 😍😍
Canım daha kurulmadı yarın odası boyancak sonra kurulcak ama sayfadaki fotolardan atıyım
Odası bu renk ve bu desende boyancak
IMG_1326.png
fbf7287d-99a5-4829-b0e1-f36e098d8f33.jpeg
Beşik bu ama alt kulplarını takmıycam daha farklı sipariş ettim onları takıcam
eae02c87-caf9-4882-bbe0-83f392eb9d06.jpeg
dolapta bu şekilde ortada iki tane askılık var kapaklarıda ikeanın iki çerçeveli kapağı bebek odası için en uygun oydu onu seçtik

Canım daha kurulmadı yarın odası boyancak sonra kurulcak ama sayfadaki fotolardan atıyım
Eki Görüntüle 3340738 Eki Görüntüle 3340740 Beşik bu ama alt kulplarını takmıycam daha farklı sipariş ettim onları takıcam Eki Görüntüle 3340741 dolapta bu şekilde ortada iki tane askılık var kapaklarıda ikeanın iki çerçeveli kapağı bebek odası için en uygun oydu onu seçtik
Güzelmiş canım bu odada bebişini uyutmakta nasip olsun inşallah 😍😍

Eki Görüntüle 3340738 Eki Görüntüle 3340740 Beşik bu ama alt kulplarını takmıycam daha farklı sipariş ettim onları takıcam Eki Görüntüle 3340741 dolapta bu şekilde ortada iki tane askılık var kapaklarıda ikeanın iki çerçeveli kapağı bebek odası için en uygun oydu onu seçtik
ay saglıkla kullansın ınsallaahh ,çok tatlı :KK37:

X