2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Bu sabah aşırı bir hareketle uyandırdı beni çok garipti dönmüş olabilir mi acaba sabah çünkü normalde çok daha farklıydı içimde savaş çıktı sandım uyandırdı resmen öyle hararetli biseyler yapıyordu bir de idrar torbamın orda baskı hissediyorum
Benim bu haftaki kontrolde kafası aşağıdaydı doktor bu önemli değil daha çok döner dedi. Ama ani hareketlerden kaçınmamız lazımmış kordon dolanmasın diye ona dikkat edelim

Ya benim yatış pozisyonunda soldan sırt üstüne döndüm mesela rahmim acıyor. Normal mi rahim acısı karnım acıyor ama muhtemelen rahim o acıyan

Son düzenleme:
Haydi masallah bakalım çok heyecanlanıyorum gün geçtikçe
Benim 3 hafta ince bas asagidaydi şimdi makat popo asagida doktorum bayağı dönüyor masallah dedi 🤣

40 gün anne yalnız bırakılmaz inancı da ordan geliyor , yaşayan çok kişi duydum al karısı olaylarını biz pek inanmıyoruz hatta dün konuşuyorduk kendi aramızda 😅 lohusa zaten başlı başına psikoloji bozan bisey bence uykusuzlukta eklenince sesler görüntüler görünüyordur ben uykusuz kalınca ayakta rüya bile görürüm ama pek yalnız kalmamaya calısıcam kendi sağlığım için
🤲sağ Salim bebişlerinizi kucağınıza alma temennisiyle. Artık şubat annesi olamasam da grubu fırsat buldukça takip ediyorum. Ben doğum esnasında kabus görmeye başladım, ilk doğum yaptığım gün de yoğun bakımdayken kabuslardan uyuyamadım. Yaşadığım olumsuz duruma yormuştum bu durumu. Gece hemşireler geldi göğüslerimi sardı sütüm geldiği için. O zaman psikolojik değil de yaşadığımın lohusalik olduğunu fark ettim.

Kaçta alırız dedi tahmini
Ptsi gunuu30. Haftayı görürsek iyi dedi. Ondan önceki kontrolde 32. Demişti. Alma konusunda tarih vermedi. 30lardan sonra daha fazla tutabilmek için tedavi uygular belki. Şuanda belli zamanı görmeyi umuyor sonra gittiği yere kadar diyecek sanirim.

Ptsi gunuu30. Haftayı görürsek iyi dedi. Ondan önceki kontrolde 32. Demişti. Alma konusunda tarih vermedi. 30lardan sonra daha fazla tutabilmek için tedavi uygular belki. Şuanda belli zamanı görmeyi umuyor sonra gittiği yere kadar diyecek sanirim.
Bir sonraki muayenede sana akciğer geliştirici iğne yaparlar muhtemelen konusu geçmezse sen sor mutlaka doktora erken doğum durumunda o iğne çok çok önemli.

X