2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Pazara gittim yeşillik aldım bol bol, marul maydonoz roka lahana nane salata yapcam

Akşama bulgur pilavı var yanına tavuk patates havuç sote ve yoğurt 🤭 fikir olsun

Airfryer da balık yapan var mı emin olamadım almadım balık fırınım bozuk

Kızlar suyu fazla olan var mı varsa doktorunuz ne dedi bu durumla ilgili ? Benim suyum fazla olduğu için şeker yüklemesi yaptıracağım 2 hafta sonra inşallah.Son bir haftadır şeker ve karbonhidrat tüketimine dikkat ettim 1 kiloya yakın verdim çok şükür 🤲🏻
Bennn,
gecen ay doktorum suyun fazlalasıyor seker yuklemesı şart dedı..
18ınde gıtcem ınsallah..
makrna,pılav,ekmek,şekeri baya baya kestim..

Yorgana ilk zamanlar gerek olmuyo. Ekimden sonra kullanırsın. Zaten ilk 3 ay battaniye ile sarmak gerekiyo oda yeterli oluyo inan üstüne atmaya gerek duyma.
evet bende yorgan alıcaktım ama arkadaslarım bırı uyku tulumu kullanmıs sadece, bırısı de kundak ve battanıye yeterlı olmuş, o yuzden buyuk yatagı ıcın yorgan aldım

evet bende yorgan alıcaktım ama arkadaslarım bırı uyku tulumu kullanmıs sadece, bırısı de kundak ve battanıye yeterlı olmuş, o yuzden buyuk yatagı ıcın yorgan aldım
Iui yapmışsın. Yorgan alınabilir yani illaki ihtiyacımız olucak ama 3 4 ay zaten kullanılmıyor sonra yaz gelecek allahin izniyle ancak havalar serinleyince Ekim kasım sonrasi başlarız

Çiğ yeniyo mu onlar 😳😳 bende haşlayıp havuc ve tane mısır biraz sarımsak yogurtlayip yiyorum. Ama brokoliye ayrı bi duskunlugum var. Semizotu salatasini da çok seviyorum 🙈🙈🙈 ne kadar Karadeniz'i olsam da tam egeli yapım var otculum 🤩
Tabi çiğ çiğ salata yapıyorum lahana brokoli karnabahar ve diğer salata malzemeleri nar ekşisi limon yağ imhhh o kadar güzel oluyor ki deneyin mutlaka 😘

Ya çok tatlılar o çoraplar ne ya o kadar küçük ki biri varsa birini bulamiyorum
Oyun arkadaşları falan hepsini yıkadım bu akşam yerleştireceğim insallah 🙏🏻🤲🏻🧿🩵💐
Yaaa evet alışmışız koca koca şeyleri yıkayıp asmaya. Minnak minnak her yer 🙈
Bi kaç gün sonra ütüleyip duzenlerim bende çok yorulmamam gerekli 🙈

Ben utulemeyecegim acikcasi
Evet siz çok yormayın kendinizi
Nasıl oldu serviks uzunluğunuz
Yaza kadar utulerim ben sanirim. Utusuz giydirmem diyemem her zaman yapamam ama fırsat oldukça yaparım.
Uzunluk en son 2 hafta önce 33 mm çıkmıştı şeker için gidince gene baktircam bu ara 3 4 gündür bel ağrılarım başladı kasik agrisi felan da oluyo hep diken üstünde gibiyim

X