2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Ya aslında içip oturunca bir şey olmuyor da sen hastaneye falan da gitmişsin ya o kötü yapmıştır ben kan vermeye bahçeden binaya yürürken kötü olmuştum sadece
Acaba bir dikişte içtim ondan midemi de bozmus olabilir cünkü hafif ishal yaptı yarım saat geçince o da carpıntı yapmıs olabilir

Perşembe 75’lik yapacakmış testi
Sanırım benim de böyle olur ama tabi hayırlısı 3ay dişimizi sıkarız artık. Daha dün gibi 8 haftalıktı zaman nasıl geçer diyordum 25 haftalık olduk 3ay da hemencik geçer herhalde
Tekrar neden yapılıyor şeker yükleme onu anlamadım ben

benim de 2. yapışta çıkmadı şeker çok şükür ki. benim suyum fazla bebek de 1 hafta önce olunca şüphelenmiştik ama neyse ki çıkmadı. Senin de yüksek ihtimal 2. yapılışta çıkmıcak
İnşallah canım bakalım şu 3 gün boğazımı tutayım biraz

Ne zaman gideceksin canım şeker yüklemesi için. Benim 21 inde sabah 9.30 da randevum var gelince yapalım şeker yüklemesini dedi Mustafa bey. Önceki 2 gebeliğimde şeker çıkmamıştı. Herhalde bunda da çıkmaz. Öyle abur cubur çikolata cips vs de pek yemiyorum ben çok nadir
Kaç ml yükleme yapacak acaba onu hiç sormadım merak ediyorum

Evet ilkte ses gelmedi sonra gezdirdi derinden geldi tekmeliyor ama korktumda valla karnımı dalgalandırıp durdu hep hemşire rahatsız ettik dedi

Hiç endişe etmeyin benim bir arkadaşım vardı göğüsleri küçücüktü. Ama bol sütü oldu hatta bebeğide tombikti. Ayrıca bende sezeryan oldum. Gündüz 2de oldum bebeğimden uzaktım o yüzden sağma makinesi ile hem göğüs uçlarım çıktı hemde akşamına sütüm geldi.

Geçen hafta meme ultrasona girmiştim laktasyonla uyumlu değişiklikler vardı sanırım normal

Bizim için farkı olmuyormuş gibi geliyor ama halkayı ağzına alması önemli olan diyorlar ınstagramda bazı sayfalardada var mesela bebekhemsiremm var o sayfaya bak çökük gögüs ucu paylaşım yapmış birde hangi marka aldın pompayı ben kiwinin düşünüyorum diğerlerş çok pahalı kiwininde yorumları güzel

Sorma zayıf bi yapım var goguslerimde ufakti öyle göğüsler görünce sinir oluyorum bende bunlar niye buyumuyolar diyorum
Hiç dert etmeyin büyük olması sorun bence benimkiler çok büyüdü. Hemde sarktı bu kızımdan sonra emzirme bitince küçültme ameliyatı olacağım kesin karar verdim.

Süpermiş benim birde çevresel çekinme endişem var yanımda eltim kalıcak hastanede açıkcası gögüs ucum olmadığını oda bilsin istemyrum çekiniyorum doğal olarak doğumdan önce pompayı gögüsümüzde denesek zararı olurmu acaba doktorum doğumu tetiklersin demişti

Masallah. İnşallah hepimizin ilk dakika saatlerde gelir

Bakayım o sayfaya kuzum.
Kiwinin modelini aldım bende. Hatta gratiste ty hb göre daha uygundu gratisten almıştım 380 civarindaydi. Boş goguste calistirdim gayet güzel vakumlama yapıyor ama süt çıkartır mi yada kullandıkça performansi düşer mi bilmiyorum. Ama soyle düşünüyorum hani çalışan ve düzenli sağım yapan biri oĺmiycam arada kullanım için işimi görür diyorum.

manuel sağma mı elektrikli mi hangi marka bir de. aslında alıp almamakta çok kararsızım ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…