2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Merhaba sezeryanda ortalama kaçıncı haftada doğum yapılıyor acaba
38 yada gebelik sıkıntısız ilerliyorsa en geç 39 da yapılıyor. Ben 23+2 haftalık hamileyim. Sezeryan olucam. Doktorum şimdilik doğumumu 39 haftalık 28 şubat olarak planlama yaptı. İlerleyen haftalarda hamileliğin gidişatında bi değişme olursa yeniden tarih planlaması yaparız dedi.

Kızlar bir şeyi çok merak ediyorum..
Şimdi bebişler 1-2 hafta önden gidiyor ya mesela
Cigerleride o haftaylamı uyumlu oluyor acaba?
Şimdi eşimle konusuyordukta ben randevuda doktorun dediği bir şeyi kaçırmışım bebek böyle önden giderse 34. Haftada serklajı alıcam demiş 36yla uyumlu olur demiş
Aklıma takıldı

Dr ların genelde bahsettiği şey kafa çevresi oluyor onu önemsiyorlar.

Ayna. Kullan canimmm. Diger türlü imkansiz artik :))

ah önceden lazere gitmiştim ,2011 yılında yaptırmıştım. önceden hiç yoktur.2sene önce az çıktı idare ederdim tedavi gorucem diye biraz daha çıkar diye düşündüm biraz çoğaldı .malesef hormon yüzünde çıktı agdayla alıyorum jiletle alirsam çoğalır kokü kalinlasir diye vurmuyorum. doğumda sonra gidecem lazere yaptircam gene

Fark ediliyor mu dışardan göbeğin peki

Su an ben de böyleyim devam ederse yarın doktora gidecegim
benim de enfeksiyon vardı tek kullanımlık şaseden sonra idrar rengim düzeldi yanmam geçti kültür de baktı üreme yoktu ama geçmedi mi acaba diyorum. bebeğin pozisyonuyla da alakalı olabilir kımıldadıkça tuvalete gidiyorum çünkü.

Ben Kraft in Napoli bebek arabasını aldim
Kraft soho ve baybjorn ana kucağı
Yoyko bear araba koltuğu
Baybjorn kanguru
Kraft park yatak
Nerdeyse çoğu şeyimi aldım soracağınız bi şey olursa
Ben çok araştırdım şu siteler ve listelerden en çok satılan en çok kullanılanlara baktım o şekil aldım geldiler eşimle denedim kullandık sevdik ama tabi tercih meselesi

Bebişler 1-2 hafta önde olduğu zaman önde olduğu haftanın gelişim ve olgunluğuna sahip olmuyor. Ortalamanın biraz üzerinde boyu ve kilosu var demek oluyor. Diyelim ki bebek 30 haftalık ama ölçümleri 32 hafta ile uyumlu bu durumda bebek 32 haftalık değil 30 haftalık olgunluğa sahip fakat ortalamanın biraz üzerinde boyu ve kilosu var demek sadece. Beyin akciğer veya diğer hayati organları ile ilerden gitmenin bir bağlantısı yok.

Peki ortalama 1 hafta geriden geldiğinde de aynı şey geçerli oluyor mu canım.

MErhaba bi niyetim var hamilelerin duasi kabul olur derler. sizde hamilesiniz dua almak istiyorum . betul niyetine hayirli. es karsima cikmasi icin dua ederseniz cok mutlu olurum

MErhaba bi niyetim var hamilelerin duasi kabul olur derler. sizde hamilesiniz dua almak istiyorum . betul niyetine hayirli. es karsima cikmasi icin dua ederseniz cok mutlu olurum
Tabiki dua ederim rabbim sizinde dualarınızı kabul etsin inşallah. Hayırlı mutlu huzurlu olacağınız bi eş nasip etsin rabbim size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…