2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Park yatağa dediğinize bakayım hemen benim dediğim 14 bin yine sırf pahalı diye koşmayayım. Gerçekten fiyat performans bişey alayım. Çok teşekkür ederim

Öyleyse neden 36 yerine 34 te alırım dedi buna anlam veremedim bi türlü
Çünkü tek gebeliklerde serklaj hep 36 da alınıyor şimdiye kadar banada hep 36da alıcaz diyorlardı
Kafam çok karıştı

Öyleyse neden 36 yerine 34 te alırım dedi buna anlam veremedim bi türlü
Çünkü tek gebeliklerde serklaj hep 36 da alınıyor şimdiye kadar banada hep 36da alıcaz diyorlardı
Kafam çok karıştı
Ben bebeğin ilerden gitmesiyle alakası olduğunu düşünmüyorum ama hekimine sorarsın yine en doğru bilgiyi o verecektir. Şimdi şöyle düşünelim 3 hafta geriden gelen bir bebek 43.gebelik haftasında mı doğuma alınıyor hayır tabiki böyle birşey yok seninkide aynı hesap 2 hafta ileride gidiyor diye 34’de alırım dememiştir başka bir sebebi vardır diye düşünüyorum.

Eğer sadece kilosu önceyse organ gelişimi ona göre olmuyor ama kafasını ölçüyor o da ileriyse sanırım o organ gelişimi ile aynı oluyor ultrason kağıdında yazıyor mu tek tek ölçüler

Ama hamilelik döneminde verdiğimiz kiloları saymıyormuşuz ilk hamilelik kilonun üzerine aldıklarını sayacakmışsın
İşte 52 ile hamile kaldım 50 ye düştüm suan 60 oldum kapanışı kaçla yapcam acaba ağzım hiç durmuyor

Ben de 27 haftalığım doktorum hiç su gün bu gün demedi ben de sezeryan olacağım saglıcakla kucağımıza alalım inşallah

Kızlar hastanede ne terlik giyeceksiniz ben süslü yada beyaz terlik almak istemiyorum ne götüreyim

Yok canım özellikle eşime sordum doğrumu anladık diye evet öyle dedi çok iyi hatırlıyorum dedi
Hatta randevum 19 aralık eger 10 gün önde gitmeye devam ederse aralıkta alırım demiş yani dediği gibi tam 34. Haftaya denk geliyor

Ben de 27 haftalığım doktorum hiç su gün bu gün demedi ben de sezeryan olacağım saglıcakla kucağımıza alalım inşallah
Şuan erken zaten benim doktorum da söylerken bunun için daha erken tabi ama şimdilik herşey çok güzel gidiyor. Bebiş erken gelmek istemezse 39 haftalıkken yapalım sezeryanı dedi ve 28 şubat olarak not aldı.

Eğer sadece kilosu önceyse organ gelişimi ona göre olmuyor ama kafasını ölçüyor o da ileriyse sanırım o organ gelişimi ile aynı oluyor ultrason kağıdında yazıyor mu tek tek ölçüler
Evet hepsi yazıyor canım hepsi 10 gün ilerde
Doğum tarihinide değiştirmişler 01/02 yapmışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…