2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar oto koltuğu düşünüyorsanız Joie markada %25 indirim var ebebekte bilginiz olsun. Yatağı falan da var galiba yine aynı markanın bi bakarsınız ihtiyacı olanlar varsa

Evet çantalı olan daha iyi görünüyor. Aynen ya masraf bitmiyor sürekli bir şey çıkıyor

Bu en alttaki çantalı olandan arkadaşım kullanıyor çok memnun sürekli onda yatırıyor hem reflü yatağı

Kızlar bugün bebegin hareketlerini tam gobek deliğinden hissediyorum.. çok ilginç oluyo gobek deliğine vurunca ya dokunmaya korkuyorum resmen

Eklentiler

• 20231111_220734.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar park yatak alayım diyorum indirimlerden en pahalısı yoyko görünüyor kullanan var mı bunları veya etrafında kullanılan birileri o daha mı kaliteli acaba bilemedim ben
Yatak sineklik alt acma yaninda organizerler komple hepsi vardi Biz eleleninkini aldık

Eklentiler

• 20231111_220814.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar 23+2 oldu oğluşum. Baya yukarı çıktı bu çocuk. Hareketlerini göbek deliğimin baya üstünde hissediyorum. Neredeyse göğsümün altına yaklaştı ve bi kaç gündür bazen ayakta iş yaparken bile hissediyorum artık hareketlerini

Ben de anca 3 gündür falan göbek deliğimin üstüne çıktı. Tam 25 haftalık olduk. Bu hafta raporluydum evde dinlendim ondan heralde. Duş alırken çok hareketleniyor o zaman bir acayip oluyorum niyeyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…