2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Kızlar park yatak alayım diyorum indirimlerden en pahalısı yoyko görünüyor kullanan var mı bunları veya etrafında kullanılan birileri o daha mı kaliteli acaba bilemedim ben :110:
Benim kızımdan kalma park yatagim vardı portatif sepet beşik almak istedim nerde otursam o odaya götürürüm diye kızım uslu sakindi yatak odasında uyurdu bende yoklardm sürekli bu erkek nasıl olacak bilemedigim için koltukta sağda solda uyutmayim die salondada dursun kafasında ufak beşik düşündüm ana kucagida var ama otomatik sallananlar gibi yüksek değil alçak yerden modelden binden almstm dün aksamda kurduk gayet güzel 1 yaşa kadar en kotu 10 aya kdr yatar dedim ama ilk alacaksanz siz büyük alin tabi ilerde de yatar kızım 3 yaşına kdr yatmıştı

Kanzı aldım kurdum ve geri topladık kaldırdık beğendik biz kullanışlı olması anne yanı seçeneği ve sonrasında yer kaplamaması için park yatak tercih ettim fikir olabilir size de kanz
Bende ufak beşiği kurdum ama toplamadm üzerine çarşaf sericem bizimki vidalı bı model ugrasmayalm dedim

Şeker testim 75 gr yüklemede 1. Saat 196 2. Saat 167 çıktı. Doktora gönderdim ama henüz konuşmadım yorumlayacak olan var mı?
Yüksek gibi cnm bende yaptırmıştmda iri gidio diye istedi doktor 80 100 110 civarıydı şeker yik dedi ama 197 yüksek gibi sınır 125 üstü bildiğim kadarıyla

Kızlar şu korbell çöp kovalarından aldınız mı ya da alacak mısınız . Bir de sling evde iş yaparken çok yardımcı oluyor diyorlar
Benm kizimdan kalma var 60 TL'ye kovasini almstm yanında hediye posedi vardı ztn koku yapmıyordu biruktikce atardık harika birşey şimdide posedini alicam ins ebebek indirimi bekliyorum şuan kovası uçmuş fiyatları 🙈😂

Crp değeri kontrolü canm bir çok şey sebep oluyor Muş en büyük ihtimal enfeksiyondan kaynaklı
Crp değeriniz kaçtı acaba 😔benimde yüksek çıktı öksürük gripten ötürü göğüs Hastanesi'nde yaptilar tahlili fena öksürüğe yakalndm ,ama kendi doktorum hamilelik crpyi azda olsa artırır zaten dedi bu tahlili neden yapmiski fln dedi bana .. ama antibiyotik kullandım 1 kutu tekrar kan vericem sağlık ocağına ins düşmüştür

Nst baglanıyor sürekli dün ultrason muyanesi yaptı . Bu şekilde devam dedi doktor su yok hiç ama bebek haftasıyla uyumlu en azından kilo alışı yavaş birazcık elimden geldiğince iyi besleniyorum bakalım . Allah kimseye yaşatmasın bu durumu
Amin canım ama bak nasibi var işte bu bile çok iyi inş daha iyi olur 🙏🏻🙏🏻

Alt değiştirme aparatı guzel kullanışlı ben Kraft inkini almıştım yatağı ile birlikte kurduk baktık inanılmaz guzel ve kullanışlı tavsiye ederim herhalde 3-4 yaşına kadar kullanır bile
Kraftın yatağını ayrı mı almıştınız ?

Kızlar reflü yatağı alayım diyorum ama uzun süre kullanılmıyormuş sanırım. Rampa gibi olandan çocuk kayıyor diyorlar . Ortadakinden bişry anlamadım ayağının ucundaki şey kaymasın diye heralde ama kısa gibi . En sondaki nasıl alan var mı bunlardan ne yapayım :110:

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-11-17-00-41-694_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-11-11-17-00-41-694_trendyol.com.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_2023-11-11-17-00-32-649_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-11-11-17-00-32-649_trendyol.com.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2023-11-11-16-59-53-189_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-11-11-16-59-53-189_trendyol.com.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 51
Pazartesi şeker yükleme testim var 50gr glikozla hafif kahvaltı yap dediler , acaba kaç olması gerek sonucun
tatlıya ara ver bir kaç gün dediler bu aralar yemicem bakalım 🤔 normalde sürekli şekerli şeyler yerim

Kızlar reflü yatağı alayım diyorum ama uzun süre kullanılmıyormuş sanırım. Rampa gibi olandan çocuk kayıyor diyorlar . Ortadakinden bişry anlamadım ayağının ucundaki şey kaymasın diye heralde ama kısa gibi . En sondaki nasıl alan var mı bunlardan ne yapayım :110:
En alttaki çantalı 540 a kadar düşmüş flaş indirimlerle bende bı düşündüm alsam diye mi vazgeçtim aman masraf bitmio valla içine ince bı yün yada pamuk yatak yapım dedim sonrada kararszm bakalm kızımda hiç reflü yatağı fln almadm ztn kucaktan inmiolar

Kızlar şu korbell çöp kovalarından aldınız mı ya da alacak mısınız . Bir de sling evde iş yaparken çok yardımcı oluyor diyorlar
Ben de aldım kuzum. Çevremde 2 kişi 1 seneden fazla kullanıyor, çok memnunlar. Muadili olan çöp poşetini kullanıyor ikisi de. Korbellin poşetine o kadar para vermeye gerek yok diyorlar

Hareketleri cok nadir hissediyorum . Nst bağlıyken genelde cok hareketli olup kaçıyor ebeler hemşireler oğlumun adını zıpıra cıkardı . Benim nabzımın altına giriyor hep bu ne anne sevdası küçük bey diyip geziyorlar 😀
çok çok geçmiş olsun canım inşallah sağ salim 34.haftayı görür ve sağ salim kavuşursun yavruna

X