2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Crp bnmde 21 çıktı 10 gündür öksürük grip geçmiyor antibiotik verdi yarısını kulllandm sadece tedirgin oldum napcan blmiorum pzt saglikocagina bida kan vericem ins düşmüştür Dr um öksürük şurubu asla dedi alkol var içinde dedi aşırı akıntım balgam var sokuyorum geçmedi biturlu ins iyi olur

Geçmiş olsun çok 9.6 kan değeri bnmde sabah akşam ferruma devam günde 2 mutlaka dedi bana covid test demediler göğüs hstanesine gittim dinledi sadece röntgen yasak olduğu için augmentin yazdı

Haha maşallah çok tatlı sağlıkla zamanında gelsin inşallah hepimizin yavrucaklari

Şeker testi için randevu mu almam gerekiyor hastaneden ben özele gidiyorum da pahalı olur orada diye düşündüm devlet için ne yapmam gerekiyor
Ben özelde yaptırdım cnm devlet sabah 8 de çağırdı evde çocuk var felan bide 2 3 saat gözetim de kalıyorsun deyince özele geçtik muayene ile beraber 800 tuttu bnm

Şeker testi için randevu mu almam gerekiyor hastaneden ben özele gidiyorum da pahalı olur orada diye düşündüm devlet için ne yapmam gerekiyor
Bende özele gidiyorum. Doktorumla kontrol gününü şeker testi yapılacağı zamana ayarladık. Hem kontrolümü olacağım hemde şeker testi yapılacak. Ben dün hastaneyi arayıp sordum 50 ml 125 tl den başlıyor. Doktorunuz kaç ml yükleme yaptıracaksa ona göre fiyat değişir dedi.

Hafif hafif geldiğini nereden anladınız peki tuvalette mi gitti mesela normal oturur kalkarken mi

Geçmiş olsun çok 9.6 kan değeri bnmde sabah akşam ferruma devam günde 2 mutlaka dedi bana covid test demediler göğüs hstanesine gittim dinledi sadece röntgen yasak olduğu için augmentin yazdı
Benim covit çıkmadı şükür canım ama enfeksiyon için agumentin verdi içiyorum ben hepsi bitene kadar. Bir türlü iyileşemedim antibiyotik olmayınca

Augmentin verdi yarım paketinl kullandm hepsini kullanamadim içim elvermedi pzt tekrar tahlil yaptiricam
Antibiyotik kullanmaya başladıktan birkaç gün sonra enfeksiyona dair değerleriniz düzelebilir, mikroorganizmaların çoğunu öldürdük anlamına gelir bu. Ama antibiyotiği bitirmeden bırakırsanız kalanları güçlendirirsiniz ve bir daha enfeksiyona sebep olabilirler ve sonraki enfeksiyonda bu ilaç onları temizlemeye yetmez. Bundan dolayı antibiyotik başladığınızda bitirmenizi söyler doktorlar.

Benim covit çıkmadı şükür canım ama enfeksiyon için agumentin verdi içiyorum ben hepsi bitene kadar. Bir türlü iyileşemedim antibiyotik olmayınca
Beni o da iyileştirmesi desem hatta nette viraldir kullanmayın bile yazıyor ama crp 21 cikinca verdi göğüs hastalıkları uzmanı kendi doktorum da crp biraz yüksek çıkar gebelikte dedi neden bu tahlili aldiki dedi yinede kullan madem dedi bende endişelendim pakette 2 3 tane bıraktım 5 gün kullandm yinede hafifledi azcik okdr tekrar kan vericem crp için umarım düşmüştür ama öksürük beni mafediyor boğazım hep öksürüğe meyilli ne içsem geçer habire araştırma yapıyorum şimdide keçiboynuzu buldum saracoglunun onu denicem bakalm sizede gecmis olsun çok

Doğru haklısınız bende bebeğe zararı olur endişesi ile vazgeçtim

Kızlar gece sağa sola dönerken karnım acıyor artık sizdede oluyormu?
Tam acı diyemem ama çok rahatsız ediyor. Uyanmadan dönmem mümkün değil karnım çok büyük olmamasına rağmen uyurken rahatsız ediyor.Soluma dönük duramıyorum uykuya dalamıyorum sağıma dönmek zorunda kalıyorum. Vücudum sürekli sırt üstü yatmak istiyor onu da yapamıyorum. Uykular gittikçe kalitesizleşiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…