2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Bilmiyorum kızlar artık zamana bıraktık inşallah güzel kilo alır da küveze alıp tedaviyi orda yapabilrler . Ama hastanede kaldığım süre zarfında hçkendi halime şükrettim o kadar kötü hikayelerle yatanlar varmı bu halimize bin şükür . Size en büyğk tavsiyem enfeksiyonunuza dikkat edin kızlar doktor istemese bile yaptırın tahlillerinizi
Kandaki enfeksiyon mu idrar yolu enfeksiyonu mu acaba ben kana bayadır baktırmıyorum

Ben tercih etmedim şahsen. Alt değiştirme yatağı oluyo bi o var. Cok pahalıya kaçmanın pek lüzumu yok. Cunju park yatakların çoğunun işlevi aynı. Ortalama bi ürün yeterli olur
Alt değiştirme aparatı guzel kullanışlı ben Kraft inkini almıştım yatağı ile birlikte kurduk baktık inanılmaz guzel ve kullanışlı tavsiye ederim herhalde 3-4 yaşına kadar kullanır bile

Ben aldım ya kullanışlı bi şeymiş arkadaşlar kesin al eve asla koku vermiyor dediler. Yine günde bir değiştiririm ben poşeti herhalde ama yine de koku vermesin diye aldım. Sling de aldım ilays marka kumaşı çok güzel
Alayım bende en iyisi hem kedimde var onun tuvaletini de atarım içine 😄 Bende ilays alayım diyorum kumaşı iyiymiş

H hasretimm
Nst baglanıyor sürekli dün ultrason muyanesi yaptı . Bu şekilde devam dedi doktor su yok hiç ama bebek haftasıyla uyumlu en azından kilo alışı yavaş birazcık elimden geldiğince iyi besleniyorum bakalım . Allah kimseye yaşatmasın bu durumu
Dualarımız seninle insallah her şey çok guzel
Olacak rabbim sizi birbirinize bağışlasın insallah 🤲🏻🙏🏻🧿

Alt değiştirme aparatı guzel kullanışlı ben Kraft inkini almıştım yatağı ile birlikte kurduk baktık inanılmaz guzel ve kullanışlı tavsiye ederim herhalde 3-4 yaşına kadar kullanır bile
Evet benimki de kraft büyük parçaların yatak araba vs hep kraft almıştım. Bu aralar pişman olsam da 🤦‍♀️
Ic yatak nasıl bi sey tercih ettin

Evet iyi tokluk şekeri 140’a kadar normal kabul ediliyor.
Bende kahvaltıdan 1ve 2saat sonra ölçümler yapıyorum benim de 1.saat 99 2.saat 98 çıktı değerleriniz normal , bana doktorun verdiği kağıtta değer aralıklarına bakabilirsiniz
Çok sagolun kızlar demekki diyetim işe yarıyor 🙏
Benim diyabet doktorunda randevum 10 gün sonra makineyi o gün açarız demişti ama ben açtım kullanmaya başladım
Jinekolog günde 6 kez yemegi yemeden önde ve yedikten 2 saat sonra ölçüceksin demişti bugün onu uyguluycam

Anakucagi alan var mı nasıl tercih ettin en kullanışlısı hangisidir çok para verip 2 3 ay kullanmak istemiyoruz da

Benim 2. Ve 3. Yüksek çıkmıştı canım
Randevuma 10 gün var ama ben ölçmeye başladım kendi doktorum biraz anlatmıştı aslında 3 ana ve 3 ara ögünün hem başında birde 2 saat sonunda ölçüceksin diye ona uyucam

Evet benimki de kraft büyük parçaların yatak araba vs hep kraft almıştım. Bu aralar pişman olsam da 🤦‍♀️
Ic yatak nasıl bi sey tercih ettin
Benimde öyle
Yataklı olandan almıştım park yatağı
Reflü yatağı ile kocayacağım için ek bi şey almadım ama büyüdükçe ince kalırsa yeniden alırım diye düşündüm

Hareketleri cok nadir hissediyorum . Nst bağlıyken genelde cok hareketli olup kaçıyor ebeler hemşireler oğlumun adını zıpıra cıkardı . Benim nabzımın altına giriyor hep bu ne anne sevdası küçük bey diyip geziyorlar 😀
Minnoşum benim 😍😍 düşündüğümüzden çok daha güçlü ve iyi yerinde belli ki 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 hastane ortamı da güven veriyordur takipte olmak çok iyi 🥰🥰

Benimde öyle
Yataklı olandan almıştım park yatağı
Reflü yatağı ile kocayacağım için ek bi şey almadım ama büyüdükçe ince kalırsa yeniden alırım diye düşündüm
Park yatakların kendinden yatağı da mo oluyomus 😳.
Reflu yatağı bende alicam çok kararsızdim ama nasılsa aksi bi durumu yok. Alayım diyorum.

Kızlar bende de park yatağın içinde yatak yok sünger olan yatak ne alınmalı hiç bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ park yatak süngerleri standart mı oluyor acaba

Kızlar bende de park yatağın içinde yatak yok sünger olan yatak ne alınmalı hiç bilmiyorum 🤷🏼‍♀️ park yatak süngerleri standart mı oluyor acaba
Bende daha almadım ama park yatağının yatakları genelde 4-5 cm kalınlığında oluyormuş. Üst kademesi için olanlar. Sünger yada pamuk olarak farklı seçenek ve kaliteleri vs varmış. Geçen civilde bi bakayım fiyatlara dedim. Ortalama 500 - 1000 arasında. Bazılarının kılıfı çıkarılıp yıkanabiliyormuş. Ben onlardan almayı düşünüyorum.

X