2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    306
Dönence dediğin dönen müzikli oyuncaktan bahsediyorsun galiba. Benim aldığım park yatakta o oyuncaktan yoktu bende almadım açıkçası gerekli birşey olduğunu düşünmüyorum
Onu diyorum ya onu içeren yataklar da az daha pahalı gerekli ise dikkat çekiyorsa alayım dedim 🤷‍♀️

Bende kraft almıştım. Yatağın kalınlığı 10 cm gibi. Bu modele bakabilirsin. Civilden almıştım 550 liraydi. Ne yumuşak ne sert. Hafif ama çabuk sunecek bi yapısı yok.
Günaydın canım şimdi netten baktım da bu yatak park yataklarının alt katı için uygundur yazıyor bilemedim bende. Üst kat için de kullanılır mı acaba

Günaydın canım şimdi netten baktım da bu yatak park yataklarının alt katı için uygundur yazıyor bilemedim bende. Üst kat için de kullanılır mı acaba
Gunaydin canim. Satin alırken pyle bi sey söylenmedi. Ama eve geldiğimizde ve mağaza da kurmuş yerlestirmistik. Yani üst tarafta da kullanılmaması için bi yanlisligini görmedim.

Onu diyorum ya onu içeren yataklar da az daha pahalı gerekli ise dikkat çekiyorsa alayım dedim 🤷‍♀️
Ben tercih etmedim şahsen. Alt değiştirme yatağı oluyo bi o var. Cok pahalıya kaçmanın pek lüzumu yok. Cunju park yatakların çoğunun işlevi aynı. Ortalama bi ürün yeterli olur

Dün benle beraber ateş ölçer indirimi bekleyenler vardı 616ya düşmüş ben aldım. Bir de Xiaomi kamera aldım bakmak isteyen olursa
Beurer FT 65 Çok Fonksiyonlu Ateşölçer

Xiaomi Smart Kamera C200 360° Full Hd 1080P Akıllı Kamera

Bugün nasılsınız siz ve bebek ? Hareketleri hissediyor musunuz hergün ultrason oluyor öu
Nst baglanıyor sürekli dün ultrason muyanesi yaptı . Bu şekilde devam dedi doktor su yok hiç ama bebek haftasıyla uyumlu en azından kilo alışı yavaş birazcık elimden geldiğince iyi besleniyorum bakalım . Allah kimseye yaşatmasın bu durumu

Bugün nasılsınız siz ve bebek ? Hareketleri hissediyor musunuz hergün ultrason oluyor öu
Hareketleri cok nadir hissediyorum . Nst bağlıyken genelde cok hareketli olup kaçıyor ebeler hemşireler oğlumun adını zıpıra cıkardı . Benim nabzımın altına giriyor hep bu ne anne sevdası küçük bey diyip geziyorlar 😀

Nst baglanıyor sürekli dün ultrason muyanesi yaptı . Bu şekilde devam dedi doktor su yok hiç ama bebek haftasıyla uyumlu en azından kilo alışı yavaş birazcık elimden geldiğince iyi besleniyorum bakalım . Allah kimseye yaşatmasın bu durumu
Güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah🙏 bebeği de sizi de çok iyi duymak istiyoruz. Dualarımız sizinle 🌸 bizi de haberdar edin muhakkak

Bilmiyorum kızlar artık zamana bıraktık inşallah güzel kilo alır da küveze alıp tedaviyi orda yapabilrler . Ama hastanede kaldığım süre zarfında hçkendi halime şükrettim o kadar kötü hikayelerle yatanlar varmı bu halimize bin şükür . Size en büyğk tavsiyem enfeksiyonunuza dikkat edin kızlar doktor istemese bile yaptırın tahlillerinizi

Güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah🙏 bebeği de sizi de çok iyi duymak istiyoruz. Dualarımız sizinle 🌸 bizi de haberdar edin muhakkak
Pek girmek istemiyorum buralara kötü senaryolar okumamk için inşallah öyle güzel şeyler yaşarız ki . Hikayemi anlatan bi topik acarım mücize bebek Ali Asaf diye ❤️🥺

Pek girmek istemiyorum buralara kötü senaryolar okumamk için inşallah öyle güzel şeyler yaşarız ki . Hikayemi anlatan bi topik acarım mücize bebek Ali Asaf diye ❤️🥺
Her şey çok güzel olacak yolunda gidecek Ali Asaf sağlıkla gelecek inşallah ❤️ olumsuz en ufak bir şey bile düşünmeyin okumayın. Size ne iyi geliyorsa o şekilde yapın. Bizler de dua edip bekleyelim 🌸

Kızlar şu korbell çöp kovalarından aldınız mı ya da alacak mısınız . Bir de sling evde iş yaparken çok yardımcı oluyor diyorlar
Ben aldım ya kullanışlı bi şeymiş arkadaşlar kesin al eve asla koku vermiyor dediler. Yine günde bir değiştiririm ben poşeti herhalde ama yine de koku vermesin diye aldım. Sling de aldım ilays marka kumaşı çok güzel

X