2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Evet korse falan takacak inşallah. 14 kilo iyi bence ya . 15i geçmesem bana iyi de bakalım 😄 çatlamaya da başlamışım bugün baktım da . Cildim müsait demek ki. 25 yaşıma kadar 50 kiloyu hiç geçememiştim ben. Son iki üç yıldır 56 57 bandında dolaşırken hamile kaldım 😄 70i geçmem inşşşş
Cildin esnek değilse çatlarsın dizinden göğüslerine kadar sabah akşam kremlen.
yok geçmezsin korkma hep zayıfmışsın baksana,
ben ortaokulda bile 66 kiloydum :rolleyes:
1. doğum da 90
2. de 100 kiloydum.
78 e kadar zayıfladım baktım çok mutsuzum. 102 ye kadar bir daha kilo aldım. gittim mide ameliyatı oldum. 9 ayda 45 kg verdim. 57 kg hamile kaldım. Tombiklik benim kaderimde var. lanetlenmiş olabilirim. :KK53: Kilo alayım diye süpriz bebek üretmişim vucudumda :rapci:

Cildin esnek değilse çatlarsın dizinden göğüslerine kadar sabah akşam kremlen.
yok geçmezsin korkma hep zayıfmışsın baksana,
ben ortaokulda bile 66 kiloydum :rolleyes:
1. doğum da 90
2. de 100 kiloydum.
78 e kadar zayıfladım baktım çok mutsuzum. 102 ye kadar bir daha kilo aldım. gittim mide ameliyatı oldum. 9 ayda 45 kg verdim. 57 kg hamile kaldım. Tombiklik benim kaderimde var. lanetlenmiş olabilirim. :KK53: Kilo alayım diye süpriz bebek üretmişim vucudumda :rapci:
Bundan sonra daha dikkatli sürerim sabah birini akşam birini 😄bide krem hemen kurumuyor da üstüne bir şey giymeden beklemek de çok zor. Arka ön komple sürüyorum bir yere oturamıyorum da ayakta kurumayı bekliyorum 😄

Maşallah bence çok iyi vermişsin . Bebekten sonra hedefimiz 57 o zaman 😄😄

Ya bir şey sorcam kızlar ben kilo olayını aşırı takıyorum doktorum da 20. Haftaya kadar kilo almaman gerekiyor falan dedi. Ama aldım maalesef. Ama canım da sıkılıyor. Bide sezeryan olunca göbek tamamen gitmiyor falan diyorlar. Spora falan direkt başlayınca da mı gitmez acaba. Hamilelikten önce göbeğim dümdüzdü. Belim ince yani şekilliydi ama şu an belim kalınlaşıyor. Annemde dün hiç belin kalmamış dedi. Bu konuda bilgisi olan var mı kesin gitmez mi o göbek 😄
Ablam sezeryan oldu şimdi görsen çocuğu olduğuna inanamazsın. Ne göbek var ne bel taş gibi maşallah

Ben de lierac aldım bide az önce de badger sipariş verdim. Birini sabah birini akşam süreyim diyorum. Bide lierac içinde minik minik siyah.ç noktalar var. Normal mi böyle olması? Kullananlar yorum yaparsa çok mutlu olurum
Hiç kullanmadım canım içeriğini bilmediğim şeyi de pek kullanmak istemiyorum, iyice araştır almadan herkes kullanıyor diye içeriği iyidir manasına gelmiyor, ben direkt yağ karışımı yapacağım en doğalı en güzeli ☺️

Bundan sonra daha dikkatli sürerim sabah birini akşam birini 😄bide krem hemen kurumuyor da üstüne bir şey giymeden beklemek de çok zor. Arka ön komple sürüyorum bir yere oturamıyorum da ayakta kurumayı bekliyorum 😄

Maşallah bence çok iyi vermişsin . Bebekten sonra hedefimiz 57 o zaman 😄😄
Aynen unutma bunu 57 yi görmedim ben yıllar yıllardır.

sen aslında yoksun. benim 11 yaşındaki kızım 38 kg. seni düşünemiyorum. boyun kaç
1.63. Varım varım tahta kurusu değilim canım öyle olsaydım aşırı rahatsız olurdum. Şekilli vücudum var. Doktorum beni kıskanıyor kilom için 😂 ama görsen 40 demezsin zaten 47 falan dersin. Gören kiloma inanmıyor 🙊

1.63. Varım varım tahta kurusu değilim canım öyle olsaydım aşırı rahatsız olurdum. Şekilli vücudum var. Doktorum beni kıskanıyor kilom için 😂 ama görsen 40 demezsin zaten 47 falan dersin. Gören kiloma inanmıyor 🙊
Ben 57 kiloyum ya gören kilo al diyor bu ne kemiksin. boyum 158 demek kişiye göre değişiyor.

Hiç kullanmadım canım içeriğini bilmediğim şeyi de pek kullanmak istemiyorum, iyice araştır almadan herkes kullanıyor diye içeriği iyidir manasına gelmiyor, ben direkt yağ karışımı yapacağım en doğalı en güzeli ☺️
Bana doktor önerdi zaten bunu, iki ay önce falan aldım ama daha yeni başladım kullanmaya :)

Ben 57 kiloyum ya gören kilo al diyor bu ne kemiksin. boyum 158 demek kişiye göre değişiyor.
Ben de 161im çok uzun yıllar 47 48 bandındaydım ama hiç mutlu değildim. Bi on kilo alınca kendime geldim 😄 bi on kilo daha alırsam nereye giderim bilmiyorum 😄😄

Aklımda kalanlara göre genel cevap veriyorum 🤣🤣
Çatlak kremine benimde başlamam lazım her yerde lireracın çok iyi olduğu yazıyor ama fiyatı biraz pahalı organik yağlar mı kullansam diye düşünmüyor değilim 🤔

Bende dobidik hamile kaldım 168 boy 73 kilo
Allah bilir doğuma kaçla giderim kilo olayı beni de çok korkutuyor. Ama önemli olan bebişlerin sağlığı tabi ki 🤷🏻‍♀️

Kaç gündür deli gibi bebek arabası bakıyorum ama asla karar veremedim.

Ben sezeryan olmayı planlıyorum. Normal doğum beni çok korkutuyor

X