2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ay kızlar bizim sancılar bir türlü oturmadı baş yerleşmesi, suni aldım 6 saat kadar . Başı yerleşmeyince spinal sezeryanla 13.01.2023 , 01.36 doğurdum.3100 gram doğdu , insan bebeğini kucağına alınca çektiği tüm ağrıları unutuyor. Emzir , dinlen döngüsündeyiz ancak yazabiliyorum 😊 bu arada Sultangazi Haseki de doğurdum. ben çok memnun kaldım. Spinal mükemmel bi şeymiş yapan uzmanda çok iyiydi. 2-3 dk da bir sancım vardı iğneyi batırdığı gibi bacaklarım uyuştu sancım geçti oh şükür dedim 😅
Sezeryan ağrılarım var yürümeye çalışıyorum toparlayacağız inşallah hızlıca
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin maşallah ya ne güzel haberler geliyor bugün🥰🥰, valla siz doğurdukça ben rahatlıyorum😅 çabucak toparlanırsınız inşallah ikinizde🙏

Kızlar bizim bisiklet bulundu, hırsız yakalanmış sabıkalı biriymiş. 🤗
Kardeşimin ameliyatı da çok iyi geçmiş, maaşallah hemen toparlandı bana hiç yük olmadı. Artık tamamen kendimi dinlemeye bebişi beklemeye başladım bakalım inşallah bir hafta daha durur, sonra ne zaman isterse gelsin artık. 😍

Kardeşimin ameliyatı da çok iyi geçmiş, maaşallah hemen toparlandı bana hiç yük olmadı. Artık tamamen kendimi dinlemeye bebişi beklemeye başladım bakalım inşallah bir hafta daha durur, sonra ne zaman isterse gelsin artık. 😍
Oysa sen ne kadar moralini bozmuştun bak herşey yoluna giriyor sağlıkla kavuşalım yavrularımıza.

Kızçeler kasık bölgemde 10 15 dakikada bir kasılma ve ağrı var ama belime doğru bir ağrı yok sahte sancı mı anlayamadım hiç😳😳 bir de bebek toplanıyor gibi ara ara sancının tam tarifi nedir bir bilebilsem keşke😒

Ay kızlar bizim sancılar bir türlü oturmadı baş yerleşmesi, suni aldım 6 saat kadar . Başı yerleşmeyince spinal sezeryanla 13.01.2023 , 01.36 doğurdum.3100 gram doğdu , insan bebeğini kucağına alınca çektiği tüm ağrıları unutuyor. Emzir , dinlen döngüsündeyiz ancak yazabiliyorum 😊 bu arada Sultangazi Haseki de doğurdum. ben çok memnun kaldım. Spinal mükemmel bi şeymiş yapan uzmanda çok iyiydi. 2-3 dk da bir sancım vardı iğneyi batırdığı gibi bacaklarım uyuştu sancım geçti oh şükür dedim 😅
Sezeryan ağrılarım var yürümeye çalışıyorum toparlayacağız inşallah hızlıca
Yaa çok sevindim hayırlı uğurlu olsun güle güle büyütün 😊💜 inşallah hemencecik toparlarsın 🙏🏼
Ay harika vala helal olsun polislere de , o gün yazmadım ama kaç hırsızlık duyduysam polisler oralı bile olmamış ki eve giren hırsızlar bunlar. Bebişin nasibiyle geliyor bak, artık arkasına atar gezdirirsin seneye 😍😍

Ya ne güzel haberler alıyoruz bugün. Gözün aydın canım geçmiş olsun kardeşine de. Sırada bebiş var artık 🥰

Yine ben güzel anneler nişanım da geldi, acaip heyecanlandım şu an bebeğimle çok yakınız sanırım☺️☺️ belden giren bir ağrım yok ama hala henüz kasık bölgesinde ağrılar oluyor.
Yaa herkes doğuruyor ben de istiyorum🙈 Benim kız hiç oralı değil torro torro Tatlizarafet Tatlizarafet bizimkiler nerde kaldı ya 🤣

Yaa çok sevindim hayırlı uğurlu olsun güle güle büyütün 😊💜 inşallah hemencecik toparlarsın 🙏🏼

Ay harika vala helal olsun polislere de , o gün yazmadım ama kaç hırsızlık duyduysam polisler oralı bile olmamış ki eve giren hırsızlar bunlar. Bebişin nasibiyle geliyor bak, artık arkasına atar gezdirirsin seneye 😍😍
Çok sağol canım evet bizim de pek umudumuz yoktu ama ilk gelen komiser benim şüphelendiğim birileri var demişti, demek ki başka olaylar da oldu son zamanlarda ki buldular hemen.

Bu arada 2 gündür tansiyonum 12/7 falan çıkıyor. Benim maks 11 çıkardı hep. Başıma ağrı çıkıyor. Normal bi tansiyon ama bana ağır geldi sanırım. S Sariucurtma sen anlıyorsun bu işlerden. Ne yapmalıyım acaba 🤷🏼‍♀️

Bu arada 2 gündür tansiyonum 12/7 falan çıkıyor. Benim maks 11 çıkardı hep. Başıma ağrı çıkıyor. Normal bi tansiyon ama bana ağır geldi sanırım. S Sariucurtma sen anlıyorsun bu işlerden. Ne yapmalıyım acaba 🤷🏼‍♀️
13-14 olmadığı sürece hiç onemsemiyorlar canım. Son haftalarda artık yükselmesi normal diyorlar. Geçen anestezi doktoruna muayene oldum 13-9 çıktı tansiyonum. Çok yüksek değil mi dedim son hafta artık çok normal dedi. Doğum anında 14-15 e kadar çıkmıştı normal karsilamislardi

X