💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Transfer sürecinde takibimi Aysu hanım yaptı transferimi Gönül hanım İpek hanıma hiç denk gelmedim. Benden bir gün önce transfer olmuşsunuz
Daha önce Aysu hanım aşılama yapmıştı. Opu işlemimi ise gönül hoca. Daha önceki transferimi de gönül hoca yapmıştı. Ama ipek hocanın takibindeydim. Her hocayı gezdim yani perşembe hastanede tahlil vereceğim inşallah

Ben hastaneye uzağım sağlık ocağında vereceğim, orda da ertesi gün anca çıkıyor ama beklerim. Bu defa çok sabırlıyım eskiden 5. 6. Günlerde evde test yapmışlığım var hatta bi keresinde 5. Gün kan vermiştim. Bi rahatlık var üzerimde

inşallah bu sefer olumlu olacak o yüzden bu rahatlık

Ben kan tahlili yaptım dayanamadım 6. Günde 32 İdi. Şimdi perşembe yapacağım inşallah

25 yaşındayım bi doğal hamileliğim oldu sma hastasıydı cennete uğurladık bu ilk tüp bebek denememiz pgt ile
Allah sabır versin kuzum kaybın için inşallah bu mucizen sana sıkı sıkı tutunur az kaldı test gününe. İdrsr testi yaptın mı?

Iremre44 ekledim kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…