💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Hemen ot ediyorum:) teşekkür ederim

T tupbabyyyyyy yaaa çok üzüldüm kuzum. Vardır Allahın bir bildiği diyelim. Sağlıklı olsun geç olsun bizim olsun. İnşalah en kısa zamanda bebişine kavuşursun ❤ bundan sonraki planın ne?

Kızlar 16,78 çıktı değerim .. ağlıyorum hemşire değer düşük ama perşembe anlayacağız dedi
Kız kalbim kaldırmıyor inşallah mucize olur ve yükselir bak sevgiiiiii3 arkadaşımızın da düşükten başlayıp arttı. İnşallah artmaya da devam edecek. İnşallah öyle olur

Kızlar 16,78 çıktı değerim .. ağlıyorum hemşire değer düşük ama perşembe anlayacağız dedi
Evet canım benimde 19,24 çıktı bende üzüldüm etrafımdakiler dediler daha da yükselmez ama ben hep bi umuda tutundum sonra ki test 28 bir sonraki 47 ve bugün de 107 geldi Allahtan umut kesilmez hiç negatif değil sonuçta o yüzden sakın üzülme ve bundan sonra kan yapıcı şeyler ye artacağına inanıyorum

Kızlar yarın kan vereceğim. Dualarınıza ihtiyacım var. İkinci denemem ve başka embriyom yok. Malesef embriyom bir veya iki tane oluyor. Her seferinde en baştan başlıyorum . Rabbim beni ve isteyen tüm arkadaşlarımı bebeklerine kavuştursun inşallah. Sabah 8de kan vereceğim öğleden sonra belli olur sanırım. Lütfen dualarınızı esirgemeyin

Bende yarın ıkıncı kanı verıcem Rabbım emeklerımızın karanlığını boş bırakmaz insallah

Kuzum benim dualarımız seninle Allahım güzel neticeler nasip etsin , seni mutlu etsin

Negatif olan arkadaşlar da ne olur üzülmesinler , tesellisi zor bir durum yaşayan bir kişi olarak çok iyi anlıyorum ama inşallah en güzeli ile olacak . Lütfen enerjilerini düşürmesinler, mutlaka olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…