💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Dualarımız seninle canım inşallah o güzel haberi alırsın Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin inşallah seni ve senin gibi bekleyenlerin yüzünü güldürsün inşallah 8 de verirsen 11-12 de çıkması lazım değil mi

T tupbabyyyyyy yaaa çok üzüldüm kuzum. Vardır Allahın bir bildiği diyelim. Sağlıklı olsun geç olsun bizim olsun. İnşalah en kısa zamanda bebişine kavuşursun ❤ bundan sonraki planın ne?
Başka embriyom yoktu. Doktor değişikliği yapacağım bir müddet maddi manevi toparlanmam lazım. Sizin sonucunuz belli oldu mu inşallah pozitiftir

Amin amin kuzum klinik genelde öğleden sonra açıklıyor. Arayıp söylüyorlar canım. Muhtemelen 14.00e kadar ararlar. Öncekinde öyle olmuştu.

Başka embriyom yoktu. Doktor değişikliği yapacağım bir müddet maddi manevi toparlanmam lazım. Sizin sonucunuz belli oldu mu inşallah pozitiftir
Aynı benim gibi embriyomuz olsa kesinlikle daha kolay atlatılırdı bu süreç ama herşeye baştan başlamak insanı çok yıpratıyor. İnşallah içine sinen doğru doktoru bulursun kuzum ben yarın test vereceğim korkuyorum.

Yarın kaçta vericeksin testi merakla seni bekliyorum bugün kaç kez ay bugün gitseydi keşke dedim sabırsızm

Yarın kaçta vericeksin testi merakla seni bekliyorum bugün kaç kez ay bugün gitseydi keşke dedim sabırsızm
Yaaa canım benimmmmm ❤ seni görmek ne güzel iyiki yazdın moral oldun. Gerçekten panik atak olacağım beklerken kalbim gün güm güm. Meraktan çok korku sardı içimi. İnş'ALLAH hamileyimmm diyebilirim yarın ❤ 8de vereceğim canım. Sanırım 14.00e kadar çıkar. Arayıp negatif veya pozitif diyorlar. Rabbim bu sefer pozitifi duymayı nasip etsin inşallah

Valla sabredip kan gününü bekleyıp kanla öğrenenlere hayranım ben 8.gün gebelın testi yapmaya başlamıştım
Bi de bu grup genelde bekliyor son günlere kadar. Normalde hep idrar testi yapanları görürdüm gruplarda. Bu gruptaki kızlar birbirine benziyor çoğu kişi temkinli. Ama şahsen ben de cesaret edip test yapanlara bayılıyorum ruhum biraz çılgın olsa ben de yapardım, hatta başlar da ben de adete 6 gün kala test yapmaya başlardım ama şimdi hiç cesaretim yok. O kadar çok negatif gördüm ki idrar testine küstüm sanırım

Canım bende 10 gün bekleyip evde test yapacağım. Olumlu yada olumsuz ondan sonra kan veririm

Herkesin dualarındasın Herşey çok güzel olucak inşallah Yarın 14.00 sabırsızlıkla bekliyor olucam
Linakiz yeğenim nasıl canım? Siz nasılsınız?
Çok şükür canım iyiyiz Detaylı ultrason bekliyorum haftaya onun heyecanı var bende de

Herkesin dualarındasın Herşey çok güzel olucak inşallah Yarın 14.00 sabırsızlıkla bekliyor olucam
Çok şükür canım iyiyiz Detaylı ultrason bekliyorum haftaya onun heyecanı var bende de
Maşallah canım size detaylı ultrason çok güzel oluyormuş, detaylıca görüyormuşsun bebişini sağlıkla gelsin inşalah yeğenim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…