💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Benimde uyku düzenim mahvoldu uyusam da sureklı rüyalar falan görüyorum bu surecın en zor yanı da beklemek tutunacak ınsallah hepımız sağlıklı bir şekilde hamile olucaz

Kızlar kanımı verdim geldim bundan sonrası Allah'a emanet ❤
En alttaki bu sabah
Canım bir kişi de daha görmüştüm. Koyulaşma olmamıştı ama sağlıkla ilerlemişti. İdrar testleri çok güvenilir değil. İnşallah bebeğin seninle kuzum
Günaydın kızlar ben de kan vermeye gıdıyorım
yükselmiş değerini görelim bakalım inşaallah canım
İnşallah artacak değerin canım. Ben ümitliyim. Çünkü negatif değil. Sıfır değil. Bir değer var. Geç tutunuyor muhtemelen Allahım arttırsın değerini Amınn. Allah razı olsun kuzum ❤ ettiğin dualar kat ve kat sana dönsün inş'ALLAH, birlikte sevinirken tepinelim buralarda. Rabbim nasip etsin, hevesimiz kursağımızda kalmasın ❤

Yanı benım de 8.gun böyle sılık çıkmıştı 11.gün yaptığımda koyuydu var ama daha çok yeni bırkac gün geçince daha da koyulaşır
Benim ki 3 gündür silik koyulaşma göremedim ben bekledikçe sonra koyulaşıyor ama ona da güvenmedim bakalım 2 saat sonra ne olacak

ayy kaç saate çıkar ki çok heycanlandımm Allahım yüzümüzü güldür nolur hiç test yapmadan iyi dayandın helal olsun

Canım inşallah Allah güzel sonuçları göstersin senin kadar heyecanlıyım

ayy kaç saate çıkar ki çok heycanlandımm Allahım yüzümüzü güldür nolur hiç test yapmadan iyi dayandın helal olsun
Hemşire bile şaşırdı test yapmadığıma korkudan yapamadım dedim 13-14.00 arası arayaacağım dedi hemşire canım inşallah Hayırlı pozitif haberim gelir amin.
Canım inşallah Allah güzel sonuçları göstersin senin kadar heyecanlıyım
Amin amin kuzumm heyecan korku karmakarışığım Rabbim hepimizi evlatlarımıza kavuştursun inşallah. Sen nasılsın canım? dün sana bakmıştım ❤ bugün sen yazdın çok mutlu oldum

Ah canım benim sende benim aklımdasın transfer olduğun günden beri biz havuza devam. Bu ay tekrar başlayacağız folikül olursa. Geçen ay yoktu folikül başlayamadık inşallah bu ay olur.
Sizlerin güzel haberlerini bekliyorum. Herkes ayrı umut oluyor. Kendim olmuş kadar seviniyorum. Allah tez zamanda hepimizi kavuştursun evladına ben bile heyecanlanıyorum sizlerle, sizleri düşünemiyorum inşallah güzel haber gelecek inanıyorum

A aylakka canım sen nasılsın? Yarın test günün ❤ inşallah pozitif haberini alacağız canım

Z zera05 MERTAN B bebisligiller R o s e kızlar test gününüz yaklaşıyor siz nasıl hissediyorsunuz? Heyecan var mı test yapanınız var mı?

Iremre44 K klc4827 kızlar size pozitif gözüyle bakıyorum B beyaz91 'cığım sen zaten hamilesin maşallah maşallah ❤

Rabbim dualarınızı kabul etsin Hayırlı bebek haberlerinizi alalım kızlar

İnşallah bu çaban bu uğraşın emeğin sana dönecek canım senin de transferini konuşacağız bebek haberine havalara uçacağız çok az kaldı çok çok az

Canım aklımdasın, güzel düşüneceğiz güzel olacak

Duygulandım 1 saat sonra sonucum çıkacak

Kızlar selam..
Aralık transferden geliyorum. Sizlere selam vermek geldi içimden. 2. transferim çok şükür tuttu ve 21+4 günlük gebeyim.
Dualarımdasınız.
Hepiniz pozitif sonuçlar alın inşallah.
Sakın strese girip moral bozmayın. İlk denemem negatifti asla kafama takmadım stres yapmadım. (ilki EKİM ayındaydı) İlkinde 3. gün idrar testi yapmaya başlamıştım.

2.si ise ARALIK da transfer oldum..
Tutmadığına o kadar emindim ki 9 gün kan tahliline kadar bekledim hiç belirtim de yoktu ama 9. gün kanda 156 pozitifi gördüğümde hala inanamıyordum... Ne kadar rahat o kadar iyi sonuç unutmayın bunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…