💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Allah sabır versin kuzum kaybın için 😔 inşallah bu mucizen sana sıkı sıkı tutunur 🙏 az kaldı test gününe. İdrsr testi yaptın mı?
Biz beyaz91 le 6. Gün yapmıştık ikimizde silikti bugün yine yaptım silik testim pazar kan ver dediler ama bakalım cuma veririm gibi heyecan çok

Yaaa canım benimmmmm ❤😍 seni görmek ne güzel 🙏 iyiki yazdın 😍 moral oldun. Gerçekten panik atak olacağım beklerken 😅 kalbim gün güm güm. Meraktan çok korku sardı içimi. İnş'ALLAH hamileyimmm diyebilirim yarın 🙏❤ 8de vereceğim canım. Sanırım 14.00e kadar çıkar. Arayıp negatif veya pozitif diyorlar. Rabbim bu sefer pozitifi duymayı nasip etsin inşallah 🙏
Yarın güzel haberlerini bekliyorum canım 💖 test gününe kadar sabrettin en yükseğinden pozitif sonuçların olsun, katlana katlana artsın 🥰

😂 valla o gün dışarı çıkınca dedim yaptırayım. Şimdi perşembe yaptıracağım inşallah 😁 sen ne yapmayı düşünüyorsun?
Yarın bidaha test yapıp daha koyuyu gördüğüm zaman akşam eşime söylerim büyük ihtimal gece kan veririz bide cuma veririz sonuç çıksın gerisi Allah Kerim 😅

Canım arkadaşım benimmmmmm❤️❤️❤️❤️yarın burada senin için mutluluk gözyaşı döküyo olucaz ben çok inanıyorum bu sefer oldu ikizlerimiz minicikler Allahımmm🥹🥹🥹yarın buralar bayram yerine dönecek tüm kalbim dualarım seninle kurban olduğum yarın çok güzel haberler le gel olurmu kır şu zincirleri arkandan bende geleyim artıkkkk🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥰🥰🥰🥰🥰🥰17 Nisan bizim günümüz olucak artık💃💃💃💃 edahandro edahandro

edahandro edahandro kuzum hayırlı olsun yeni topik uğur getirsin inşallah 🙏
Dört gözle sonucunu bekliyorum 💚☺️🤲🌺
Sağol canım umarım arakadaşlarıma bana uğur getirir topiğimiiz ❤ sevincimizi ve bol bol bebiş haberlerimizi paylaştığımız yer olur 🙏 birazdan gidiyorum, inşallah güzel haberlerle gelebilirim kuzum.
Canım arkadaşım benimmmmmm❤️❤️❤️❤️yarın burada senin için mutluluk gözyaşı döküyo olucaz ben çok inanıyorum bu sefer oldu ikizlerimiz minicikler Allahımmm🥹🥹🥹yarın buralar bayram yerine dönecek tüm kalbim dualarım seninle kurban olduğum yarın çok güzel haberler le gel olurmu kır şu zincirleri arkandan bende geleyim artıkkkk🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥰🥰🥰🥰🥰🥰17 Nisan bizim günümüz olucak artık💃💃💃💃 edahandro edahandro
Yaaa sen var ya sen ❤❤❤ sen var ya sen ❤❤❤❤❤❤ beni şimdi ağlatacaksın ❤❤❤❤ bitanem benim yaaa asıl ben sana kurban olurum, her anımda yanımda oldun 🙏 inşallah bugün de bebek haberimi verirken yanımda olacaksın kuzum ve hemen sonra da senin haberini alacağız. Şu zinciri hepimiz adına kıracağım Allahın izniyle. Rabbim nasip etsin inşallah hepimize, tüm isteyenlere 🙏 iyiki varsın canım arkadaşım 🤗🤗🤗🤗

Sağol canım umarım arakadaşlarıma bana uğur getirir topiğimiiz ❤ sevincimizi ve bol bol bebiş haberlerimizi paylaştığımız yer olur 🙏 birazdan gidiyorum, inşallah güzel haberlerle gelebilirim kuzum.

Yaaa sen var ya sen ❤❤❤ sen var ya sen ❤❤❤❤❤❤ beni şimdi ağlatacaksın ❤❤❤❤ bitanem benim yaaa asıl ben sana kurban olurum, her anımda yanımda oldun 🙏 inşallah bugün de bebek haberimi verirken yanımda olacaksın kuzum ve hemen sonra da senin haberini alacağız. Şu zinciri hepimiz adına kıracağım Allahın izniyle. Rabbim nasip etsin inşallah hepimize, tüm isteyenlere 🙏 iyiki varsın canım arkadaşım 🤗🤗🤗🤗
Yolunuz bahtınız açık olsun işiniz gücünüz rast gitsin ❤️

Eklentiler

• IMG_1548.jpeg
    IMG_1548.jpeg
    204,2 KB · Görüntüleme: 67
X