2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Kesinlikle öyle. Bugün diyorum ki “oğlum 1 gün izin kullanabilir miyim ? “ boş bi an yok. Oyuncak bakıyorum ben. Şu hareketli, müzikli olanlardan. Belki biraz oyalanır onlarla. Onlarda biraz pahalı. En oyalayıcı şey ekran ama onuda açamıyosun. Güzel oyuncak fikirlerimizi paylaşalım.
Az önce arabayla dediğin gibi yürüttüm başta mırın kırın etti ama etrafı izleye izleye yarım saat gezdik büyük lüksmüş🥲demek ki oturmaya başladıklarında tamamen baya işimiz kolaylaşıcak. Oyuncaklarla oyalamak da 15 dk sürüyo ama kollları uzayan zürafa oyuncağıyla baya oynuyo tavsiye ediyorum onu. Müzik ışık falan yok onda ona rağmen ilgisini çekti

Kesinlikle öyle. Bugün diyorum ki “oğlum 1 gün izin kullanabilir miyim ? “ boş bi an yok. Oyuncak bakıyorum ben. Şu hareketli, müzikli olanlardan. Belki biraz oyalanır onlarla. Onlarda biraz pahalı. En oyalayıcı şey ekran ama onuda açamıyosun. Güzel oyuncak fikirlerimizi paylaşalım.
Bir de fisher price ın hareket eden ve ışıklı oyuncakları var onlara çok bakıyo onunda linkini ekliyim
Fisher Price Ghy93 Fisher-price® Linkimals NeÅeli Tembel Hayvan /türkçe Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Az önce arabayla dediğin gibi yürüttüm başta mırın kırın etti ama etrafı izleye izleye yarım saat gezdik büyük lüksmüş🥲demek ki oturmaya başladıklarında tamamen baya işimiz kolaylaşıcak. Oyuncaklarla oyalamak da 15 dk sürüyo ama kollları uzayan zürafa oyuncağıyla baya oynuyo tavsiye ediyorum onu. Müzik ışık falan yok onda ona rağmen ilgisini çekti
Canım alayım diye bir baktım ama malzemesi bebekler için pek güvenli gelmedi bana. Abs plastik diyor. Benim bebişim her şeyi ağzına soktuğu için genelde silikon kauçuk tercih etmeye çalışıyorum. Belki farketmemişsindir uyarmak istedim

Bu güzelmiş fiyatı da iyi sağol canım. Fısher prıselaea bende bakıyorum ama çok pahalı. Gönlüm istiyo ki hepsini alayım ama 1 tane seçip alıcam en fazla

Bu güzelmiş fiyatı da iyi sağol canım. Fısher prıselaea bende bakıyorum ama çok pahalı. Gönlüm istiyo ki hepsini alayım ama 1 tane seçip alıcam en fazla
Evet çok pahalı ne yazık ki ☹️ bu göndrdiğimin kolları falan hareket ediyo önündede ışıklar var diğerleri hareket etmiyo canım alcaksan tembel hayvanı alırsın

Canım alayım diye bir baktım ama malzemesi bebekler için pek güvenli gelmedi bana. Abs plastik diyor. Benim bebişim her şeyi ağzına soktuğu için genelde silikon kauçuk tercih etmeye çalışıyorum. Belki farketmemişsindir uyarmak istedim
Belki daha iyi malzemeden yapılan vardır canım bana hediye geldi nerden alındı bilmiyorum bununla oynuyolar ama bacaklar ince uzun kavraması kolay diye attım

Çok çok geçmiş olsun. Küçücük yavrucaklar hastanelere düşmesin 🙏
Küçük bir kabak yada patates soydum küp küp doğradım. Tencerede kaynayan suyun üstüne anne süzgeçi koydum. Üstüne hangi sebzeyi vereceksem onu koydum. Sebzelerin üstünü bi tencere kapağıyla kapattım. Ezilecek kıvama gelince aldım. Çatalla ezdim. Göz kararı zeytinyağ ekledim. Az ekledim. Midesi bulanmasın diye. Ama yemedi. Tükürdü, diliyle dışarı attı kabak ve patatesi. Yoğurdu sevdi ama şimdilik. Sevmediği için çok zorlamadım sebzeleri. Çocuk haklı bende olsam yemem öyle.
Amin kuzum amin. Teşekkür ederim bende sabırsızlıkla bekliyorum o süreci. Şuan nasılsın devam ediyor peki sevdi mi bebito biseyleri:)

Kızlar bebişiniz ayaklarını keşfetti mi beşinci ayda ayakları ağıza götürürler diyorlar ama benimkinin ayaklarıyla pek ilgisi yok sadece kaldırıp kaldırıp yere vuruyor😂

X