2024 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Benimki de öyle ben kendim uzanıyorum bebeği de üzerime yatırıyorum öyle uyuyoruz ikimiz sürekli sırt üstü kıpırdamadan yatmak da zor ama oturarak uyumak daha zordur sizin için yatağa koyunca 5 dk içinde uyanıyor kaçıncı ayda düzelecek acaba

Vallahi emzigi eliyle itiyor bazen dusmesın diye aşık oldu cok sukur

Ya bu burun tıkanıklıgından bıktım ya ne kadar acsamda bu sol tarafta bir sey var hırıl hırıl bir bitmiyor kuvezden cıkalı böyle yazık bebeme

Ya ne hallere sokuyolar bizi aynen ilk 5 dakika anlamıyo sonra aa kucakta değilim nasıl kucaktan indirirsiniz beni diyip başlıyor ağlamaya valla hiç bilmiyorum 2 buçuk aylık olcaz biz sizin kaç aylık

Ya ne hallere sokuyolar bizi aynen ilk 5 dakika anlamıyo sonra aa kucakta değilim nasıl kucaktan indirirsiniz beni diyip başlıyor ağlamaya valla hiç bilmiyorum 2 buçuk aylık olcaz biz sizin kaç aylık
Biz 53 günlüğüz 2 ayda düzelir diyordum ama daha yolumuz var demek ki

Hiç şaka gibi gelmiyo çünkü aynısını yaşıyorum gündüzleri bizimki kucak dışında hiçbir yerde uyumuyo uyusada max 20 dk falan uykuda kalıyo artık el parmak kemiklerim bile ağrıyo onu tutmaktan. Bi gün düzene giricek büyücekler biraz daha o zaman değişicek diye bekliyorum. Ben uzanıyorum göğsüme yatırıyorum o şekilde uyuyorum artık etrafıma yastıkları koyuyorum düşmesin diye

Birebir aynısını yaşıyorum uzanıyorum üzerimde uyuyo tuvalete bile gidemiyorum 70 günlük oldu hala bir değişen yok

Birebir aynısını yaşıyorum uzanıyorum üzerimde uyuyo tuvalete bile gidemiyorum 70 günlük oldu hala bir değişen yok
Sese de çok duyarlı hem üzerimde yatacak hem çıt ses olmayacak, bir çocuğum daha var çok zor oluyo o yüzden

En zor dönemlerindeyiz bence ve daha yolun çok başı

Selam kuzum nasılsın baya bura yazan yok artık her kes dağıldı resmen
İyiyim hand olsun balim çocuk olunca o kadar telaşlı oldum ki zaten kasıyorum kendimi bir de her hareketini araştırıyorum... yarın yine dr gidecek Rabbım tüm evlatlarimizi korusun amin

Hadi yaa çocuk olması daha sıkıntı ben nefesimi tutuyorum uyanmasın diye ahahshd ama çocuğu da durduramazsınki illa sesi çıkar
Aynen bazen nefesime bile uyanıyor 7 yaşında Allahtan laf söz anlıyor sessiz oluyor ama ona da üzülüyorum kardeşi uyusun diye bi odaya kapanıp çıkamıyorum o da kendi kendine takılıyor o sürede umarım bir an önce yataklarında uyurlar. Ayağımda bile sallamaya razıyım uykuya nasıl geçtiği önemli değil yeter ki uyusun modundayım. İnsanlar uyku düzeninden bahsediyor biz daha yatağında yatıramıyoruz

İyiyim hand olsun balim çocuk olunca o kadar telaşlı oldum ki zaten kasıyorum kendimi bir de her hareketini araştırıyorum... yarın yine dr gidecek Rabbım tüm evlatlarimizi korusun amin
Amin canım.Ne kadarlık oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…